Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (1011. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
300
Favori
1.560.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10091010101110121013
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jester61

Ekstra masraf yok her şey dahil fiyat ve genelde 100-200 TL iade yapıyorlar amazondaki ürün tr de garantisi var diyorum bende

Yazık günah bari almanyayi bekle ordan alin. Neyse çok istiyorsanız alın ben şahsen almam turkiyeyi beklerdim . Bir-kac aya bizde 6 bine düşer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

O zaman neden bu konudasiniz :D ps5 8000 TL ,amazonda 5600-5700 TL civarı , tr de 9-10 bin değil ps5 hemde taksit imkanı var

Ps olsa al derdim. Ama xbox için değmez ps bizde tercih edildiği için onun fiyatı düşmez burada hemen ama xbox düşecek gibi duruyor stogu eritemiyorlar . Xbox i usa amazon veya alman amazondan almaya calisin

• quote:

O zaman neden bu konudasiniz :D ps5 8000 TL ,amazonda 5600-5700 TL civarı , tr de 9-10 bin değil ps5 hemde taksit imkanı var

Ps5 al demiyorum xbox turkiyede 9 bin olsa hatta 8 bin olsa o zaman tabiki uk amazon avantajlı olur

Ama tr de sıfırı 6500 e kadar düşmüş bir ürüne

5700 ki oda kesin değil üstüde olabilir vermek bana çok mantıklı gelmiyor

• EthanHunt81 kullanıcısına yanıt
    Üstü olamaz hocam tr fiyatı 7500 TL sizin o 6900 e aldığınız yurtdışı ürünü 5600 e alıp o fiyata satıyor neyse tartışmaya gerek yok, ben TR den almayı mantıklı bulmuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jester61 -- 27 Ocak 2021; 14:0:18 >
  • Turk.Navy kullanıcısına yanıt
    XBox ara ara stoklara giriyor. 2. konsol olarak Series S alasim var ama en gec yaza yurtdisindan getirtebilir yada alabilirim. Yurtidisi ve Amazon fiyati arasinda 750TL gibi bir sey var. TR fiyatlarina hic girmiyorum. PS5 denk getiremeseydim simdiye kadar coktan almistim. Gercekten iyi fiyat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kendi adıma netleştirmek için bir sorum var. TL hesap ile yurtdışı amazonlardan ps5 almanın kaybı büyük olur mu döviz hesap ile almanın yanında. Kayıp olursa aşağı yukarı kaç TL olur TL yi dövize çevirip çekerse amazon ?

• Fark oluyor mutlaka örnek olarak Euro şuan 8.9, tl ile ödeyince 9.5 fln veriyorsun euro ile ödeyince o farkı ilerde hesabına geri yatırıyorlar
  • TL ile ödeyince farkı geri iade etmiyorlar yani giden gidiyor. 300-500 TL fark ediyortahmini o zaman, artı birde vergi eklenecek buna rağmen TR den baya ucuza gelir mi ?

• Tl geri ödenmiyor aynen,yurtdışı hertürlü fark oluyor çok daha uygun ama ben yine de burdaki fiyatı bekleyecem düşmezse sonra amazon bakarım yine
  • Kredi kartı olmadan döviz ile alışveriş yapabileceğim bir yöntem var mı amazondan ?

• Valla onu bilmiyorum malesef yurtdışı alışverişe açık her kart olur heralde
  • Duyduğuma göre kredi kartı olunca sadece döviz alışverişi olurmuş. Benim de aksine banka kartım var içinde tl de var euro da var. Ama illa ki kredi kartı şart ise işte o zaman benim banka kartta ki euro işe yaramıyor. O yüzden sordum netleştirmek için.
  • Kredi kartı yada banka kartı hangisi olursa olsun siz seçiyorsunuz euro yada tl ödemeyi size bağlı yani
  • O zaman amazon da son ödeme ekranında euro yu seçersem kendisi otomatik olarak kartım da euro hesabıda var diye ücreti euro dan mı çeker ?
    Euro hesabını kartım da ana hesap yapmak falan zorunda değilmiyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joel_Miller -- 27 Ocak 2021; 18:25:22 >
  • Ana hesaptan çeker diye biliyorum
  • Ana hesap da TL malesef bi bakim ana hesab nasıl değişir falan. Bilgiler için sağolun hocam ilk defa alışveriş yapacam yurtdışı amazondan oda belki yani.
  • Benim de aynı varsa kredi kartı ile ödeyin taksit yapma durumunuz olur,sorun çıkma ihtimali daha az olur sonradan ödersiniz istediğiniz hesaptan kredi kartının borcunu
  • Maalesef xbox tarafına da kayiyorum. Artık x serisi ya da ps5 hangisini önce yakalarsam onu alacağım. Hayirlisi.

• Flooo kullanıcısına yanıt
    Xbox alıp hem birsürü oyundan mahrum kalıp sürekli kol için pil mı alacaksınız değer mi sizce uğraşmaya
  • Taksit olayını TR için kast ediyorsunuz tabi. Hocam benim durum şu Almanya da yaşayan kardeşlerim var bana hediye olarak alacaklar PS5 i ama sorun şu ki stok yok ve stok olsa bile ben kardeşime ulaşacam da oda o anda işte olmıcak müsait olacak da,zor ihtimal yani. Bende o yüzden düşündüm ben pandemiden dolayı müsaitim evdeyim stok takibi yapim alim onlarda zaten bana ücreti verecek.
  • 
Sayfa: önceki 10091010101110121013
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.