Şimdi Ara

AMAZONDAN BAKTIĞIM UYGUN FİYATLI OYUN LAPTOPLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    GTX 1060-İ7- 256GB SSD-16 RAM 1268$

ACER VX15
    GTX 1050TI-İ7- 256GB SSD-16 RAM 1204$

MSI GL62M
    GTX 1050TI-İ7- 128GB SSD-8 RAM 1090$

Bu ürünler hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Kullananlar varsa yorum yapabilir mi?

• Nitro 5 e de bakın vx den daha iyi bence. helios un ikizi. Tavsiyem 1050 li nitro v17 793 bakmanız onu ancak amazon deu da bulabilirsiniz. 1060lısı ısı yapar nitro v17 nin .Ama çok güzel cihaz.https://www.amazon.com/Acer-Tracking-GeForce-GTX1060-VN7-793G-709A/dp/B01N6VFLLZ/ref=sr_1_fkmr0_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1508098320&sr=1-1-fkmr0&keywords=acer+aspire+v17+nitro+gtx+1050

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 15 Ekim 2017; 23:13:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi bakma Kasım ayında bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Şimdi bakma Kasım ayında bak.

Neden Kasım? sebebi nedir?
  • Nitro bitti sanıyordum ya 3 senedir devam ediyor mu seri :D ekran kalitesi çok iyiydi ama ısınma sorunu vardı diye hatırlıyorum.

@KEN hocam neden kasım ayı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: firefoxx

quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Şimdi bakma Kasım ayında bak.

Neden Kasım? sebebi nedir?

Yılın en büyük indirim dönemi başlıyor, meşhur Black Friday indirimleri başlıyor. Çok iyi fırsatlar oluyor Amazon'da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 16 Ekim 2017; 0:24:4 >
  • Nitro bitmedi hatta iyi baya ama sıcaklık konusunda güvenilir olması için alman amazon.de den 1050 ki sini bulursanız özellikle tavsiye ediyorum. 1060 biraz risk. 15 inç olanına değinmek bile istemiyorum. 17 inç ancak güven veriyor. Sırf Bu yuzden gidip hp pavilion gaming aldım bc serisi.

• Amazon. De den hiç bir şey almayın.

• K E N kullanıcısına yanıt
    Haydaa neden usta :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real Slim Shady

Haydaa neden usta :D

Hem .com'a göre çok daha pahalı hem çoğu ürünün gönderimi yok TR'ye .com daha uygun dolar ile satış yaptığı için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 17 Ekim 2017; 19:55:19 >
  • Bana mail geldi, bence fiyat olarak Lenovo'da çok iyi.
    https://www.amazon.com/gp/product/B06WVMJ713/ref=pe_3446870_257396590_em_1p_1_ti (800$)

Yaklaşık 7 yıldır Z570 modelini kullanıyorum aşırı memnunum.

EDIT : Bu arada attığınız Helios şuan indirimde 1050$. F/P cihazı. O paraya 1060'lı notebook yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Woody WP -- 17 Ekim 2017; 20:9:57 >
  • Hepsi çok iyi fiyatlarda indirimde var ama garanti, Türkçe klavye, gümrükte ekstra vergi olayları falan nasil oluyor araştırmak lazım.

• Benim verdiğim hariç hepsi gümrük, kargo vs her şey dahil fiyatlarını yazmışlar. Klavyeler ing tabiki üstlerine sticker ile olay çözülür. Toplamda 5-6 harf zaten.Garanti markaya göre bazısında tr de geçerli.
  • Toplamda 4600-4700 tl civarına helios 300 aldım amazondan sadece hdd sorunu var ek bir hdd alsanda bağlantı yaapcak kablosu yok.acer tr ye mail atarsan sana ücretsiz tedarik ediyorlar

bence 4500tl civarına 1060 lı i7 7700hq lu alınacak en iyi laptop

ancak şans meselesi alanların bazılarında ışık sızmaları ve ölü pikseller çıkıyor..

geri gönderirim öyle bişey çıkarsa benim vaktim bol dersen sen bilirsin
    benim laptopta sadece siyah ekranda belli olan az miktarda sızma ve 1 ölü piksel var ben dert etmedim geri göndermedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vonaleee -- 18 Ekim 2017; 12:24:8 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.