Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2795. sayfa)

12 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 118 Misafir (7 Mobil) - 118 Masaüstü12 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
331.327
Cevap
8.111
Favori
72.796.355
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27932794279527962797
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam öncelikle çok teşekkür ederim. Eşime telefon bakıyordum ve bu indirimlerden haberdar değildim. Sormak istediğim bir şey var. Sürekli amazona bakmama rağmen bu indirim kodlarını hiçbir yerde görmemiştim. Bu kodlardan nerede haberdar oldunuz? Biz niye fark edemedik diye merak ediyorum. Bakmamız gereken bir yer mi var bunun için?
  • Ayrıca hangisini anlamadığınızı anlamadım. Sipariş verdi diye hesap kapatan amazon metnini mi ?

Bir de ben, ekstra bir şey demedim. Bu üstte sıkıntı yaşayan arkadaş amazon müşteri hizmetlerine bağlandığında, ne diyormuş müşteri hizmetleri ?

Ben size ne dediğini söyleyim isterseniz iptal edin ama sizden beklemenizi rica ediyoruz stok sıkıntısı var. Tedarik sıkıntısı var vs. Klişe kopyala yapıştır cümleleri hep aynı şeyler.

Dediğim gibi amazonda sıkıntı yaşamazsanız herşey çok güzel mükemmel ilerliyor. Ama en ufak sıkıntıda kim ne yapacağını bilmiyor. Neden olduğunu da bilmiyor.

• mrtcrc kullanıcısına yanıt

Günün Fırsatları, Cep Telefonları kategorisi ve karşısınızda indirimler. Bu indirimlerin yüzde 90'ı, Günün Fırsatları kısmında görünüyor. Tek yapmanız gereken kategori belirlemek ve biraz da aşağılara inmek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrF_T kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam
  • RUUDVAN34 R kullanıcısına yanıt
    Ben yaşadım bir kere. Yetişmeyecek yarın getireyim dedi olur dedim. Ucunda ölüm yok sonuçta. Kar kıyamet vardı her yerde. Umarım son 2-3 günlük zamanlardan bahsetmiyorsunuzdur.
  • Aktif indirim kodu var mı?
  • Kullanılmıyor mobilde.

• mkkadi kullanıcısına yanıt

Normalde de kullanılmıyor.

• mkkadi kullanıcısına yanıt

yeni üyelikte geçerli bu kod...

• quote:

Orijinalden alıntı: mkkadi

Kullanılmıyor mobilde.

Nasil kullanilmiyor
    Molfix 4 beden bez 97 den 77 ye dusuyor

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Satıcı Amazon olan bi telefon(Xiaomi) aldık 3-4 gündür kullanılıyor ancak telefonda bazen bildirimler gelmiyor. Bildirim ayarları felan tamamen ayarlandı ancak aynı uygulamaya bildirim bazen geliyor, bazen gelmiyor. Bildirim sesi de aynı şekilde bi geliyor, bi gelmiyor. Nasıl bi yöntem uygulayabiliriz, telefon halihazırda 3-4 gündür kullanıldığından ikinci el durumuna düştüğü için iade etmek pek içime sinmiyor, ama diğer taraftan önemli olabilecek bildirimleri kaçırma durumu da söz konusu olabilir diye sürekli telefonu kontrol etme ihtiyacı oluyor.

• ThaDe kullanıcısına yanıt
    Note 10 plus var ben de onda bile bazen bildirim gelmiyor takilmayin cok buna.
    Güç tasarrufu, uyku modu, rahatsız etme gibi şeyleri devre dışı bırakın, bildirim seslerinin senkronizasyonun açık olduğundan ve bağlantı kalitenizden emin olun, bildirim ayarlarını kontrol edin, düzelme yoksa hangi uygulama(lar)da bu sorunu yaşıyorsanız yeniden kurun, yine düzelmezse hard reset atın (garantiden çıkmaz) yine düzelmezse, iade yolları gözükür hocam...
  • 11 Şubat tarihinde Hepsiburada üzerinden, bir satıcıdan 90 liraya sipariş verdiğim kitap için önce satıcı elimde bu kitap yok siparişi iptal et diye mail attı, Hb'yı aradım iptal etmeyin belirtilen tarihe kadar kargoya vermek zorunda dediler...Sonuç bugün kitap geldi aynı kitabı başka yayınevinden göndermişler üzerinede Vip kahve yapıştırmışlar. Şimdi kitap işte kardeşim oku, adamlar bir de kahve hediye etmiş diyenler çıkacaktır

Sorun şu ki ben İş Bankası olduğu için 90 liraya aldım kitabı, gelen ise 21 liraya satılıyor Hb'de.

Ve yurdum çakalı kitabın arkasına etiket yapıştırıp eliyle 85 yazmış...

Amazon'da bunu yaşama ihtimali sıfır, üstelik en ufak hata için müşteri hizmetlerini arayınca özür dileyip, çek tanımlıyorlar vs.

Hepsiburada siteden direkt yanlış ürünü seçip iade talebinde bulunun dedi.

Benzer durumu huawei telefonumda yaşıyorum. Daha önce çözüm olarak pil optimizasyonu ayarlarında değişiklik yapmak önerilmişti. Yani mesela atıyorum twitter sizin için önemli, pille ilgili menüden twitterı pil tasarrufu eylemlerinden hariç tutabiliyorsunuz. Bunun gibi bir ayar olabilir hocam sizde de.

• Can sıkıcı olabiliyor hocam maalesef, sizin cihaz segmentine göre aynı durumun yaşanması daha da kötüymüş.

@Xef1ONYX

Sağolun hocam dediklerinizin ilk kısmını yapmıştım aslında, yeniden kurup hard reset sonrası tekrar kontrol edeyim son çare olarak.

@celtic pride

Esasında pil optimizasyonu ayarlarını yaptım hocam. Hiç bildirim gelmiyor olsa anlayacağım ama bazen gelip, bazen gelmeyip kafasına göre takılması canımı sıktı. Bahsettiğiniz yöntem size çözüm oldu mu peki?

@Bacala

• punqer P kullanıcısına yanıt

Hocam esnaf milletiyle fazla takışmaya gerek yok kendi günlük psikolojilerine göre hareket ediyorlar , bu yüzden kurumsal satıcılardan alış veriş yapmak garanti oluyor sizin suçumuz yok ama ben olsaydım o kitabı tedarik edemeyen esnafın üzerine fazla gitmezdim kurumsal değiller sonuçta yaptıkları hareketler sadece kendilerini bağlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThaDe

Can sıkıcı olabiliyor hocam maalesef, sizin cihaz segmentine göre aynı durumun yaşanması daha da kötüymüş.

@Xef1ONYX

Sağolun hocam dediklerinizin ilk kısmını yapmıştım aslında, yeniden kurup hard reset sonrası tekrar kontrol edeyim son çare olarak.

@celtic pride

Esasında pil optimizasyonu ayarlarını yaptım hocam. Hiç bildirim gelmiyor olsa anlayacağım ama bazen gelip, bazen gelmeyip kafasına göre takılması canımı sıktı. Bahsettiğiniz yöntem size çözüm oldu mu peki?

@Bacala

Whatsapp için oldu hocam ama mesela maçkolik bildirimleri kafasına göre geliyor. Bazen kilit ekranını açınca bazen maçtan 1 saat sonra. Maçkolik için olmadı.

• 
Sayfa: önceki 27932794279527962797
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.