Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (903. sayfa)

14 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 91 Misafir (5 Mobil) - 92 Masaüstü13 Mobil2 iOS3 Android
5 sn
331.723
Cevap
8.115
Favori
72.894.225
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 901902903904905
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında bir Whatsapp grubumuz olsaydı, sadece 25+ insanlar katılsaydı ne güzel olurdu
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B00I9YH8BI/

8 tl kargosuz. Diğer yerlerde pahalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ullumanitu U kullanıcısına yanıt
    satıcı amazon değil ve puanı düşük
  • arkadaşlar elinde pc parçaları listesi olan (amazonda listesi) var mı ? varsa kullanıcı adını benimle paylaşabilir mi indirimler icin sepete ekleyeceğim de.

örn 1080 ti
    1080 modelleri
    işlemciler
    ramler
    vs vs gibi her parçayı tektek aramak yerine listesi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Özelliği biran önce aktif etseler harika olur kullanıcılar için. Sürekli analog olarak takip etmek zor.... Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim :))

• Escaper kullanıcısına yanıt
    İndirimli üründe birkaç stok koyuyorlar, haberin bile olmadan bitiyor. Sepete eklemen bir şey fark etmiyor, sürekli sitede olman lazım ki yakala fırsatı. Fiyat alarmı gibi bir sistem de yok. Ee o zaman ne manası var indirimin hiç bir işe yaramıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi double or nothing -- 29 Aralık 2018; 12:2:57 >
  • 359 tl

Pioneer Se-Mj771Bt-W Bluetoothlu Kulak Üstü Kulaklık, Beyazhttps://www.amazon.com.tr/dp/B015ZO9OVQ/ref=cm_sw_r_cp_api_T.ZjCbJ7DBG00

• quote:

Orijinalden alıntı: ozcan_dk

359 tl

Pioneer Se-Mj771Bt-W Bluetoothlu Kulak Üstü Kulaklık, Beyazhttps://www.amazon.com.tr/dp/B015ZO9OVQ/ref=cm_sw_r_cp_api_T.ZjCbJ7DBG00
    Güzel kulaklık geçen gün kutu açılışı yaptım ama deneyemedim nfc özelliği çok havalı :) yalnız mediamarkttan kuponla daha uyguna alınabilir bilginiz olsun, çek satışta altlimitsiz kupon satıyorlar
  • alektemoveit A kullanıcısına yanıt
    1800 alındı teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavisis-dh

Güzel kulaklık geçen gün kutu açılışı yaptım ama deneyemedim nfc özelliği çok havalı :) yalnız mediamarkttan kuponla daha uyguna alınabilir bilginiz olsun, çek satışta altlimitsiz kupon satıyorlar

Alıntıları Göster
    Çek satış mağazada mı internet üzerinden mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozcan_dk

359 tl

Bir tane aldim ama garip olan almadan oncede 2 stoktu suanda da Yalan mi acaba bu stok olayi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Escaper kullanıcısına yanıt
    Buradaki indirimler benim bahsettiğim anlık indirimler değil. Örneğin şu an samsung s9 plus ı bulabileceğin en uygun fiyat amazonda 4019 gibi bir fiyat var. Diğer sitelerle kıyaslarsan burdan alırsın ve indirimden almış olursun. Benim bahsettiğim ise bu fiyat gün içinde 3900 e düşüyor ve bunu yakalayamıyorsun. Bir iki stok koyuyorlar adam alıyor sonra buraya link atıyor sen linke tıkladığında eski fiyata dönüyor. Herhangi bir bildirim olmadığı için saat başı siteye girmen lazım ki bu fiyattan alabil.

• Bişeyi sepete atıyorum fiyatı düşsün diye sürekli yükseliyor arkadaş bu amazon nerenin piyasasını takip ediyor anlamadım almanyayımı baz alıyor acaba.
  • Fiyatları sürekli takip ederseniz en indirimli haliyle alabilirsiniz. Clarks ayakkabı fiyatı yükselmişti yine indirime girmiş. Adamlar piyasanın en uygun fiyatına urun satıyor. Rakiplerinin hepsinden daha başarılı.

• 2805 TL'ye yaklaşık 715tl tutarı olan 3 oyun hediyeli ve TR'de 4000 tl üstüne satılan RX Vega 64 ekran kartı kampanyasını amazon ana konusunda paylaştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chuck_bartowski

Fiyatları sürekli takip ederseniz en indirimli haliyle alabilirsiniz. Clarks ayakkabı fiyatı yükselmişti yine indirime girmiş. Adamlar piyasanın en uygun fiyatına urun satıyor. Rakiplerinin hepsinden daha başarılı.
    Müşteri hizmetlerini aradım amazom indirimleri 3 ayda bir oluyor dedi yani büyük bir indirim bekliyorsanız durum böyle.En sonra 11 kasımda büyük indirim yapmışlardı herhalde birdahakine şubatta anca olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 29 Aralık 2018; 17:24:40 >

• İndirimli aldıgım urun 1 gun sonra daha da ucuzladı, MH ile görüşsem aradaki fark iade edilir mi?

• 
Sayfa: önceki 901902903904905
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.