Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10909. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cagatyercan Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.284
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar şu şekilde ürün gümrüğe takılır mı?

2 tane gece lambası 1 tane kapı zili...

Sipariş Özeti
    Ürünler : EUR 29,26
    Posta ve Paketleme Ücreti: EUR 10,85
    Toplam: EUR 40,11
    Uygulanan Promosyon: -EUR 1,67
    Sipariş Toplamı: EUR 38,44
  • Donanımcı Aras kullanıcısına yanıt
    30 euroyu geçmediği için takılmaz hocam.
    Edit: 30 euroya kargo ücreti dahil değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Perry Cox -- 1 Mart 2017; 23:27:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Perry Cox

30 euroyu geçmediği için takılmaz hocam.
    Edit: 30 euroya kargo ücreti dahil değil.

çok teşekkür ederim... kargo dahil diye hatırlıyordum (son fiyat yazıyor pakette diye biliyodum)

sağ olun
  • Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar . Sipariş verdiğim ayakkabılar iş yerine geldi , Kendim için ve bir tane de arkadaşım için sipariş vermiştik.

Giydiğim numara tam (43) cuk oturdu . Normalde her ayakkabı alışverişimde bir şekilde 43'se , 0,5 numara büyük-küçük değişiklik oluyordu.

Tam oturdu ayağıma. Kendimi şanslı hissediyorum . Bir kaç resim atıyorum.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• @ @MühendisMurat Stokta görünen ürünün almaya çalışınca "Gönderim için hazırlanıyor. Gönderi tahmini: İyi bir tahmin için biraz daha fazla zamana ihtiyacınız vardır. Tahmini gönderi tarihine sahip olur olmaz sizi e-posta ile bilgilendireceğiz." şeklinde bir uyarı vermesi durumu normal midir? Mail attım stokta yok düşmeyi unutmuşlar şeklinde cevap geldi. Amazon neticede bu bana fazla saçma geldi gelen yanıt. Ayrıca da kaç gündür hala daha stokta görünüyor hala düşemediler. Böyle bir durumla önceden karşılaştınız mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thrashbringer -- 1 Mart 2017; 23:39:7 >
  • Yakın zamanda şuan için alınabilecek sayılı alternatiflerden biri olan Samsung Gaming Curved Monitor 24 inch Türkiye ye gönderilebilecek. Takip listesine ekleyin.

https://www.amazon.de/Samsung-C24FG70FQU-Monitor-Reaktionszeit-schwarz/dp/B01LN1QSQY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1488400919&sr=8-1&keywords=cfg70

*24 inch 1080p 144hz
    *Strobing
    *VA Panel ve 4ms
    *Freesync
    *Quantum Dot : %125 sRGB.

• Thrashbringer kullanıcısına yanıt
    Ben karşılaştım, flip 3 aldığıda öyle yapmıştı 1-2 gün sonra kargoya verilmişti. Stok durumuna bağlı.
  • caglaryk kullanıcısına yanıt
    Olacak olanlar TÜRKÇE olarak yazıyor zaten, Amazon'a gidince paranızı verirler.
  • https://www.amazon.de/gp/product/B01M0DD8RR/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

nike pro metal çivili krampon sepette 23 euro,TR de plastik çiviilisi 160 civarı yani 250 den aşağı bulamazsınız,çim saha için
  • Bugün de amazon.de'den Samsung 960 Pro m.2 ssd elime ulaştı. Paketleme biraz kötüydü, bereket ki kırılmadı. Zaten 2 yıl içinde çalışmazsa bize geri yollayın yensini göndeririz dediler. Şimdilik sıkıntı yok.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Donanımcı Aras kullanıcısına yanıt
    11 euro kargo ödeyeceğine almayı planladığın bişeye harca o parayı...
    50 euroyu geç...
    50 euroya takribi 8 euro çıkıyor vergi..
    ben olsam kargoya verdiğim paraya acırım :)
  • https://www.amazon.de/gp/product/B017AO1ZA2/ref=oh_aui_detailpage_o01_?ie=UTF8&psc=1

10 şubatta bu ürünü 97 euro iken almıştım 21 gündür ürünün gönderilmesini bekliyordum lakin bugun stoklara gırdıgınde siparisim iptal edildi tek taraflı olarak hic bir sekilde onayım alınmadı ve musteri hizmetlerini aradıgımda hic bir sekilde yardımcı olabilicek birisiyle gorusemedim bu durumda nasıl bır yol ızleyebılırım ben 21 gundur o urun kargolanıcak dıye beklerken urun stoklara gırdıgınde benım sıparısımı ıptal ettıler :(
    @MühendisMurat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yubilsal -- 2 Mart 2017; 0:14:32 >

• dcorp D kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

11 euro kargo ödeyeceğine almayı planladığın bişeye harca o parayı...
    50 euroyu geç...
    50 euroya takribi 8 euro çıkıyor vergi..
    ben olsam kargoya verdiğim paraya acırım :)

bak bir anda 28 euro fazladan harcadın ama :)) hatta 10 euro kargo parası yerine alışveriş de yaptığını düşünürsen 38 euro harcıyorsun ekstra...

fikir için teşekkürler tabi... ama öteki türlü de 28 euro ekstra masraf olcak. mesela ben de düşündüm bu lambalardan 2 tane daha almayı. otomatikman 60 euro oluyor. ama 30 euro fazla vericek param yok şimdilik
  • quote:

Orijinalden alıntı: yubilsal

https://www.amazon.de/gp/product/B017AO1ZA2/ref=oh_aui_detailpage_o01_?ie=UTF8&psc=1

10 şubatta bu ürünü 97 euro iken almıştım 21 gündür ürünün gönderilmesini bekliyordum lakin bugun stoklara gırdıgınde siparisim iptal edildi tek taraflı olarak hic bir sekilde onayım alınmadı ve musteri hizmetlerini aradıgımda hic bir sekilde yardımcı olabilicek birisiyle gorusemedim bu durumda nasıl bır yol ızleyebılırım ben 21 gundur o urun kargolanıcak dıye beklerken urun stoklara gırdıgınde benım sıparısımı ıptal ettıler :(
    @MühendisMurat

Yardım bölümünden durumunuzu yazın ve peşini bırakmayın.

