Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (809. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
300
Favori
1.560.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu Playstation Plus Collection denilen nane ne zamana kadar geçerli? Şimdi benim ps5 ne zaman gelecek belli değil, ps plus hazır ucuzken 1 yıllık aldım bari bir işe yarasın geldiği gibi oyunsuz kalmayalım.

• Benim PS5 kutusunun içinden başka bir şey mi çıktı arkadaş bu nedir 5 gündür gümrükte muayene ediliyor yahu. Bi salın gelsin artık yeter da. 25 Eylül'de ilk sipariş verenlerden biriyim bi de düşünün.. Vallahi soğudum cihazdan daha gelmeden.

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

Bu mesaj silindi.

Kutuyu açıp kurdular herhalde. Pes falan atıyorlardır. Canları sağ olsun gümrükçü dostlarımızın. Bir ara bize de gönderirlerse oynarız ama. Fena olmaz sanki aga

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 29 Kasım 2020; 12:10:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurmio

Beyler bu Playstation Plus Collection denilen nane ne zamana kadar geçerli? Şimdi benim ps5 ne zaman gelecek belli değil, ps plus hazır ucuzken 1 yıllık aldım bari bir işe yarasın geldiği gibi oyunsuz kalmayalım.

Bunu bende merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ReoxTR kullanıcısına yanıt

Ps5 aldığınızda ve plus üyesi olduğunuz sürece geçerli.Hatta bir yazıda kütüphaneyi önümüzdeki günlerde genişletebileceklerinden bahsetmişler ama kesin değil.Birde bu collection ı satan arkadaşlara tavsiye vereyim sadece kendi hesabınıza ekleyin bu oyunları daimi kardeşiniz varsa sizin hesaptan çekip oynayabiliyor.Başka hesaba girip ekleyen bir sürü kişinin makina ban yemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altairstar -- 29 Kasım 2020; 12:40:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: altairstar

Ps5 aldığınızda ve plus üyesi olduğunuz sürece geçerli.Hatta bir yazıda kütüphaneyi önümüzdeki günlerde genişletebileceklerinden bahsetmişler ama kesin değil.Birde bu collection ı satan arkadaşlara tavsiye vereyim sadece kendi hesabınıza ekleyin bu oyunları daimi kardeşiniz varsa sizin hesaptan çekip oynayabiliyor.Başka hesaba girip ekleyen bir sürü kişinin makina ban yemiş.

Hocam hangi oyunlar var şuan?

• onurmio kullanıcısına yanıt
    Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu

• altairstar kullanıcısına yanıt
    Hocam ben yıllardır plus üyesiyim ps 4 te ama bu coll3ction olayını bilmiyorum. Biz de faydalanabilir miyiz biraz bize yardımcı olabilir misiniz rica etsem
    Hocam teşekkür ederim, dişe dokunur pek oyun yokmuş ama olsun oyun oyundur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: U2ME2

Evet, ekleyebilirsin.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler, dün gece 1 yıllık Plus aldım. Artık geriye PS5'in Amerika'dan gelmesini beklemek kaldı
  • Hocam eğer Ps5 alan bir arkadaşın varsa onun hesabına girip oyunları ekleyebilirsin en risksiz yöntem bu.Birde şu var sen hesap bilgilerini Ps5 sahibi bir kişiye verirsen o senin hesabından oyunları ekleyebilir fakat bu yöntemde Sony o Ps5 i olan kişinin makinasını banlayabilir.Örnekleri oldu.Bilginize

Peki hocam millet oyun takas bölümünde üç hak satmaya başladı onu ne yapacağız? Adam oyunu satarken ps 5pri ps 4 pri ve sec şeklinde 3 kişiye satıyor bunlar banlanmıyor mu ki
    Şimdi yanlış anlamadiysam 180 tlye bir yıllık ps plus aldığımızda her ay verilen oyunların yanında bide bunlar mı geliyor ?
  • dimontales kullanıcısına yanıt

Magduriyetinize karşılık promotinal balance veya ücretsiz kargo koparmaya bakın. En azında diğer siparişinizde ucuza almış olursunuz

• Media markt ön sipariş alıyor dostlar bilginize size en yakın mağazaya gidip forum doldurup ön sipariş vermeniz yeterli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Otis

Peki hocam millet oyun takas bölümünde üç hak satmaya başladı onu ne yapacağız? Adam oyunu satarken ps 5pri ps 4 pri ve sec şeklinde 3 kişiye satıyor bunlar banlanmıyor mu ki

Hocam ben bilemiyorum orada tek oyun var burada epeyce oyun ben redditte okuduğum kadarıyla biliyorum.Sadece satanları uyarmak için yazdım.Detay falan bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

Şimdi yanlış anlamadiysam 180 tlye bir yıllık ps plus aldığımızda her ay verilen oyunların yanında bide bunlar mı geliyor ?

Ps5 iniz varsa aynen o şekilde hocam

• weehwet kullanıcısına yanıt
    Bence PS4 pro alarak hata yaparsınız hocam. Ps5 çok farklı bir cihaz. Alınca göreceksiniz. Sabredin stok kovalamaya Aralık ayı içersinde mutlaka düşecektir.
  • ps4 deki kamera ps5 e uyuyor mu

• 
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.