Şimdi Ara

Amazon / Seçili Xiaomi ürünlerinde / 500/100 200/25 100/10 Xiaomi Mi Box S da var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
4
Favori
12.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 ay
  • Cevaplayan Üyeler 53
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • yedikeresekiz (10 mesaj) juve212 (6 mesaj) EmuRu (5 mesaj) luckystar (4 mesaj) drvimu (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (65 mesaj) Mobil (16 mesaj) Mini (5 mesaj) Uygulama (8 mesaj)
  • @
6 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> Amazon / Seçili Xiaomi ürünlerinde / 500/100 200/25 100/10 Xiaomi Mi Box S da var
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1475 Mesaj
    Sanirim devam ediyor ama kullanan bir daha kullanamiyor, belki istifade etmissinizdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    241 Mesaj

Siparişi bugün verebilecektim 1 günle kaçırdım kampanyayı bitmiş, umarım devam eder.

• Yarbay
    2597 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: juve212

Siparişi bugün verebilecektim 1 günle kaçırdım kampanyayı bitmiş, umarım devam eder.

Aynen ben de kaçırdım 1 günle. 

• Teğmen
    241 Mesaj

Benim kredi kartında 30 TL bonus vardı onunla 50 TL'lik Amazon kart alıp mi tv stick i daha uyguna almayı düşünüyordum demek ki çokta düşünmemek lazım :)

|
    |
    exclbr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2910 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Sanirim devam ediyor ama kullanan bir daha kullanamiyor, belki istifade etmissinizdir

ben ilk gün hava temzileyici aldım. hemen ardınayine nidirimler düşüyordu. 2 3 gün düştü. bugün düşmedi .ya kamapnya bitti ya da artık ikinci kez kullandırmıyor

|
    |
  • Yüzbaşı
    663 Mesaj
    quote:

Benim kredi kartında 30 TL bonus vardı onunla 50 TL'lik Amazon kart alıp mi tv stick i daha uyguna almayı düşünüyordum demek ki çokta düşünmemek lazım :)

garanti bonus kullanabiliyor muyuz?

• Yarbay
    2597 Mesaj
    quote:

Bne de rahatlıktan kaybettim. Dün alabilirdim erteledim  

|
    |
  • Teğmen
    241 Mesaj

Carrefourlardan ya da Teknosa dan hediye kart şeklinde alırken bonus kullanabilirsiniz ben daha önce 2 kere Carrefour dan 50 TL lik Amazon hediye kart aldım. Genelde puanların 1 haftalık süresi oluyordu alıp, Amazona bakiye olarak yüklüyorum Amazonda 10 yıl süresi oluyor.

|
    |
    Prens kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    89 Mesaj
    Amazondan aldığım mi band 5 geldi fakat kutusunun üstüne zımbalanmış delta servis garantisi var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    14839 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: onurgencx

Amazondan aldığım mi band 5 geldi fakat kutusunun üstüne zımbalanmış delta servis garantisi var.

xiaomi bu ürünler için delta servis ile anlaşmış sanırım. sorun ne ki?

• Çavuş
    89 Mesaj

Öyle mi, araştırmamıştım. Telefon gibi xiaomi Türkiye gibi bir garanti bekliyordum. Garantili satılan tüm resmi ürünler delta ise sıkıntı yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    471 Mesaj

kampanya bitmiş ama belki 13-14 ekimde tekrar gelebilir

|
    |
  • Binbaşı
    1974 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sacmAdam

Şimdi alıp, indirim gününde daha indirime girerse iade edip tekrar alabilirsiniz hocam

Alıntıları Göster

o fırsatı kaçırdık malesef şimdi de zam üstüne zam yapıyorlar prime günlerinde tekrar indirime girer mi bilmiyorum.

|
    |
  • Yarbay
    2643 Mesaj

Enteresan bir fırsat olmuş. Fiyat arttıkça indirim oranının arttığını hiç hatırlamıyorum, bu yönden güzelmiş.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.