• Dr. Perry Cox kullanıcısına yanıt
    Sipariş verirken de stokta gözüküyordu şuan da stokta görünüyor. Siparişi verdim ancak henüz parayı çekmediler. İnş kısa sürede hallederler. 1 hafta içinde herhangi bir bildirim gelmezse iptal etcem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheMarjinaLs kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam ben de sizdeki modellerin aynısını aldım 10 gün oldu gayet memnunum ama birtane fazla numarası yok diye şuan boşa çıktı elden çıkartıcam inşallah :D

ayakkabılar gayet rahat ve elit duruyor. umarım siz de beğenirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serssseri

Oyuncu koltuklarını kapattılar sanırım göndrime önce siyah gitti sonra yeşil şimdi sadece gri var ama o da 1 tane kalmış diyor ve gönderim tarihi nisan :(

https://www.amazon.de/gp/product/B00XCEDGCU/

Koltuk takipleyen arkadaşlar varsa benide eklesinler...

https://www.amazon.de/gp/product/B00MB3ZMAC/ref=ox_sc_sfl_title_16?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
    Sepette 56.52€ ama 1 ay beklenir mi orasını bilemedim. Daha doğrusu Amazon'a güvenedim. Adamlar 1 ay hatta 2 ay bekletip ondan sonra tedarik edemiyoruz deyip işin içinden sıyrılıyorlar.

• Gün geçmiyor ki bir CMP, Columbia ve The North Face fırsatını bedavadan biraz daha pahalıya yakalamayayım :) Tam 2 aydır takip ettiğim 3in1 CMP montu 89 Euro'dan 30 Euro'ya inene kadar bekledim ve sonunda son kalan ürünüde ben aldım :) Ve ürünler 2 farklı kargoyla geleceğinden dolayı 12Euro vergide iade edilecek :)

Galiba forumda Montlar konusunda benden daha iyi bir fırsatçı çıkmadı :)

The Nort Face'nin 230 Euroluk kaz tüyü montunu 37 euroya :) yanlış duymadınız eve 37euroya, Tr fiyatı en son Forumda AVM de 940 civarındaydı.

Sonrasında Isı yalıtım malzemeli The North Face Montu 30 aralıkta Merhaba Indırımı ve +%20 Ekstra THN indirimi ile 120EURO luk montu 17 euroya aldım :) Dag sproları ile ilgilenıyorum ve montu -12 derece atletin üzerine diydiğimde hamam gibi sıcacık tutuyordu Tr fiyatı 800Tl civarında

Yanına ek olarak 60Euro luk çantayıda gene 30 aralıkta Merhaba Indırımı ve +%20 Ekstra THN indirimi ile 17Euro'ya mal ettim

Amazonu seviyorum ve aylarca bir ürünün düşmesini bekleyerek en uygun fiyata alıyorum. En az 4000 tl lik alış veriş yaptım 4 aydır. 33 Dolara Meşhur Salamonu'da aldım, 10 Euroluk Merrelleride aldım :) 26 Euroluk Asics'leride aldım, +90Euroluk 75 litre Trekking ve kamp çantamıda 26 euroya aldım :) 140Euro luk çadırı aylarca bekleyip 56 euroya aldım, Adidas formalarını 2eurodan, eşofman altlıklarını 4euro'dan, kız arkadaşıma onlarca iç giyimi 1-2-3-5 Eurolardan aldım en kötüsü şuan trde 60-70tl, Logitech G900 mouse'yı 61 eurodan, Corsaıre K65 MX Braun'u 4x Dolardan, dahasını sayamayacagım yüzcelerce şeyi Tr fiyatına göre 10 kat ucuza aldığım bile oldu, çevremde herkese bu konuda yardımcı oldum. 5-6Eurodan aldığım SoftShell montlardan en az 15 tane aldım, eşim dostum, komşum, ailem kim varsa boxer fiyatına aldığım Tr fiyatın 150 Tl olan montları hediye ettim. Kısacası Amazon'u seviyorum orada bile bir ürünü takibe alıp aylarca beklıyorum. Ihtiyacım olan 10 yıllık kışlık yazlık alışverişimi yaptım 1,5 aydır yaptıgım ilk alışverişte buydu ve perde çılgınca bir fırsat bulana kadar (Gtx1060 lı Laptop ve PS4 bulana kadar ki, (arkadaşıma MSI gtx1060 lı Laptopu 1020Eurodan aldık :) geçen aylarda burada yazılmıştı kampanya galiba İspanyadaki Amazondan dı)
    kapatıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RnQ_520 -- 2 Mart 2017; 1:0:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar . Sipariş verdiğim ayakkabılar iş yerine geldi , Kendim için ve bir tane de arkadaşım için sipariş vermiştik.

Giydiğim numara tam (43) cuk oturdu . Normalde her ayakkabı alışverişimde bir şekilde 43'se , 0,5 numara büyük-küçük değişiklik oluyordu.

Tam oturdu ayağıma. Kendimi şanslı hissediyorum . Bir kaç resim atıyorum.

Bir de siyah modelin ayağınızdaki haliyle resmini rica etsek. Bir kaç farklı açıdan olursa daha da güzel olur. Teşekkürler.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.