Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1233. sayfa)

5 sn
331.630
Cevap
8.114
Favori
72.873.762
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12311232123312341235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İhtiyacınız varsa neden olmasın ama tava Trendyolda 76 TL indirim kuponu çok rahat bulunuyor. Kahve makinası n11 de 498 TL illa kupon vs. bulunabilir. Çok büyük indirimler değil. İhtiyaç varsa alınır bence ama sıcak fırsat fiyat diye almaya gerek yok. Bu arada gerçekten indirim beklediğim ürünlerde indirim olursa artık büyük sitelere bakıyorum. İndirim olduysa kesin ya Hepsiburada ya da Teknosada güzel bir indirim olmuş oluyor. Amazon'da bunlara nazaran 2-5 TL ucuz oluyor. Çok çabuk bozuldu Amazon. Örneğin Miniş yemek kamyonu sepetimdeydi toyshopta 309 TL baktım 119 TL'ye düştü sipariş verdim görür görmez. Hepsiburada'dan bir fiyat kontrolü yapayım dedim o da ne? 109 TL:) Anında iptal tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilsultan -- 19 Ocak 2020; 21:32:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kizilsultan kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam , ihtiyacım yok aslında fiyat çok iyi ise almayı planlıyordum , belki yumurta tavasını alırım .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RedPyro kullanıcısına yanıt
    İçlerinde en sıcağı o gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilsultan -- 19 Ocak 2020; 21:33:26 >
    16cm küçük olduğu için almadım şahsen, 10 küsür lira daha uygun başka yerlere göre

• ztalan kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada da aynı ürün aynı fiyattaymış hocam , baktım biraz önce .

Linki attığımda 70 küsur dü genel düşmüş demek ki

• ztalan kullanıcısına yanıt
    Yok hocam yumurta tavasını diyorum , 59 lira olan . Ama Kargo ücreti istiyor HB

• SanDisk 480GB SSD Plus Sabit, SATA-3, 2.5"/7mm, 530 MB/sn'e kadar - SDSSDA-480G-G26https://www.amazon.com.tr/dp/B01F9G46Q8/ref=cm_sw_r_cp_api_i_R0yjEbMMHDSDD Uygun mu alınır mı ?

• D. B. Cooper kullanıcısına yanıt
    Uygun 315 tlye almıştım aylar önce.Genelde 330-370 lira arası piyasası en azından benim takip etiğim kadarıyla.

• ahmet1040 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar ayın 10unda lg 50" tv aldım amazon satıcısı.

Memnun kalmadım iade etmeyi düşünüyorum. Jelatin vs üstünde duruyor tertemiz.

Kesin iade yapar mı amazon ne düşünüyorsunuz çünkü 10 gün filan sürer bu süreç o süre zarfında tvsiz kalacağım için iade kararını beklemeden hemen yeni tv alayım diyorum.
  • aktivist-X kullanıcısına yanıt
    Toplamda 3 ya da 4 ürün iade ettim, hepsinin satıcısı Amazon idi. Aralarında TV de var iade sebebim ölü pikseldi. Tüm ürünleri iade aldı Amazon Bi sıkıntı yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: aktivist-X

Merhaba arkadaşlar ayın 10unda lg 50" tv aldım amazon satıcısı.

Memnun kalmadım iade etmeyi düşünüyorum. Jelatin vs üstünde duruyor tertemiz.

Kesin iade yapar mı amazon ne düşünüyorsunuz çünkü 10 gün filan sürer bu süreç o süre zarfında tvsiz kalacağım için iade kararını beklemeden hemen yeni tv alayım diyorum.
    yaparlar iadeyi. arayın müşteri hizmetlerini 2 dakika içinde geri ararlar sizi zaten
  • 29 Ocak’a kadar 100’den farklı gaming ürününde %10 ile %40’a varan indirimler başladı:https://www.amazon.com.tr/b?node=20632296031

*Ayrıca 14 Şubat'a kadar, iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone XR'in piyasa fiyatının 200-800TL altında olacakmış. Konuları ve Amazon'u yakından takip etmekte fayda var
  • daredevil60 kullanıcısına yanıt
    BlackLead kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • rasiTR kullanıcısına yanıt
    Konsollara indirim değil bindirim yapmışlar. Örneğin "Microsoft Xbox One S 1TB All Digital V2 Oyun Konsolu" daha düne kadar 1397₺ iken şimdi 1597₺ olmuş. Switch'ler PS'ler, XBOX'lar hepsi daha sonra listemdeydi, hiç birisine dair bir indirim bildirimi görmedim. Zaten hepsi aynı ya da daha düşük fiyattaydı. Amazon'a yakışmıyor böyle şeyler.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    elinizde görsel varsa cimer üzerinden aldatıcı kampanya, bindirim indirim diye belirtip ticaret bakanlığına iletirseniz reklam kurulu yönetmeliğince işlem yapılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omara

elinizde görsel varsa cimer üzerinden aldatıcı kampanya, bindirim indirim diye belirtip ticaret bakanlığına iletirseniz reklam kurulu yönetmeliğince işlem yapılıyor.
    takip ettiğim klavye, huawei saat ve telefon var. fiyatları bi çıkıyor bi iniyor. özellikle huawei gt2 1800-1499 arasında oynuyor hep. benim ümidim yok fiyatı düşmez. kolumdaki normal saatle devam edeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omara

Alın bende vardı. 5 ocak tarihi.
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pizza Steve -- 20 Ocak 2020; 18:16:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Aranzabal

Ürün elime ulaştı, işyerinde olduğum için kontrol edemedim ama kapalı kutu içinde geldi.

Benimde bugün geldi 449 tlye aldım n11den şuan taktım disk görünüyor ama etkinleştirmeye ugrasıyorum şuan

• 
Sayfa: önceki 12311232123312341235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.