Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (10967. sayfa)

5 sn
331.738
Cevap
8.115
Favori
72.900.032
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Gayet sıcak tutar bu. Ben de şişme mont olanı var. Afyon-Eskişehir de iş görüyor. Bu modeli de alıcam. Fiyat iyi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • writersop kullanıcısına yanıt

Ürününüz dikim ve yapıştırma yerlerine bakıldığında orijinal olarak gözüküyor. Fakat üretim yeri farklı olabilir. Şöyle ki aynı ülke dahi olsa farklı fabrikalarda üretilmiş olabilir. Fabrika farkıdır. Yükseklik için kalite gözden kaçmıştır veya Columbiayaya doğru üretilmişlerin arasında itelemişlerdir.

• Mave®ick kullanıcısına yanıt

Sevindim herkesin işine yarayacak kaliteli bir ürün takibimde olmasa yakalayamazdımç Onceki fiyatlarını biliyorum ürünün. Yorumlarıda çok iyi

• Eskiden bir ürünü alınca acaba düşer mi diyorduk şimdi aldığımız ürün spariş den sonra iptal edilir mi korkusu yaşıyoruz hayaldi gerçek oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • theKing_90_03 kullanıcısına yanıt

fiyat algımızı kesinlikle yitirdiğimizi düşünüyorum artık...

• fearless_X kullanıcısına yanıt

geçen sene 7.5 liraya 10 tane falan almıştım gerçekten sağlam ürün

• slmsmt kullanıcısına yanıt
    TR fiyatıyla kıyaslarsak gayet iyi fiyatı. TR de 2.500 olsa yurt dışı 800-900 e alınırdı.

• Check this out!https://www.amazon.com.tr/dp/B07N1Y1171
    Arkadaşlar şu ayakkabı hakkında bi kaç sorum var.
    En düşük kaça satıldı acaba bir de bu ayakkabının burun kısmı niye yamuk gözüküyor ?
    Şöyle spor outdoor bi bot alayım diyorum. Dockers'ın güzel modelleri var fakat kalitesini bilmiyorum. Bu ayakkabı gözüme takıldı.

• batmanlı B kullanıcısına yanıt

yorumlara güvenerek aldım. 1 tanesi 10 liraya geliyor ki orjinal başlıklara göre acayip ucuz.

• Normal fiyatı bu civarda zaten, kaliteli değil.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ben almıştım çöp

• Trendyolda en ucuz 90 TL amazonda 70 TL ye düşmüş bi bakın derim.

amazon
    BUFFER® Turbo Pervaneli ve Filtreli Su Tasarruflu 360 Derece Dönebilen Ayarlanabilir Tazyikli Duş Başlığı
    https://www.amazon.com.tr/dp/B0B1DHKT4Q?ref=myi_title_dp
  • quote:

Orijinalden alıntı: snoppy

yorumlara güvenerek aldım. 1 tanesi 10 liraya geliyor ki orjinal başlıklara göre acayip ucuz.

Hocam hangi makineyi kullanıyorsun ve memnunmusun ?

• Luc4sHood kullanıcısına yanıt
    3 kasımda 980 lira artı vergiye satıldı. Bir numara büyük alın hem burnundan hem de yanlardan biraz dar. Bende kahvesi var kaç senedir kullanıyorum, siyahını da almaktan vaz geçtim son anda ama sanırım aynı fiyatlara düşerse haftaya alırım.

• snoppy kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında herkes şikayetçi orijinalin fiyatından. Bir umut bunu deniyor herkes ama daha ikinci kere muadilini alanını duymadım.

• Amoergel Automatic Robot Cleaner 3 in 1 Smart Broom Robot Vacuum Cleaner Lazy Household Cleaning Wireless Sweeper Robot,White Bhttps://www.amazon.com.tr/dp/B0BHNB8K19?psc=1&ref_=cm_sw_r_apin_dp_EVSCC3HE9T1MA2YHFWPC
    Tekrar stokta riske girilir mi acaba

• darkgrad D kullanıcısına yanıt

Yorumlar olumsuz bayağı.

• crazydentist kullanıcısına yanıt
    Keşke gönderici de Amazon olsaydı. Aldım bakalım nasıl bir ürün gelecek :)

• brutal55 kullanıcısına yanıt

: REDTRON diş fırçası yedekleri Oral-B Pulsonic ve iO hariç PRO, GENIUS, VITALITY ve SMART serisi gibi Oral B elektrikli diş fırçalarıyla uyumludur.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.