Şimdi Ara

Amazon / Seçili Xiaomi ürünlerinde / 500/100 200/25 100/10 Xiaomi Mi Box S da var (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
4
Favori
13.034
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

210 tl civarıydı 230'a çıkmış.

• Bu şekilde 100₺ indirim olmuyor.

Amazon  / Seçili Xiaomi ürünlerinde / 500/100    200/25    100/10    Xiaomi Mi Box S da var
    Amazon  / Seçili Xiaomi ürünlerinde / 500/100    200/25    100/10    Xiaomi Mi Box S da var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Amazon da kolpaya başladı. Fiyat yükseltmeler, iki ürün birleştirince 100 lira düşürmemeler

• MAICO kullanıcısına yanıt

Hocam linkteki ürünler için geçerli, redmi powerbank yok indirime dahil ürünler arasında.

• EmuRu kullanıcısına yanıt

Aynen, siyah olan 20000'lik geçerli bu değil. İnce ayarlama yapmışlar.

• Xiaomi Mi Elektrikli Su Isıtıcı
    Dün 298 TL ye satıyorlardı sabah alayım dedim bir baktım ki fiyatı 360 TL olmuş

• MAICO kullanıcısına yanıt

Siyahtan kastınız Xiaomi Pro 3 ise o bundan her anlamda daha üst seviye cihaz hocam, onu tavsiye ederim. Power Delivery var 45w, yani pd destekli laptopu vs. sorunsuz şarj eder, 45w ile şarj olur. Redmi ise sadece type c ile kendini şarj edebilir, başka cihazı şarj edemez. Malzeme kalitesi, içindeki pilinin kalitesi de daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmuRu -- 6 Ekim 2020; 15:5:49 >
  • theistman kullanıcısına yanıt

astım hastası varsa direk al hocam

• 14 15 ekim prime günlerinde bundan daha ucuza almak mümkün olur mu acaba mi box ı

• Kablosuz kulaklık olarak ne tavsiye edersiniz ? Xiaomi airbuds s, haylou gt1pro, t15 arasından

• ssmm kullanıcısına yanıt

kaç tl ye gelmiş oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

kaç tl ye gelmiş oldu

benim 578 e geldi. ama bi türlü bağlayamadım telefonu ve wirelless ı. bununla ilgili bağlantı ile ilgili başka şikayetler de gördüm. iade edicem sanırım mecburen

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt

telefon ios mu android mi

• quote:

Orijinalden alıntı: fyilmaz

14 15 ekim prime günlerinde bundan daha ucuza almak mümkün olur mu acaba mi box ı

Şimdi alıp, indirim gününde daha indirime girerse iade edip tekrar alabilirsiniz hocam

• Son gelen 30 TL indirim koduyla mi tv stick gayet uyguna geliyor ama prime day de daha da fiyat düşer mi diye kararsız kalıyorum bir de evdeki tv 4K çok 4K izleyeceğimi düşünmesem de 4K deneyimi için mi box ın fiyatının biraz daha düşmesini mi beklemeliyim iyice kararsız kaldım.

• Mi Air Purifier 2H ve Pro ürünleri uzun süredir takip ediyordum. Fiyatlarında bindirme olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

telefon ios mu android mi

mi max2 ve huaweii de denedim telefonu da görmedi ağı da. iphone6 da bu sefer telefon bağlandı gözüktü ama en son da wifi bi türlü olmuyor. olmayınca aletin iki tuşuna basınca wifi resetlliyor. ağlarda purifier diye bi ağ çıkıyor ona bağalnıyor 3 cihazda da ama bağlantı aktif olmuyor. yani bağlandı ama internet yok şeklinde. china yaptım olmadı 5ghz i kapattım olmadı. akşam bi de avrupa ülkesi seçicem öyle bişi yazmışlar bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

mi max2 ve huaweii de denedim telefonu da görmedi ağı da. iphone6 da bu sefer telefon bağlandı gözüktü ama en son da wifi bi türlü olmuyor. olmayınca aletin iki tuşuna basınca wifi resetlliyor. ağlarda purifier diye bi ağ çıkıyor ona bağalnıyor 3 cihazda da ama bağlantı aktif olmuyor. yani bağlandı ama internet yok şeklinde. china yaptım olmadı 5ghz i kapattım olmadı. akşam bi de avrupa ülkesi seçicem öyle bişi yazmışlar bakalım.

Alıntıları Göster

abi air purify e bağlanıp, cihaz arayüzüne girecek sonrasında evdeki wi-fi yi tanımlayacaksınız

• Shrikeen kullanıcısına yanıt

Alternatif önerin var mı?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.