Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (7645. sayfa)

5 sn
331.759
Cevap
8.116
Favori
72.906.413
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 76437644764576467647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiyatlar düşse de alsak ya. Çok güzel ürünler bu ekonomide pat diye alınmıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tat Bezelye Garnitür 580 gr cam

✓ Amazon fiyatı: 10 ₺

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]amazon
    Tat Bezelye Garnitür 580 gr cam
    https://www.amazon.com.tr/dp/B00ID1Q5OS
  • trustindestiny kullanıcısına yanıt
    Anker motion plus'ın yurtdışı fiyatı belli, aynı zamanda çok satan bir ürün o yüzden indirim beklemeyin. Dövizden sebep fiyat daha da yükselir ilerde. Ben geçen sene 900'e almıştım.

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• Baseus Araç Hızlı Şarj Cihazı

Dip Fiyat

125 TL

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]amazon
    Fırsat: Baseus Square Metal, Hızlı Araç Şarjı, Siyah, 30 W, USB Type A & USB Type C, USB Giriş Sayısı: 2, Quick Charge 3.0
    https://www.amazon.com.tr/dp/B011TTT4SE?ref_=cm_sw_r_cp_ud_dp_GXT0X4120B4XFHWE61EC

• Flakel kullanıcısına yanıt

Belgenin üstünde, ürünü alırken faturada kimin ismi varsa o isim olmalı sanki. İsimsiz belgeyi kabul etmemeleri normal değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 TL

• machuca42 M kullanıcısına yanıt

Ürün kodu olaydı iyiydi en azından. Bulamadık bitti galiba.

• aenescan1994 A kullanıcısına yanıt

Yasal olarak böyle hazırlanıyormuş doa raporları, isimsiz. Cihazı iade aldıkları için. İsim koymak isteyen koyabiliyor ama extraya giriyor.

• Flakel kullanıcısına yanıt

6 ay geçmiş miydi alalı?

• Liddrin kullanıcısına yanıt
    L beden kırmızı 1,68 Euro.
    Almancılar için sudan ucuz deyimi bunun için söylenmiş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kuklacini kullanıcısına yanıt

Valla bende anlamadım komik işler dönmeye başlamış amazondaAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]  bakalım başka bir fan daha aldım o ne olacakAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• den D kullanıcısına yanıt

bu olay yeni başladı tahminim bizimkiler vergiyi 1500 euro dan 150 ye düşürünce bu oldu.

Madem beceremiyorsunuz yurt dışından satıcı koymayın abi hevesle alıyoruz 20 gün sonra patlıyor böyle saçmalık olmaz amazonda bozmaya başladıAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Geçen sene Anker Rave Neo 50W Kablosuz Bluetooth Hoparlör - IPX7 849 TL ye almıştım şuan 2.549,90 TLAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

Anker Rave Neo 50W Kablosuz Bluetooth Hoparlör - IPX7 - 18 Fiyatı (hepsiburada.com)

Bu sene 1 ay oluyor yavrusu gibi Anker SoundCore Motion B Bluetooth Hoparlör - 12W Stereo Ses - IPX7 809,10 TL aldım şuan 1.049,00 TL RezaletAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

Anker SoundCore Motion B Bluetooth Hoparlör - 12W Stereo Ses Fiyatı (hepsiburada.com)

@trustindestiny

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 4 Temmuz 2022; 2:5:46 >

• Yalıtımlı yemek çantası, geniş açılı, soğutucu ve sıcak tutan çanta, su geçirmez, termal sızdırmaz, öğle yemeği organizatörü, kadın, erkek, kız çocuk, iş, okul için (gri)https://www.amazon.com.tr/dp/B07R5254M9/ref=cm_sw_r_cp_api_i_5JYNR0W92V0P6A880SH8

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Bir süredir takip ediyordum. İthalat ücreti hariç 280-290 civarındaydı. Satın aldıktan sonra indirime girdi. Hemen iptal edip tekrar aldım.

TOPLAM

226,44 TL

• snomask kullanıcısına yanıt

güzelmiş ama 193 tl olan fan gümrüğe takıldı olayından sonra yurt dışı ucuz ürünü görünce alasım yok artıkAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• .:yiğit:. . kullanıcısına yanıt

Aldım bende 1 tane tşk hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wolfenstein3d kullanıcısına yanıt

Emeğinize sağlık fakat bu ürünü almanızı tavsiye etmem. Ömrü en fazla 15 gün. Birkaç defa deneme fırsatı buldum. Ürünün ortalama ömrü 1 hafta. Yorumlara bakarsanız buna benzer çok yorum görürsünüz. İyi geceler arkadaşlar...

• 
Sayfa: önceki 76437644764576467647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.