Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2793. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 82 Misafir (2 Mobil) - 84 Masaüstü4 Mobil2 Android
5 sn
331.721
Cevap
8.115
Favori
72.892.577
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27912792279327942795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sağolun arkadaşlar tavsiyelerinize bakacağım, elektrolux biraz daha ağır basıyor gibi

• sabotage1907 kullanıcısına yanıt

Aşağıda önerilen Electrolux modelini anneme aldım. Memnundu.bende de karcher vc3 var. Boşaltması electrolux kadar rahat değil.onun dışında memnunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar prime ürünlerinde ertesi gün teslim görünüyordu birkaç gün öncesine dek. Fakat son günlerde 2 gün sonrasına gösteriyor ürünlerin teslim gününü. İzmir için konuşuyorum, sizde durum nedir ?

• Impakt kullanıcısına yanıt

Hocam merhabalar. ben de bu aralar gopro için takipteyim yazdığınız fiyatlar kargo vergi dahil fiyatlar mıydı? 9 şubatta baktığımda dediğiniz fiyatları göremedim acaba anlık mı olmuştu. Yoksa siz tax free alarak mı o fiyatlara alacaktınız? Tavsiyeniz yada şu fikre yatkınım dediğiniz durum varsa aktarırsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hDundar

Arkadaşlar prime ürünlerinde ertesi gün teslim görünüyordu birkaç gün öncesine dek. Fakat son günlerde 2 gün sonrasına gösteriyor ürünlerin teslim gününü. İzmir için konuşuyorum, sizde durum nedir ?

Bursa - Balıkesir arası yollar neredeyse 36 saattir kapalıyken gayet normal değil mi?

• hDundar kullanıcısına yanıt

Prime'da İstanbul için de 2 gün sonrasını gösteriyor hala fakat ertesi gün geldi ürünüm benim.

• Recaizade-i Nabizade kullanıcısına yanıt

Bence yorumlardan sonra düştü fiyat 😄

• quote:

Orijinalden alıntı: celtic pride

çok güzel fırsat, ama daha doğru dürüst hiç oyun gelmedi, gelene kadar one x ile devam... ama bi an ulan alsam mı diye düşünmedim de değil, konsol işine yeni girecekler ya da one s ve altı cihazdan geçiş yapacaklar için ideal.

zaten fiyat da yükselmiş, masraftan kurtuldum.. yapmayın böyle şeyler, kanıma girmeyin :))

Bende de one x var. Ben de kendimi zor tuttum almamak için

• quote:

Orijinalden alıntı: alyosha

Hocam merhabalar. ben de bu aralar gopro için takipteyim yazdığınız fiyatlar kargo vergi dahil fiyatlar mıydı? 9 şubatta baktığımda dediğiniz fiyatları göremedim acaba anlık mı olmuştu. Yoksa siz tax free alarak mı o fiyatlara alacaktınız? Tavsiyeniz yada şu fikre yatkınım dediğiniz durum varsa aktarırsanız sevinirim.

Merhaba, bahsettigim fiyat o gunku indirim fiyatiydi zaten o fiyatlar 24 saat durdu durmadi hemen bitti. Almanyaya sevk kargo dahil fiyatiydi, TR gönderimi var miydi hatirlamiyorum.

Eger 4k60 veya 4k30 video kalitesi sizin icin yeterliyse hic 9a bulasmayin, 8 black veya dji osmo action bakin, ama diyorsaniz 5K gerekli veya stabil 4k120 gerekli o zaman hero9 dusunebilirsiniz. Sahsi fikrim youtube channel vb. yerler icin dusunuyorsaniz kamerayi baslangic olarak hero9a gerek olmadigi. Bir de bu arada ben hero8 ile hero7 4K karsilastirmalarini izledim, arada inanilmaz farklar yoktu kalite olarak. Acele yoksa tekrar amazon.de uzerinden indirim beklenebilir malum TR fiyatlari biraz pahali. Dedigim gibi eger baslangic icin ve surekli kullanilmayacaksa daha uygun modeller de tercih edilebilir.

İstanbulda bugün öğlen 1'de verdiğim sipariş şu an dağıtımda akşam gelir diye düşünüyorum

• Impakt kullanıcısına yanıt

Yazın gezi ve tatillerde kullanmayı planlıyorum. Sualtı performası iyi olmalı özellikle. İzlediğim kadarıyla 9 ve 8 arasında görüntü kalitesi olarak inanılmaz bir fark yok özellikle gündüz çekimlerinde. Sanırım siz almanyaya kargolatacaksınız o yüzden fiyatları uygun söylediniz. Türkiyeye girişteki vergiler can acıtıcı boyutta biliyorsunuz. Bi fiyat hedefi belirledim sadece gopro 8 black için alsesuarlar hariç 360 dolar ödeyebilirim dedim kendimce o fiyatları bulursan alacağım yoksa bekleyeceğim yavaş yavaş gopro 9 yaygınlaştıkça düşer belki 8. Eğer fırsat görürseniz yazarsanız sevinirim teşekkürler zaman ayırdığınız ve tavsiyeleriniz için gopro 8 tercihim iyice netleşti önerinizle

Pazartesi saat 3 den önce aldığım ürün salı öğlen elimdeydi. Yer Kayseri, ürün de sanırım İstanbul'dan geliyordu. Ürüne özgü bir durum olmasın sizin ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 17 Şubat 2021; 19:3:58 >
  • otsukarcı O kullanıcısına yanıt

geçen 699'dan kol almıştım, kıyamadım ben de paraya :))

one x şu an için çok çok yeterli bir cihaz... yeni oyunlar çıksın, ki çıkacak oyunlar xbox one x enhanced olarak da oynanabilecek diyorlar, o zaman düşünürüz, hem piyasası oturmuş olur.

yurt genelinde yoğun kar yağışı ve kötü hava şartları nedeni ile süre uzamış olabilir.

SİPARİŞ TARİHİ 16 Şubat 2021 teslimat perşembe diyordu ama bugün teslim aldım pirima kargo bursaya 80 klm mesafede ilçedeyim Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]  bu arada bendende çıkmadı irsaliye kağıdı

• sabotage1907 kullanıcısına yanıt

Arnica tesla tavsiye ederim 3 yıldır annem eşim kullanıyoruz harika ne efsane yerli malı parça sıkıntısı çekmez bizde 3 yıldır aynı çalışıyor bak 3 sene diyorum çekişi hala aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: otsukarcı

Microsoft Xbox Series X Oyun Konsolu Siyahhttps://www.amazon.com.tr/dp/B08K3F3VQG/ref=cm_sw_r_cp_api_i_ZXQ5QVX1K618CJQKT2C1?psc=1

6.743-TL bence bomba fırsat

Xbox konusu var forumda takip edebilirsiniz, kapalı kutu 5999den satanlar oluyor arada ggde falan. Almak isteyenlere duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 17 Şubat 2021; 21:22:19 >

• JUMP Jump 21237 Kadın Yol Koşu Ayakkabısı

36 numara 43,03 tl

JUMP Jump 21237 Kadın Yol Koşu Ayakkabısıhttps://www.amazon.com.tr/dp/B07KQGR58C/ref=cm_sw_r_cp_api_i_DFNJ1EQNJ1VV3BV7DWG1?psc=1
  • 7 Şubattan beri siparişin ekranı aynı var mıdır aynı sorunu yaşayan tecrübe eden ya da bilgi sahibi olan ?

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScriptKidie -- 17 Şubat 2021; 22:37:53 >

• 
Sayfa: önceki 27912792279327942795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.