Şimdi Ara

Amazon / Seçili Xiaomi ürünlerinde / 500/100 200/25 100/10 Xiaomi Mi Box S da var (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
4
Favori
13.034
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sanirim devam ediyor ama kullanan bir daha kullanamiyor, belki istifade etmissinizdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siparişi bugün verebilecektim 1 günle kaçırdım kampanyayı bitmiş, umarım devam eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: juve212

Siparişi bugün verebilecektim 1 günle kaçırdım kampanyayı bitmiş, umarım devam eder.

Aynen ben de kaçırdım 1 günle.Amazon  / Seçili Xiaomi ürünlerinde / 500/100    200/25    100/10    Xiaomi Mi Box S da var 

• exclbr kullanıcısına yanıt

Benim kredi kartında 30 TL bonus vardı onunla 50 TL'lik Amazon kart alıp mi tv stick i daha uyguna almayı düşünüyordum demek ki çokta düşünmemek lazım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Sanirim devam ediyor ama kullanan bir daha kullanamiyor, belki istifade etmissinizdir

ben ilk gün hava temzileyici aldım. hemen ardınayine nidirimler düşüyordu. 2 3 gün düştü. bugün düşmedi .ya kamapnya bitti ya da artık ikinci kez kullandırmıyor

• quote:

Benim kredi kartında 30 TL bonus vardı onunla 50 TL'lik Amazon kart alıp mi tv stick i daha uyguna almayı düşünüyordum demek ki çokta düşünmemek lazım :)

garanti bonus kullanabiliyor muyuz?

• quote:

Bne de rahatlıktan kaybettim. Dün alabilirdim erteledim Amazon  / Seçili Xiaomi ürünlerinde / 500/100    200/25    100/10    Xiaomi Mi Box S da var 

• Prens kullanıcısına yanıt

Carrefourlardan ya da Teknosa dan hediye kart şeklinde alırken bonus kullanabilirsiniz ben daha önce 2 kere Carrefour dan 50 TL lik Amazon hediye kart aldım. Genelde puanların 1 haftalık süresi oluyordu alıp, Amazona bakiye olarak yüklüyorum Amazonda 10 yıl süresi oluyor.

• Amazondan aldığım mi band 5 geldi fakat kutusunun üstüne zımbalanmış delta servis garantisi var.
    Amazon  / Seçili Xiaomi ürünlerinde / 500/100    200/25    100/10    Xiaomi Mi Box S da var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurgencx

Amazondan aldığım mi band 5 geldi fakat kutusunun üstüne zımbalanmış delta servis garantisi var.

xiaomi bu ürünler için delta servis ile anlaşmış sanırım. sorun ne ki?

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Öyle mi, araştırmamıştım. Telefon gibi xiaomi Türkiye gibi bir garanti bekliyordum. Garantili satılan tüm resmi ürünler delta ise sıkıntı yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kampanya bitmiş ama belki 13-14 ekimde tekrar gelebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: sacmAdam

Şimdi alıp, indirim gününde daha indirime girerse iade edip tekrar alabilirsiniz hocam

Alıntıları Göster

o fırsatı kaçırdık malesef şimdi de zam üstüne zam yapıyorlar prime günlerinde tekrar indirime girer mi bilmiyorum.

• Enteresan bir fırsat olmuş. Fiyat arttıkça indirim oranının arttığını hiç hatırlamıyorum, bu yönden güzelmiş.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.