Şimdi Ara

Amd 64 Hakkında bilgiler ve testler (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
14.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • denemekte fayda war derim ben, her kod aynı olcak diye bi kaide yok dimi
  • mesela benim kod FPMW ama 1.425 v ta 2400mhz yapıyoo
  • verdıgın bılgıler ıcın sagol
  • sağolasın brandy kardeş
  • Tebrikler.
  • çok iyi araştırılmış teşekkürler
  • devir değişti artık amd zamanıdır
    intel 600 serisiyle geliyor 64 bit 2mb önbellek
  • very thanks Brandybuck!...
  • Bu Windows XP 64 bit editiondan haberi olan var mı? 2004 sonu çıkacak diye duymuştum noldu ertelendi mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: radaR

very thanks Brandybuck!...

very thanks???? valla bitirdiniz ingilizceyi
  • yav ne iştir 0.09 3000+ fx55 i dize getiriyor bravo
    0.09 fx57 2.8 gelince işler değişecek ya o kadar olur
  • ellerine sağlık güzel olmuş
  • ewy iyi çalışma
  • BENİ BU AMD ÇOK ŞAŞIRTIYO VE BU AY İÇİNDE BENDE KESİNLİKLE BİR AMD 64 BİT ALACAM VE O.C LERİNİ YAPACAM.
  • böyle giderse intel amd nin daha çok tozunu yutar
  • valla arkadaşlar ne kadar intelcide olsam bu AMd 64 bit benim aklımı alıyor ben en kısa zamanda bundan bir tane alacam kafaya koydum.
  • AMD de bulunan Hyper Transport, İntelde bulunan Hyper-Threading tam olarak karşılığı mı?Eğer değilse aralarında ki farklar nedir?Birde yine farklı ise bunların çalışma mantığı nasıldır.Umarım güzel ve açıklayıcı bir cevap gelir.Bu arada bilgiler için sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSC -- 11 Mart 2005, 16:40:00 >
  • İntel HT (Hyper Threading) : Sanal( Logical) işlemci yaratarak destekleyen uygulamalarda çift işlemci desteği sağlama mantığı ile çalışır.

A64 HT(Hyper Transport) : A64 deki tümleşik bellek denetleyicisi ile Kuzey köprüsü arasındaki transferi sağlayan arabirim , bus hızı olan 200fsb yi soket 754 de 4x ile soket 939 da 5x ile carparak 939 için 1000mhz lik bir arabirim hızına ulasıyor , değişken bir arabirim olan HT her iki yönde haberleserek 6.4gb/s lik vari aktarımı yapabiliyor..

Yani aynı seylerden bahsetmiyoruz , bu Amd'nin intel'e karşı bir pazarlama taktiği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brandybuck -- 14 Mart 2005, 12:18:32 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Emir_50

valla arkadaşlar ne kadar intelcide olsam bu AMd 64 bit benim aklımı alıyor ben en kısa zamanda bundan bir tane alacam kafaya koydum.

da anakart bi sorun yani abit desen yok asus desen çok pahalı muamma oldu valla
  • abit var fatal1ty buda benim eski işlemci A64 2800+ 754 512kb cache 1800mhz Newcastle 0.13nm
    quote:

Orjinalden alıntı: PNR05

quote:

Orjinalden alıntı: Emir_50

valla arkadaşlar ne kadar intelcide olsam bu AMd 64 bit benim aklımı alıyor ben en kısa zamanda bundan bir tane alacam kafaya koydum.

da anakart bi sorun yani abit desen yok asus desen çok pahalı muamma oldu valla

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.