Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
300
Favori
1.560.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diğer kişi olarak selamlar. benim mantalitem şuydu: ortalama 7 yıl kullanacağım bir cihaz ve alternatifin olsun. İster digital aliim ister discli. Telefonda hafızayı ikiye katlamak için bundan daha fazla para ödüyorsun. Tabii ekonomisi kısıtlı olanlara veya digital tercih edenlere sonsuz saygım var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guest324

Diğer kişi olarak selamlar. benim mantalitem şuydu: ortalama 7 yıl kullanacağım bir cihaz ve alternatifin olsun. İster digital aliim ister discli. Telefonda hafızayı ikiye katlamak için bundan daha fazla para ödüyorsun. Tabii ekonomisi kısıtlı olanlara veya digital tercih edenlere sonsuz saygım var
    Aleyküm selam, aynen öyle hocam hayırlı olsun sanada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Persona_6

Diskli versiyonu alan 2 kişiden biriyim 25 kişi içinden , cidden bu oran baya şaşırttı beni tamam bende daha çok dijital kullanıyorum ama disklinin de ikinci el avantajı var onu göz ardı ediyorsunuz. Yine de alan ve almak için bekleyen herkese hayırlı olsun
    bende kararsızım ama genelde bende aldığım oyun yada cihazları hiç birisini satmama huyu var ps4 oyunları duruyor halen hepsini indirimde iken aldım o yüzden dijital almayı düşünüyorum hem diskli olan sürümü tasarımı yani bana kötü görünüyor ve çoğu insan hem benim gibi tasarımını sevmemiş olabilir yada forumda dijital hesap alıp veya hesa satmayı düşünmüş olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: harce74

bende kararsızım ama genelde bende aldığım oyun yada cihazları hiç birisini satmama huyu var ps4 oyunları duruyor halen hepsini indirimde iken aldım o yüzden dijital almayı düşünüyorum hem diskli olan sürümü tasarımı yani bana kötü görünüyor ve çoğu insan hem benim gibi tasarımını sevmemiş olabilir yada forumda dijital hesap alıp veya hesa satmayı düşünmüş olabilir

Alıntıları Göster
    Aynen kesinlikle dijital olan daha şık konsol, öteki bir tuhaf

• quote:

Orijinalden alıntı: Şaşkınspor

Dijital hesap alıp satmak çok daha basit, diskliye alıcı bulup satmaktan, ayrıca çok daha ucuz dijital hesaplar. Forum da bunun alış verişi çok fazla yapılıyor.
    Ben hesap alıp satmıyorum hocam ondan belki haklısın, ben kuzenle kardeşlik yapıyorum.

• Öncelikle hayırlı olsun. Hocam ps4 neslinde topu topu 3 tane diskli oyunum oldu. Birisini yanında almıştım. Büyük ihtimalle şubatta ps5 ile aranıza katılacağım :))

• quote:

Orijinalden alıntı: tospik

Öncelikle hayırlı olsun. Hocam ps4 neslinde topu topu 3 tane diskli oyunum oldu. Birisini yanında almıştım. Büyük ihtimalle şubatta ps5 ile aranıza katılacağım :))
    Teşekkür ederim hocam bekliyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 20 Eylül 2020; 1:19:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Violet Dawn

Haklısınız tabiki de aradaki 900 tl farkta az değil şimdi. Düştüm Sony'nin tuzağına
    Sen de haklısın hocam, bişey diyemiyorum. Paramız değersiz olunca fiyatlar uçuk oluyor bizim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Violet Dawn

Haklısınız tabiki de aradaki 900 tl farkta az değil şimdi. Düştüm Sony'nin tuzağına
    bizim için az değil ama malum ps gelecek olan oyunlar artık 80 euroda hesaplanacak ve 800 tl ediyor ki euro sürekli artıyor artık bu fiyat bir oyun parası ediyor yani insan bu fiyatları düşününce aslında hiç mi almasam diyor artık ne yapalım ya indirim bekleyeceğiz yada kiralayacağız kardeşliği ortak arayacağız artık bu ülkede oyun oynamak bile lüks oldu arkadaş
  • Arkadaşlar merhaba, Almanyadan getirtmeyi dusunuyorum PS5 bir akrabama ama olmazsa, hangi Amazon uzantisindan alip Turkiyeye kargolatmak en mantiklisi olur? Hangisinde en az fiyat cikar tahmini olarak? Simdiden tesekkurler.

• Yurtdışından alındığında TR PSN ve ikinci bölge tr destekli oyunları sorunsuz oynayabiliyor muyuz?
  • Arkadaşlar şimdi burdan alsak sitede gümrük vs ödüyoruz ya ekstradan. Almanya veya fransadan verdik diyelim siparişi. Gümrükte takılma durumu vs olmasın. İlk kez böyle bir sipariş vereceğim. Sonra uğraşmayalım. Bilgilendirir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞahinAbi

Arkadaşlar şimdi burdan alsak sitede gümrük vs ödüyoruz ya ekstradan. Almanya veya fransadan verdik diyelim siparişi. Gümrükte takılma durumu vs olmasın. İlk kez böyle bir sipariş vereceğim. Sonra uğraşmayalım. Bilgilendirir misiniz
    Amazon kendi sattığı hiçbir üründe gümrük takılma olayı olmaz hocam. Çünkü amazon senden siparişte tc kimlik no ve gümrük ücretini alıyor zaten. Herşeyi kendi hallediyor. Sen hiçbir şeyle uğraşmıyorsun. Sadece ödemeyi yap ürünün gelmesini bekle o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Arkadaşlar merhaba, Almanyadan getirtmeyi dusunuyorum PS5 bir akrabama ama olmazsa, hangi Amazon uzantisindan alip Turkiyeye kargolatmak en mantiklisi olur? Hangisinde en az fiyat cikar tahmini olarak? Simdiden tesekkurler.
    Amazon almanya-fransa alınabilir. Ama kişisel önerim almanya'dır. Türkçe dil ve Türkçe müşteri hizmetleri desteği olması herhangi bir sorunda artı bir özellik.
  • Arkadaşlar amazon uzerınden alsam gümrük vergisi dışında bir şey alıyor mu? trde uygulanan ötv vs burada uygulanıyor mu. Bunlar yasak getirmeden almak istiyorum 4000 liraya geliyor yanılmıyorsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisst0n

Arkadaşlar amazon uzerınden alsam gümrük vergisi dışında bir şey alıyor mu? trde uygulanan ötv vs burada uygulanıyor mu. Bunlar yasak getirmeden almak istiyorum 4000 liraya geliyor yanılmıyorsam.
    Hayır.

Ürünü hepsiburada, n11 gibi sitelerden nasıl sipariş veriyorsanız aynı şekilde satın alıyorsunuz. Ödediğiniz fiyata herşey dahil (ürün+kargo+gümrük). Amazon sizin yerinize herşeyi hallediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Himurajutsu

Hayır.

Ürünü hepsiburada, n11 gibi sitelerden nasıl sipariş veriyorsanız aynı şekilde satın alıyorsunuz. Ödediğiniz fiyata herşey dahil (ürün+kargo+gümrük). Amazon sizin yerinize herşeyi hallediyor.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam ama tükenmiş sanırım. Acaba tekrar ne zaman girer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisst0n

Teşekkürler hocam ama tükenmiş sanırım. Acaba tekrar ne zaman girer.

Alıntıları Göster
    Çok yakında tekrar açılacak. Sık sık kontrol edin.
  • Kargolama nasıl oluyor bir fikri olan var mı ? Bu kutuları nasıl ekstra sağlamlaştırıyorlar filan .

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.