Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (1010. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
300
Favori
1.560.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10081009101010111012
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bunlar dolandırıcı olabilir çok dikkatli olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jester61 kullanıcısına yanıt
    ABD de Xbox u bitirmeye çalışıyorlar
  • alonso66 A kullanıcısına yanıt
    Hocam ailenizden başka birinin amazon fransadan hesabı varsa onun alması daha garanti olur diye düşünüyorum. İlk kez alıcağınız için hesabınızı amazon askıya alabilir. Ücretini aile bireyinize geldiğinde ödersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrdmr

Hocam ailenizden başka birinin amazon fransadan hesabı varsa onun alması daha garanti olur diye düşünüyorum. İlk kez alıcağınız için hesabınızı amazon askıya alabilir. Ücretini aile bireyinize geldiğinde ödersiniz.

Aslında bu alışverişte herhangi bir usulsüzlük olmuyor. Yani ben kendi kredi kartım ile alacağım fakat gönderim adresi olarak Fransa'da bir adresi vereceğim. Dediğiniz gibi bir risk varsa da alma şansım olmuyor. Annem babam bu işleri beceremez ki kredi kartları vs de yok

• İade falan istemiyoruz konsolu alsak yeter amazon duy sesimizi 😂
  • alonso66 A kullanıcısına yanıt
    Hocam kuzeniniz felan varsa oda olur. Tabi dediğiniz şekilde problem olmayada bilir ama stok sıkıntısı var zaten birde problem çıkarsa üzücü olur.
  • Test
  • Android test
  • Son test arkadaşlar verdiğim geçici rahatsızlık için kusura bakmayın konuda bir test yapmam gerekiyordu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi javara -- 27 Ocak 2021; 12:23:23 >
  • Amazon.uk ye Xbox geldi 560 GBP tutuyor almamak için zor duruyorum :D
  • Series s var 3500 geliyor çok iyi
  • Ulan Xbox exc oyun yapsaydın bende seni alsaydim stok filan beklemeseydim hayat ne güzel olurdu
  • Arkadaşlar soranlar için video çektim amazon alışverşi için dilim döndüğünce,özellikle son 3.5 dakika amazonda gümrüğe takılırsa ne yapılır onu anlattım tecrübelerime dayanarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jester61

Amazon.uk ye Xbox geldi 560 GBP tutuyor almamak için zor duruyorum :D

6000 tl yi vereceğine turkiyeden al . Mantıklı degil

• EthanHunt81 kullanıcısına yanıt
    5700 TL gayet iyi trendyolda 6600 e yurtdışı ürünü satıyorlar xboxta uluslararası garantide var yaklaşık 1000 TL fark az değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bakaaaa

Sakın ! deli mısınız onların çoğu dolandırıcı. ucuz ilanlara sorun get acın diyin hemen hayır diyorlar

Dolandirilmayin bulunduğunuz ilin dışında asla almak için para göndermeyin kesin dolandirilirsiniz

Hatta deneyip alın

• quote:

Orijinalden alıntı: Jester61

5700 TL gayet iyi trendyolda 6600 e yurtdışı ürünü satıyorlar xboxta uluslararası garantide var yaklaşık 1000 TL fark az değil

Ona ekstra masraflar gelir. ayrıca turkiyede 6 taksit imkanı var vade farkiyla zaten fark kalmıyor

Tr de garanti imkanı daha iyi sorun olsa yurt dışı ile mi uğraşicaksiniz

Yanı yurt dışında alacaksan dişe dokunur fark olması lazım örneğin ürün turkiyede 9- 10 bin olsaydı tamam alderdim

Ekstra masraf yok her şey dahil fiyat ve genelde 100-200 TL iade yapıyorlar amazondaki ürün tr de garantisi var diyorum bende
    O zaman neden bu konudasiniz :D ps5 8000 TL ,amazonda 5600-5700 TL civarı , tr de 9-10 bin değil ps5 hemde taksit imkanı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jester61 -- 27 Ocak 2021; 13:50:39 >
  • 
Sayfa: önceki 10081009101010111012
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.