Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (810. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
300
Favori
1.560.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 808809810811812
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gerçekten mi hocam ? Biraz deneyimlerinizi paylaşır mısınız ? Mesela ds4 ile dualsense çok farklı hissiyat veriyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: xreaLy

Bence PS4 pro alarak hata yaparsınız hocam. Ps5 çok farklı bir cihaz. Alınca göreceksiniz. Sabredin stok kovalamaya Aralık ayı içersinde mutlaka düşecektir.

Hocam ben ps4 pro almıyorum karıştı sanırım. Almak isteyen birine almayın bekleyin demiştim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Otis

Gerçekten mi hocam ? Biraz deneyimlerinizi paylaşır mısınız ? Mesela ds4 ile dualsense çok farklı hissiyat veriyor mu
    hocam ds4 teki titreşim ile ps1 nin kolundaki titreşim aynı.
    1997 yılındaki teknolojinin birebir aynısı.
    tek özelliği titremek. başka bir özelliği yok.
    ps5 deki ise tamamen farklı bir teknoloji.
    sadece titremiyor titreşim ile yön algısı verebiliyor.

bende kullanmadım henüz ama eminim çok farklı bir histir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07kubi07 -- 29 Kasım 2020; 18:4:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teslim tarihi?

• Dualsense apayrı bir yenilik olmuş. Tetik tuşları tutuş rahatlığı titreşim motoru deneyimlenmesi gerekiyor kesinlikle.
  • Ben Noel babayla anlaştım, Almanya’dan getirecek .. gümrük masrafında yok sonuçta uçarak geliyor direk evimin catısına
  • weehwet kullanıcısına yanıt

Evet Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu 

• Teşekkürler hocam. Vergi kargo her şey dahil ekstreme yansıyan 5.068 TL oldu.

• Arkadaslar dualsense yi ps4 proda kullanabiliyormuyuz?
    Oyle birsey deneyimlemek mümkün mü?

• ECBalaban kullanıcısına yanıt
    Sanırım 15 Aralıkmış.
  • merhaba yurtdışından uçakla gelirken bir tanesi kutusuz olmaz üzere 2 tane konsol getirebilir miyim? eğer 1 tane sınırım varsa da onu kutulu olarak getirebilir miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

Arkadaslar dualsense yi ps4 proda kullanabiliyormuyuz?
    Oyle birsey deneyimlemek mümkün mü?

ben denedim çalışmadı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

ben denedim çalışmadı hocam

Alıntıları Göster

Bilgi için teşekkürler hocam

• Ya bu yurtdışından alınan cihazların garantisi hakkında inanılmaz bilgi kirliliği var. Kimisi garanti yok diyor kimisi 1 yıl var diyor kimisi 2 yıl amazon garantisi var felan diyor. Nedir bu işin aslı? Net olarak bilen birisi bilgilendirirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhn09 -- 30 Kasım 2020; 2:39:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: altairstar

Ps5 iniz varsa aynen o şekilde hocam

Alıntıları Göster

Hocam ps5 alıp yıllık plus üyeliği aldığımızda o listedeki oyunların hepsi bizim oluyor yanlış anlamadım değil mi , süre vs sınırlaması olmadan ?

• gkhn09 kullanıcısına yanıt

Hocam gece benim de başka bir durumdan dolayı aklıma takıldı bu şimdi mesajınızı gördüm, amazon.co.uk ile konuştum şimdi bana 1 yıl garantisi var ama sorun olursa bize ulaşın yardımcı oluruz dediler ama amazon.de için 2 yıl diye biliyorum Avrupa'da 2 yıl garanti vardı genel olarak.

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tracy-Mcgrady

Hocam ps5 alıp yıllık plus üyeliği aldığımızda o listedeki oyunların hepsi bizim oluyor yanlış anlamadım değil mi , süre vs sınırlaması olmadan ?

Alıntıları Göster

Plus üyesi olduğun sürece senin oluyor diyebiliriz. Plus üyeliğin bittiği zaman erişemezsin.

• PS4 Proyu Satıp Parayı Euroya Koyduk. Artık Tek Yapmamız Gereken Stok Beklemek . Konu İlk Haftalar Çok Canlıydı Şu An PS'ini Alan Uzaklaştı.Kalanlarda Pes Etti Sanırım. Ama Ümitliyim Stoklar Bir Noktada Oturacak Ve PS4 PS4 PRO Alır Gibi Alabileceğiz. Yapılacak En Mantıklı Şey Parayı Euro Haline Getirip Beklemek.

• 19 kasımda sipariş verdim amazn.de den parayı da çekti halen kargolamadılar sıkıldım vallahi ne gelmez stokmuş

• 
Sayfa: önceki 808809810811812
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.