Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (983. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
300
Favori
1.560.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 981982983984985
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugünün kuruyla 6500 try pahalı cihaza. Unutmayalım kur 8.5 olduğunda sony tepki vermemiş fiyatı yükseltmemişti. Muhtemelen dolar kurunu 9 try olarak düşünmüşlerdi. Burası euro bölgesi diyecek arkadaşlara şunu söyliim euro bölgesi dolar bölgesi diye bişey yok. Avrupada vergiler amerikaya göre fazla olduğu için orda 500 dolara denk gelen burda 500 euro ya denk geliyor vergileri ekleyince. Dolayısıyla bugünkü kurlarla ve doların aşağı inme beklentisi hakimken 8 try / usd bile hesaplansa 6200-6300 olmalı ps5
  • https://gamingintel.com/new-ps5-restock-in-the-uk-could-be-dropping-today//

UK için bugün stok gelebilirmiş. Sadece söylenti tabii. Amazon'dan bahsetmemişler sanırım ya da ben göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar1978 -- 14 Ocak 2021; 16:18:42 >
  • Stok nerde Allahin belalari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkışı 2 ay olan ürünü halen alamamak? Lanet olsun sana Sony

• Şubatta Çin tatile giriyor şubata kadar aldınız aldınız yoksa 1 ay beklersiniz.
  • gokaykac kullanıcısına yanıt
    Ne tatiline giriyorlar 1 ay boyunca
  • gokaykac kullanıcısına yanıt
    Japonya üretim PS5 ler var. Onları bekleriz artık.
  • Hayvan takvimi var çin de.her sene bir hayvan yılı geçen sene fare yılıydı bu sene öküz yılı. 1 ay kadar sanırım tatil var 15 gün de olabilir tam hatırlamıyorum herşey tatil oluyor ülke genelinde

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Hocam koskoca Çin’in 1 ay veya her neyse 15 gün tüm fabrikaları, dükkanları kapatıp gittiğini düşünmek pek mantıklı değil. Mümkün de değil. Bizde de kurban bayramında bile fabrikalar çalışır nöbet usulü. Bilgim yok bu konuda ahkam kesmek istemem ama mantıklı gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jermines -- 14 Ocak 2021; 19:25:27 >
  • https://consoletop.com

Bu siteyi daha önceden kullanan var mı acaba ? Fake bi site gibi duruyor ama çözemedim.

• jermines kullanıcısına yanıt

Ben 2-3 sene önce aliexpres ten alışveriş yapmıştım satıcı kargoya vermedi mesaj atmıştı çin tatile girdi kargo firması 20-25 gün sonra işlem yapar diyordu harbiden dediği gibi oldu kargoya verilmesi o kadar sürmüştü. Zaten kargoda 50 küsür günde bana teslim edildi

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Stok nerde Allahin belalari.

Hocam sizde mi ps5 bekliyorsunuz?

• alican88 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ps6 bekliyorum ben, stoğa girmedi bir türlü :(
  • Beyler uk stoğa girdiği anda amazon dan bildirim geliyor mu? Şuanda amazon wishliste ekledim bekliyorum. Bildirim gelir gelmez telefondan hızlıca alabilirmiyiz acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Yok hocam ps6 bekliyorum ben, stoğa girmedi bir türlü :(

Hay masallah hadi bakalim insallah hocam

• stoğun ne zaman geleceğini söyleyim ben. dolar 9 lira olunca

• Küfretmemek için kendimi zor tutuyorum artık.

• An itibariyle Kanada bestbuy da stoklarda,yine Kuzey Amerika ya çalışıyor Sony

• https://www.bestbuy.ca/en-ca/product/playstation-5-console/14962185 629 dolares nedenn ? 630 canada dolarıysa bedava ya alıyorlar ya 3671 lira karsılığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beuchat -- 14 Ocak 2021; 22:48:26 >
  • 
Sayfa: önceki 981982983984985
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.