Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (4084. sayfa)

19 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 71 Misafir (9 Mobil) - 73 Masaüstü17 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
331.686
Cevap
8.115
Favori
72.886.919
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40824083408440854086
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beden bilgisi yok 32,70 tl. aynı kodlu ürünlerde beden bilgisi yok ama onlar 99,90tl. şansımı denedim bakalım ne gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

be aldım bi hafta önce. uzun süredri aynı fiyat. bence güzel 40 lira için kumaşını malzemesini beğendim 40 liraya göre

Alıntıları Göster

fiyat konusu doğrudur hocam bana da önerilenler şeklinde çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam , lazım olan varsa faydalansın diye paylaştım

• başlıkta yazan M, beden değil mi hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omara kullanıcısına yanıt

değil hocam. 2012263 kodunu aratınca 4 model çıkıyor hepsinde de M başlıkta yazıyor. şansa kaldı artık gelecek ürün.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • Müşteri hizmetleri ile konuşma yaptım regular ve m beden dedi 👍

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aldik artti fiyat

• Jack and Jones JCOJORDY SWEAT CREW NECK Sweatshirt Erkek

farklı renklerde 86-91-94 tl arası fiyatlar mevcut bedene göre.

• aldım baktım şimdi artmış fiyat umarım m yada l gelir. başlıkta m yazıyor diye aldım

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

ACL AC-77 1MT TYPE-C KABLO 30W 5.4A 3XUSB DUVAR ŞARJ ALETİhttps://www.amazon.com.tr/dp/B08V58P856/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_9YHS6G1NNEKQ72P448TV

üç çıkışlı 18 watt hızlı şarj cihazı yanında typ-c kablosuyla birlikte diğer sitelerde 60 lira amazonda 43 lira

Edit: satıcı ve fiyat değişmiş güncel fiyat 57 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 28 Eylül 2021; 16:18:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yahu daha dün 790 liraydı Cloud II kulaklık tam alacaktım 60 lira gelmiş

• kmesne kullanıcısına yanıt

Klasik Amazon işte hocam. Dünün fiyatıyla yarının fiyatını aynı tutmuyor. Ama sık sık indirime giren bir ürün Cloud II. Bence biraz daha takip edin daha uygun fiyata yakalarsınız.

• amazondan yurtdışı alışverişte İthalat Ücreti Depozitosu ücreti iade ediliyor değil mi?

adı üstünde depozito.

üstteki arkadaşın dediğine destek için,

bir ürün bir aydır sepetimde 270den 208e kadar düştü ardından 340a çıktı dün Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

maksatları hergün siteye çekmek takip ettirmek, aklınızda olmayanı da satmak

• Indomie 5'Li Paket Tavuklu Noodle

8,50 TL

B08S282VN2

• Ürün için ödenilen gümrük vergisi, ödediğiniz depozito bedelinden daha az ise iade ediliyor. Tam tutar ise herhangi bir iade yok. Ödediğinizden daha fazla bir gümrük bedeli çıkarsa ekstra ücret ödemiyorsunuz. Amazon sizin yerinize karşılıyor.

• teşekkürler. @cencoca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyvahnecdet -- 28 Eylül 2021; 15:38:0 >
  • Bu ayakkabı bugün ulaştı ,iade ediyorum. 45 numarasını almıştım 80 TLye . Hiç rahat değil .

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: kmesne

Yahu daha dün 790 liraydı Cloud II kulaklık tam alacaktım 60 lira gelmiş

Ben bu ay başında 750 ye aldım. Dolar artmaya devam ediyor, bir sonraki indirimde kap hemen yoksa fiyat yine uçacak

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Dün birisinin avuç içi kadar dediği lamba geldi Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

Bu arada @optik48 'e de teşekkür ederiz Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• danny_zuko kullanıcısına yanıt

80 TL'ye ayakkabı kaldı mı? Kara lastik ayakkabı bile 40 TL. O fiyata rahatlık beklemeyin zaten.

• 1 ay önce 730 TL, 2 hafta önce falan da yine 700 küsür liraya düşmüştü. Acele etmenin gereği yok bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 40824083408440854086
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.