Şimdi Ara

Amazon Saatler (598. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.462
Cevap
427
Favori
644.891
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 596597598599600
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu sturling saatten mekanizma olarak çok daha iyi

• furky41 kullanıcısına yanıt
    Şu citizen biraz daha ucuz olsa ah :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Fossil otomatik saat almazdım şahsen, çin mekanizma bunlar.Çin üretimi seagull mekanizma varsa tercih edilebilri yalnız, bunlar hangi mekanizmayı kullanıyor bilmiyorum. Citizen bir modeline bende sahibim, vakti zamanında vergilerle 250 dolara almıştım, gayet memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

@fasakasa çok şık duruyor bayılıyorum :D

@k@llone Evet arkasında çin yazıyor ama şöyle bir durum var. Aldığımız iPhone bile çinde üretimi yapılıyor. Seagull mekanizma hangi saatlerde vardı? Tissot'un bazılarında var diye biliyorum. Başka hangilerinde vardı?
    PTS/Hangzhou mekanizma olma olasılığı yüksek fossilde.Watchuseekte konusu geçmiş.MOT-2189 ya da 2700 gibi geldi bana kataloğa baktım da.

http://www.ptsresources.com/download/catalog/PTScatalog.pdf

Watchuseek konusu
    http://forums.watchuseek.com/f72/fossil-emporio-armani-chinese-skeleton-watch-movement-1117882.html

• quote:

Orijinalden alıntı: furky41

quote:

@k@llone Evet arkasında çin yazıyor ama şöyle bir durum var. Aldığımız iPhone bile çinde üretimi yapılıyor. Seagull mekanizma hangi saatlerde vardı? Tissot'un bazılarında var diye biliyorum. Başka hangilerinde vardı?

Seagull mekanizma kullanan saatler seagull, parnis vs gibi genelde çin kökenli saatler hocam. İsviçre menşeili swiss made yazan tissot böyle bir mekanizma kullanmaz, kullanamaz. Kullansa swiss made yazamaz kadrana, çok ağır şartları var bunun, isviçre devleti tarafından kontol ediliyor. Mekanizmanın çinde üretilmesi, f-p saatlerde beni rahatsız eden bir durum değil, örneğim seiko NH35a mekanizması çinde üretiliyor, invicta vs gibi markalar bunu saatlerinde kullanıyor, gayet de iyi. Direk çin tasarım olanları, seagull dışında genelde sıkıntılı. Ayrıca çinde üretilen mekanizmaların kalite kontrol, çarkların plastik olması gibi sıkıntıları var, onun içim ben genelde duzak duruyorum. Örnek olarak gösterilen iphone çinde üretiliyor evet ama dizayn ve arge amerikada yapılıyor, amerikalılar tarafından çinde üretiliyor ve üretimin tüm aşaması denetleniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: k@llone

quote:

Orijinalden alıntı: furky41

quote:

Seagull mekanizma kullanan saatler seagull, parnis vs gibi genelde çin kökenli saatler hocam. İsviçre menşeili swiss made yazan tissot böyle bir mekanizma kullanmaz, kullanamaz. Kullansa swiss made yazamaz kadrana, çok ağır şartları var bunun, isviçre devleti tarafından kontol ediliyor. Mekanizmanın çinde üretilmesi, f-p saatlerde beni rahatsız eden bir durum değil, örneğim seiko NH35a mekanizması çinde üretiliyor, invicta vs gibi markalar bunu saatlerinde kullanıyor, gayet de iyi. Direk çin tasarım olanları, seagull dışında genelde sıkıntılı. Ayrıca çinde üretilen mekanizmaların kalite kontrol, çarkların plastik olması gibi sıkıntıları var, onun içim ben genelde duzak duruyorum. Örnek olarak gösterilen iphone çinde üretiliyor evet ama dizayn ve arge amerikada yapılıyor, amerikalılar tarafından çinde üretiliyor ve üretimin tüm aşaması denetleniyor.

Bilgilendirme için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Symmethra

Çok güzel bir saat çok güzel bir fiyata: Casio Edifice Erkek Saati: 63eu.
    https://www.amazon.de/C...anduhr+EFR-539SG-7A5VUEF

Amazon fiyati cok abartili. Burada 500tl ye satilmakta.

• icais kullanıcısına yanıt
    63 euro iken uygun, 323 euroya tabiki alınmaz...
  • msb_bjk kullanıcısına yanıt
    hocam bu ROTARY marka isveç malı mı?
  • sapma miktarı en az olan saatler hangi saatler oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musab

hocam bu ROTARY marka isveç malı mı?

Rotary Watches Ltd was established at La Chaux-de-Fonds, Switzerland, by Moise Dreyfuss in 1895. By the 1920s family members Georges and Sylvain Dreyfuss began importing Rotary watches to Britain, which was to become the company's most successful market. Since 2014, it has been owned by Citychamp Watch & Jewellery Group Limited (an investment holding company formerly known as China Haidian Holdings until 2014)
  • eşine hediye saat almak isteyenler için bi öneri şuan dip fiyat ve vergi altı. 29.99 dolar

https://www.amazon.com/gp/product/B000GX8WA6/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramses-59 -- 12 Mayıs 2017; 22:42:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan1581

alarmi olan
    su gecirmeyen
    gece gorulebilen
    kare ekranli

bir saat onerebilirmisiniz ?

Casio. Timex. Bakabilirsiniz
  • bende amazon.com dan invicta sipariş verdim para perşembe yani 12 mayıs ının akşamı cekildi kaç günde gelir acaba 25 inde mezuniyetim var inşallah yetişir.
  • Teşekkür ederim, kaptım hemen bir adet kardeşim için. Bir süredir ona saat hediye etme planım vardı. İyi oldu bu. Sırada kendime bir tane yakalamak var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ramses-59

eşine hediye saat almak isteyenler için bi öneri şuan dip fiyat ve vergi altı. 29.99 dolar

https://www.amazon.com/gp/product/B000GX8WA6/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

Çok çok uygun fiyata düşmüş gerçekten.

$29.99 + $6.58 Shipping
  • 
Sayfa: önceki 596597598599600
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.