Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2512. sayfa)

5 sn
331.611
Cevap
8.113
Favori
72.869.631
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25102511251225132514
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

O paraya trde 2060 monster al hocam memnun kalırsın, isme para verme o kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarkat kullanıcısına yanıt
    amazon'un en büyük eksiği fire tv ürünlerini getirmemesidir. sizinki ikinci eksiği olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 8 Ocak 2021; 0:11:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

amazon'un en büyük eksiği fire tv ürünlerini getirmemesidir. sizinki ikinci eksiği olsun.
    Aynen Amazon kendi ürünlerini de getirse keşke. Birçok şey var, Kindle, Fire Stick, Amazon Basics vs.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salı sabah Amazon germany üzerinden almış olduğum Columbia mont bugün akşam üstü teslim edildi. Şaka gibi Almanya’dan dhl kargoya verildi, oradan da yurtiçi kargoya ve bugün elimdeydi.
    Ama malesef bedeni tam uymadı. Daha önce Boyner’de denediğim bir montu ama sanırım farklı bir modelmiş. Daha önce yurtdışı iade işlemi yapan var mı? Nasıl yürüyor işlemler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

bende epeydir bekliyorum fire ürünlerini ne zaman getircekler cidden.

• 40₺ indirim kodu neydi?

• espanyol55 E kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de beden uyumu sorunu vardı. İade oluşturuyorsun. Sana özel barkod oluşturuyorlar. Onların çıktısını alıyorsun. Açıklamadaki gibi poşetin üzerine yapıştırıyorsun. DHL den randevu oluşturuyorsun. Bulunduğun bölgede şubesi varsa evine gelip teslim alıyorlar. Yoksa kendin en yakın şubesine gönderiyorsun. Yurtiçi kargoyla anlaşmalılar galiba. Faturayı atma sakın. Faturasını e-maille Amazona gönderiyorsun. Ücretini iade ediyorlar. Ellerine ulaşınca ücretini iade ediyorlar.
  • espanyol55 E kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde benimde aldığım bir mont bedeni uymadığı için iade talebi oluşturmuştum. Canlı destek ile görüşün iade etmek istediğinizi söyleyin iade işlemlerini başlatıp iade kodu veriyorlar size. DHL üzerinden iade kodu vermişlerdi bana götürüp teslim etmiştim kodla beraber ücretsiz olarak. Ama 380 TL civarı teslimat ücreti yazıyordu üzerinde 😁
  • quote:

Orijinalden alıntı: kursatov

Atar yapmaya gerek yok hocam evden çıkacaktım fiyatları görmüştüm dedim forumda paylaşayım arkadaşlardan ihtiyacı olan vardır diye yazdım ufaklık kapıda beni bekliyordu hemen çıktım. Fiyatlar değişir diye fiyat bilgisini verdim. Ürün bilgisini vermedim tıklayınca görülüyor kritik bir dert değil. Ayrıca referanslık bir şey yok sekmelerden linkleri aldım yapıştırdım çıktım. Bunun burada bu kadar dert edilmesine gerek yok. Zaten cevapladığınız arkadaş düzgünce uyarmış bu kafi. Lüzumsuz uzatmaya gerek yok zannımca. Link yapısı ürün bilgisi referans detayı hoşuna gitmedi ise tıklamazsın.

Vay arkadaş şu yorumu da 6 kişi beğenmiş. O zaman herkes link atsın gitsin, bu mu yani? Neyse aynen böyle devam edin siz.

*Bu arada oradaki sizin mesajınızı bile görmedim. sadece arkadaşa katıldığımı belirtmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taffytaffy -- 7 Ocak 2021; 23:33:28 >

• ermayuha E kullanıcısına yanıt

"Kalitesiz" kalemin markasına ait ürünlerin hepsinde ya beş yıldız ya beş yıldıza yakın puan var.

Marka hakkında kısa bilgi:

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Markanın ürünlerine dünyanın her yanından gelen yorumların puanı:

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Recaizade-i Nabizade -- 7 Ocak 2021; 23:29:35 >

• taffytaffy T kullanıcısına yanıt

Hocam beğenebilirler isteyen istediğini beğenir. Neyse bende zaten düzenli olunmasından yanayım. Hemen yazayım dedim öyle oldu. Aşağıya tekrar yazayım yararlansın arkadaşlar.

Spigen Apple iPhone XS / iPhone X Kılıf Slim Armor / Blush Gold - 057CS22140 https://www.amazon.com.tr/gp/product/B074CN284C/ ₺39,86

Spigen Apple iPhone XS / iPhone X Kılıf Neo Hybrid / Pale Dogwood - 057CS22169 https://www.amazon.com.tr/dp/B074CN671L ₺39,86 

59S S6 Uvc(Ultroviyole) Sterilizasyon, Beyaz https://www.amazon.com.tr/dp/B07SFXSYGK ₺98,90 Piyasada 150 civarında

olmuş mu hocam Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt
    Amazon kindle gelmeli artık
  • Trust GXT 730 HDMI Kablo PS4 ve Xbox uyumluhttps://www.amazon.com.tr/dp/B01BNDZM0U/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_XL49Fb3VAX2XF?_encoding=UTF8&psc=1
    27₺ piyasa da 43₺ - 84₺ arası
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    hocam türkçe e-kitap piyasası hala çok dar kaçak pdf mi yükleyecez kindle’a
  • 
Sayfa: önceki 25102511251225132514
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.