Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (1012. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
300
Favori
1.560.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10101011101210131014
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ödeme tarafına çok takılmayın yeter ki bakiye olsun ve yurtdışı alışverişe açık olsun kart mesele stok bulmak,bakalım inşallah bulup alabiliriz
  • Hocam kardeşiniz Almanya da ise ve daha önce Amazondan alışveriş yaptıysaysa Rechnung ile
    ödeme yöntemi seçsin. Ürün geldikten iki hafta sonra ödemeyi havale yöntemi ile yapar. Hatta kardeşinizin mevcut hesabının şifresi varsa o hesap üzerinden takibi yapın.
  • tnrdmr kullanıcısına yanıt
    Kardeşim birçok kez alışveriş yaptı Amazon de den. Neden ödemeyi direk yapmasın da iki hafta sonra havale ile yapsın anlamadım orasını. Bende onu düşündüm dedim kardeşime söyliyim ver amazon de hesabını ben takip ederim bulduğum an alırım falan. Ama sonra özelidir falan boşver dedim.
  • Hocam üsteki mesajlarınızda ödemeyi k.kartı ile TL olarak yapacağınız bilgisini vermişsiniz. Rechnung ile yaparsa sizin zararınız daha az olur çünkü bankalar genelde piyasanın altında alım yapar.
  • Kanada stok girdi düşüremedik bi türlü bitti şuan Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu
  • Vergisiz 493 dolardı alana hayırlı olsun
  • Ben de bir türlü listeye ekleyemedim ya. Sürekli hata verdi durdu sonrasında da bitmisti zaten..

• gokaykac kullanıcısına yanıt

Hocam kanada türkiyeye gönderim yapıyor mu?

• Ulan bir türlü sepete eklemedi lanet olsun hep botlar aldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam ben yurtdışı amazonda stok bulursam TL olarak satın alacağım ama almanyada ki kardeşim stok bulup alırsak euro olarak alacak zaten. İnşallah alman amazonda stok bulur alırız da en karlısı o şekil olur.
  • Umutterol kullanıcısına yanıt
    Gonderim yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokaykac

Vergisiz 493 dolardı alana hayırlı olsun

canada amazondan da alsak almanya amazon gibi herşeyi hesaplayıp kesiyorlar hesabı ve geliyor değil mi hocam. gümrük vs sıkıntı çıkarmaz herhalde canadadan geliyor diye. çünkü bayağı uyguna geliyor.

• Şimdi anladım hocam. Umarım kardeşiniz almanyada stok bulabilir. Kardeşinize bir sorun isterseniz Otto diye bir firma var bazen telefonla arayıp sipariş verebiliyorsunuz. O şekilde de şansınızı bir deneyin.
  • Hocam siz geçen almıştınız sanki sizi biriyle mi karıştırdım aceba ?
    Evet Otto yu da biliyorum ama telefondan bazen sipariş aldığını bilmiyordum. Bana Almanyadan ilk gelen kardeşim getirecek önemli olan onlardan biri gelene kadar stok bulmak. İlk gelen kişi büyük ihtimal mart ta gelecek mesela.
  • Brezilya hariç tüm Amazonlardan geliyor diye biliyorum vergisini de hesaplıyorlar. sepete ekledim gönderim olmasaydı uyarı verirdi diye düşünüyorum.
  • gokaykac kullanıcısına yanıt
    Swpete ekdedim.gonderim.yok dedi
  • Hocam o zaman yetişme ihtimalı yüksek. Bir arayıp sorsunlar en iyisi
  • Kanada Amazon Türkiye’ye gönderim yapmıyor arkadaşlar. Kaçırdım, sepete ekleyemedim diye üzülmeyin. Ürünün Türkiye’ye gönderimi olmadığı için sepete ekleyemediniz. Kanada ABD’ye bile gönderim yapmıyor.

• 
Sayfa: önceki 10101011101210131014
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.