Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3765. sayfa)

5 sn
331.706
Cevap
8.115
Favori
72.889.730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37633764376537663767
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Spor canta konuda hic acilmadi ihtiyacim vardi puma klasik 85tl olanı mi diyorsun
    Prime gibi indirim arada oluyor demi primedan sonra pek bakmayınca bilmiyorum da

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Aynen onu kastettim ancak bu yazdıklarım bana denk gelenler gözden kaçırdığım daha çok ürün vardır.

Amazon ara ara bazı ürünlere indirim yapıyor. Bu sayede iyi indirimler de yakalanabilir.

• Stok yapacaklara veya markete gitmeye üşenenlere güzel indirimler vardı, bunun yanında bosch hırdavatlarında falanda güzeldi. Alacak olanlara iyi indirimler vardı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Stok yapacaklara veya markete gitmeye üşenenlere güzel indirimler vardı, bunun yanında bosch hırdavatlarında falanda güzeldi. Alacak olanlara iyi indirimler vardı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt

Hocam dün marketdeysim. 25 tl üstü olanlar diç macunu / deterjandı. bu kendi rafında bu fiyattı. çok kalabalıktı uğraşmadım bugün alıcam her modelden birer kutu bedava

• bazı ürünlerde tanıdık yardımı yapıyorlar bu tarz büyük indirimlilerde, olan bize oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihTSFC

Beklediğim Bose QC35II kulaklıkta güzel bir indirim oldu, satın aldım. Bu sabah "Stokta yok, kusura bakmayın." e-postası gönderilmiş. Hem de 2 gündür hareket olmadığı için dün gece "Stokta olduğundan emin misiniz?" diye sormuştum. Stokta var dediler, bugün bunu göndermişler. Tedarik için en az 3 hafta denmiş, kısaca 4-5 gün sonra "Tedarik edemedik, iadenizi yapıyoruz. blablabla Sus payı 20 TL çekiniz de hesabınıza yüklendi." e-postası gelecek.

10 gün önce de kullanılmış Adidas ayakkabı gönderdiler. Son dönemde hiç memnun değilim maalesef. 

Son derece haklısınız. Kulaklık çok uygundu ama yapılan hoş olmamış.

• Mogolo kullanıcısına yanıt

haha maalesef halen pazartesi günü yazıyor. Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• 2 gün önce söylediğim ürünler eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde ulaştırıldı.

• 24 saat önce alıp ödemesini yapmayanlarınki birer birer iptale düşüyor. 2 tane stok var. 1 adet Digital düştü, yakaladım. Takip edin düşüyor ama hemen gidiyor.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• 35 tl 10000 mah Power bank aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam, son bir stok varken gördüm kartta limit kalsaydı alacaktım.

• BrazzerstakiKelAdam kullanıcısına yanıt

Sipariş oluşturup ödemeyi sonra yapabiliyordunuz. Ben dün aldığımı öyle yapmıştım, dün aldım ödemesini bu sabah yaptım.

• ps5 1 adet görünüyor isteyen varsa.

• Bu agt kurye ne ayak. Ilk defa onunla bir siparişim teslim edildi. Adam tofaş şahinle kargoları getirdi. Tuhafıma gitti

• drilldozer D kullanıcısına yanıt

Bitmiş görünmüyor ciddi ciddi almayı düşünüyordum ama oyun fiyatları yüzünden vazgeçtim. Ps4 pro bile 5 5 buçuk olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Bitmiş görünmüyor ciddi ciddi almayı düşünüyordum ama oyun fiyatları yüzünden vazgeçtim. Ps4 pro bile 5 5 buçuk olmuş

evet hocam zam gelmiş storedaoyunlara da . ben de ps4teki oyunları bitirince satacağım. sony türkiye çok yamuk yaptı :)

• drilldozer D kullanıcısına yanıt

Xbox series s bekliyordum o da satışa çıkmadı 3 ay önce 3400 e kupon çek vs ile alınıyordu dedim biraz daha düşer nerde 4500 den aşağı kalmamış. Aslında oyunları ucuz olsa alınır dı ama bi oyuna 500 600 tl veremem

• Pazartesi veya salı siparişleriniz den gelen oldu mu?

• heamvivna kullanıcısına yanıt

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 37633764376537663767
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.