Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sabırlı olun ve denemeye devam edin.Her an her saniye açılabilir tekrardan stoklar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

Benide ekleyin digital version Amazon.de
    Alabilenler alis saatlerini de yazarsa ara ara stok aciliyor mu daha kolay anlasilir, tesekkurler ;)
  • stok kontrol için kullanılabilir bir site,
    https://www.nowinstock.net/videogaming/consoles/sonyps5/
  • arkadaşlar elimde Xbox X var. Cihazı satıp PS5 DE almayı düşünüyorum. Prime üyesiyim ve Amazon.de 'den sipariş edince vergi vs herşey dahil kaç TL' ye geliyor yardım eder misiniz? Çünkü X 'i satınca üzerine para ekleyecek gücüm yok pandemiden beri işsizim. Max 3750' ye çıkabilirim kısacası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rhino

Alabilenler alis saatlerini de yazarsa ara ara stok aciliyor mu daha kolay anlasilir, tesekkurler ;)

Alıntıları Göster
    Ara ara stok açılma gibi bir durum yok hocam şu anlık. Şu an alanlar aynı partiden aldı hep. Konuya şu an yazdığımıza bakma. Muhakkak ilerleyen zamanlarda yeni stoklar gelecektir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fransadan alınınca ne kadara geliyor?

• Bende Fransadan dijital versiyonu 534 euroya aldım şuanlık .
    Öylesine bir tane sanal kart ekledim parayı çekmeden normal bir kredi kartı veya banka kartı girmem yeterli öyle değil mi ?
  • saameet_06 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba Prime konusunda açıklamak gerekirse her ülkenin Prime'ı kendine özel sayılır.Örnek vermek gerekirse TR amazondan aldıgınız Prime'ı Amazon.de üzerinde malesef kullanamıyorsunuz ya da tam tersi şekilde.Belirttiğiniz bütçe bütün amazon uzantıları için yetersiz kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 17 Eylül 2020; 19:36:18 >
  • Frasiyav kullanıcısına yanıt
    Merhaba toplamda bütün masraflar dahil 534€ olarak aldı diğer arkadaşlar.
  • volcy123 kullanıcısına yanıt
    diskli olanı sanırım, dijitali ne kadar olur sadece konsolu alcam ekstra bir şey almıcam

• Banka kartı olarak 3D securesiz işlem yapabilmesi ve yurtdısı alısverisine acık olması gerekir.Kredi kartında ise sıkıntı cıkmayacaktır.
    Dijital olanı hocam diskli açılmadı ki açılsada 630 civarına vs geliyor İthalat Ücreti Yatırımı 147 euro almış benden .
  • artık gelsin f5 i bozdum yeminle :D
    534€ dijital olanın fiyatı hocam.
  • quu kullanıcısına yanıt
    ana mesaja ekliyorum, teşekkürler :)
    134 euro vergisi kargosu vs toplam dimi? anladım

Teşekkür ederim cevabınız için Banka kartımda yurtdısı alisverisi açık ancak 3D si açık galiba bunu kapatmanın bir yolu var mıdır ?
    Kasım başında çekilir diye düşünüyorum para o zamana kadar eklerim herhalde bir sorun cıkmazsa kredi kartı veya banka kartı .
  • saameet_06 S kullanıcısına yanıt
    Dostum merhaba,
    Amazon Prime Türkiye üyesiyseniz diğer Amazon sitelerinde prime ayrıcalıklarını kullanamazsınız. Ancak eğer Amazon.de prime üyesiyseniz yanlış hatırlamıyorsam kargo ücretsiz oluyordu önceden. Şu an nasıl bilmiyorum. Şu an Amazon.de üzerinden sadece KDV hesabı ile alınabiliyor. Şu an ki kurla 4130₺ ediyor. Gümrükte ötv alınır mı alınmaz mı bilemiyorum. Eğer Amazon.de prime üyesiyseniz ve kargo prime üyelere hala ücretsizse o civarda bir şeylere alabilirsiniz. Ama dediğim gibi ek ötv öder misiniz bilemiyorum. En yakın zamanda işinize kavuşmanız dileğiyle.

Düzeltme:arkadaşlar uyardı. Amazon.de prime üyesi olsanız bile ücretsiz kargodan faydalanamıyormuşsunuz. Yani şu an 3750₺ civarına alamayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasapovski -- 17 Eylül 2020; 18:37:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu için bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.
  • Kasapovski kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilgi var hocam. Amazon.de sitesinde prime üyeliğiniz varsa Avrupa da 2-3 ülke için kargo ücretsiz. Türkiye ye gönderilerde kargo ücreti çıkar.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.