Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2510. sayfa)

5 sn
331.463
Cevap
8.113
Favori
72.831.261
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25082509251025112512
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harry potter ve azkaban tutsağı kitabının ciltli versiyonunu indirim döneminde satın almıştım, bugün tedarik edilemediği gerekçesi ile iptal edilmiş. Ben ürünü alırken stokta 15 adet vardı oysa ki. O dönemde bu kitabı alıp da kitabı teslim edilen oldu mu acaba?
    Bu kadar fazla stok gözükürken iptal etmeleri can sıkıcı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecerli kod var mı ? Yada bu tanımlanan kodları nereden takip edeceğiz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

https://www.amazon.com.tr/dp/B08LD3X4H9/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_pcV9Fb1MC1A79

6625 TL

bunun 512 si dolar 8 lira üstüyken 200 lira indirim kuponuyla 4750 lira idi bir iki ay önce. dolar 7.3 e düşmüş. al sana indirim

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• dreanland kullanıcısına yanıt

Hemen sil bu mesajı. Linç etmeye gelirler birazdan seni. 8 tl prime ödedin diye amazonu mu satın aldın? Beğenmiyorsan alma. git trendyola.

• oksijen06 O kullanıcısına yanıt

Aynı model değil hocam sizin dediğiniz d14 modeli. Bu 14 yeni nesil amd ryzen 4600h işlemcili. 7000 den çıkmıştı 2 ay önce.

• Birkaç gündür dualshock 4'üm için bakınıyordum, dün sepete atmıştım 24 lira civarıydı şu anda dip fiyat 14.89 TL.

• dreanland kullanıcısına yanıt

amazon kitap iadelerini kabul ediyor ama iade edilen kitaplar satılmıyor ancak depoya geldiğinden stok olarak görünüyorlar o yüzden kitap alırken 30 kaldı 20 kaldı bile yazsa almayın ... ben aynı kitabı stoğu var olarak söylediğiniz fiyata aldım bu arada...

sadece kitap'ta değil kıyafette de benzer şeyler oluyor

bide indirim dönemi kampanyalı fiyat için stok ayırıyorlar yani 1000 stoğu varsa 500 ayırıyorlar 480 tane satılınca 20 den geriye saymaya başlıyor ama o ürünün stoğu bitince eski fiyatından geri stoklanıyor ve satılıyor. kitap kampanyasında bu olmadı stoğu bitenler stok yok olarak gözüktü ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 7 Ocak 2021; 16:17:40 >
  • Aynı model değil

• Arkadaşlar Amazondan sanal kart ile alışveriş yapmak için kartı yurt dışı internet alışverişine mi açmam gerekiyor yoksa yurt içi internet alışverişi yeterli mi? Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler..

• insafsızherif kullanıcısına yanıt

İkisinide öne takın içeri üflesin.Sonradan bir tane alırsanız onuda üste takarsınız

• turev77 T kullanıcısına yanıt
    amazon.com.tr den alışveriş için, yurtdışı bir şey açmanız gerekmiyor. benim hepsi yurt dışına kapalı mesela.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1234Rambo kullanıcısına yanıt

Cevap için teşekkürler

• turev77 T kullanıcısına yanıt
    rica ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya ben anlamıyorum yorumları okudukça amazon.com dan sadece 2012 den beri tam 870 adet siparişim var şu zamana kadar bir kere mağdur olmadım, amazon.fr den amazon.de den amazon.co.uk ve ispanyadan den de yaklaşık 20 siparişim vardır. Amazon.com.tr den ise 74 adet siparişim varmış hepsi sapasağlam elime ulaştı. Şu yazılanlardan hiçbiri başıma gelmedi bir iademde ufak bir sıkıntı yaşadım onuda düzelttiler. Tamam insanların başına birşeyler gelmiş olabilir ama hb yide çok faal kullanıyorum oradanda memnunum son senelerde. İstenirse order rakamlarını ss atabilirim bunada muhalefet çıkanlar olur mutlaka :)

• Kargolar normale dönmüş gibi. Bugün 12 gibi verdiğim sipariş Kolay Gelsin'e verilmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Aynı model değil

Kaçırdık bile. Tek tesellim 14" olması

Günlerdir fırsat kovalıyorum dizüstü için, yok arkadaş.

• Malesef bu forum eskisi gibi değil. Kimse , kimseye tahammül edemiyor. Tartışmalar , neredeyse kavgaya dönüşüyor. Üyeler dışarıda görüşelimlere getiriyorlar maalesef.

amazon konusunda da haklısın . Çok siparişim oldu( nasıl sayılacagını bilmiyorum) hiç sıkıntı yaşamadım. Sadece bir üründe , yaşadım . İade etmeye üşendim . Amazon kabul etmişti bu arada.HB de de sorun çok yaşamadım . Olanlarda çözüldü.

N11 ve gittigidiyor da , ratingleri yüksek satıcılarla hiç sorun yaşamadım .

• Referans linkleri silerek paylaşım yapınız

• 
Sayfa: önceki 25082509251025112512
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.