Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1387. sayfa)

20 Kayıtlı Üye (10 Mobil) ve 132 Misafir (10 Mobil) - 132 Masaüstü20 Mobil8 Android
5 sn
331.611
Cevap
8.113
Favori
72.868.964
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13851386138713881389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://spydrop.app
  • can87 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • insanoğlu nankör diye boşuna dememişler ama kolaygelsin'in uyuz olduğum yanı sabah 9 - 9.30 gibi gelmesi. herhalde dağıtıma bizim bölgelerden başlıyor çünkü tüm siparişlerim hep bu saatte geliyor.

zile basmasıyla yataktan fırlıyorum uyku körü, çok ağır oluyor. hayatımda ilk defa kargom çok erken geliyor diye serzenişte bulunuyorum vay be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 29 Ağustos 2020; 12:23:11 >
  • megalomenyak kullanıcısına yanıt
    dün akşam yani 28/08/2020 cuma akşamı ince hesap gaming gecesinde rx 580 1300 lü fiyattan satıldı. Fiyat çok da makul değil gibi :) Rx 580 her hafta indirime giriyor, malum stokların artık erimesi lazım eski bir kart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

insanoğlu nankör diye boşuna dememişler ama kolaygelsin'in uyuz olduğum yanı sabah 9 - 9.30 gibi gelmesi. herhalde dağıtıma bizim bölgelerden başlıyor çünkü tüm siparişlerim hep bu saatte geliyor.

zile basmasıyla yataktan fırlıyorum uyku körü, çok ağır oluyor. hayatımda ilk defa kargom çok erken geliyor diye serzenişte bulunuyorum vay be
    Temassız teslimat var diye biliyorum kapıya asıyorlarmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Temassız teslimat var diye biliyorum kapıya asıyorlarmış.

Alıntıları Göster
    hocam onun içinde uyanmam lazım sonuçta sms 9 gibi geliyor oradan bu işlemleri yapabiliyoruz. hatta telefonla da arıyor beni. ama o sırada uyuduğum için bunları hiç görmüyor duymuyorum. sonra adam direkt gelip zile basıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jegande

Çok iyi fiyat mış ya kaçırdık ihtiyacımda vardı böyle ürünler için alarm felan kurabiliyor muyuz acaba
    Troll değil sanırım, seni çok büyük bir yanlıştan döndüreyim. RX 570 8 gb ullanıcısı olarak söylüyorum, o karta o para verilmez. Sırf rog strix diye şişirme fiyat

• Forum1th kullanıcısına yanıt
    Hocam ben merrell bot için yazmıştım o mesajı 😀

• wert1903 W kullanıcısına yanıt
    Rog olunca ne yazık ki şişiyor fiyat.. diğer rog satan yerlere göre fırsattı yaklaşık 400 TL civarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

insanoğlu nankör diye boşuna dememişler ama kolaygelsin'in uyuz olduğum yanı sabah 9 - 9.30 gibi gelmesi. herhalde dağıtıma bizim bölgelerden başlıyor çünkü tüm siparişlerim hep bu saatte geliyor.

Aynısı bana da oldu bugün. 9 gibi kapı çaldı ve aklıma hiç kargo gelmedi. Şansa ben ve annem sabah yürüyüşe çıkmıştık. Eve de 45 dakika önce dönmüştük. Yoksa senin gibi bende yataktan fırlardım sanırım. Yalnız aynıgünteslim firmasının çalışanı 2 dir maske takmadan geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 29 Ağustos 2020; 17:7:52 >

• amazonda bugün

iphone se 2020 256gb 5.993 tl siyah, beyaz renkler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    hocam agt'nin kargo takip ekranında "kurye hakkında şikayetim var" butonu yer almakta. arzu ederseniz kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omara

hocam agt'nin kargo takip ekranında "kurye hakkında şikayetim var" butonu yer almakta. arzu ederseniz kullanabilirsiniz.
    Teşekkür ederim. Şimdi bir mesaj yazdım ama gönderim sırasında hata veriyor ekran.

Yazıp göndermek istediğim yazıda şu;

Bildiğiniz gibi ülkemiz de covid 19 saygını yaşanan ülkelerden biri. Virüse karşı korunmak için maske takılması gerektiğini sıkça söylenmekte fakat teslimat sırasında teslimatı yapan kurge görevlisinin maske takmadığını görmekteyim. Maske takmaları konusunda bilgilendirilirlerse iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: crepeer39

Bu mesaj silindi.
    Hocam burada amazonda hatalı bence. Bunu bilip o firmaya değil başka firma ile göndermeleri lazım bu durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crepeer39

Bu mesaj silindi.
    Siz Muşta mısınız. Amazon'un sipariş günü gönderim yapması halinde kargolarını verdiği firma o ve bu işlem sadece marmara bölgesi şehirleri için geçerli. Para ödeniyor kargoya o zamanlar.

Amazonun bu bölgeler dışına gönderim yaparken o firmayı kullanmaması gerekir. Anlaşılan amazon bu konuda ciddi amatörlük ediyor. Firmanın da amazona bizim o bölgede acentamız yok demesi gerekir. Firma hiç sisteminden bakmıyor anlaşılan bizim Muşta acentamız var mı yok mu diye.

Resmen komedi bu yaptıkları.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 13851386138713881389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.