Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10906. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.286
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Live chat'den sorsak oluyor mu? Kaç dk'da bi kontol etmek lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Live chat'den sorsak oluyor mu? Kaç dk'da bi kontol etmek lazım?

Olmuyor, günde bir iki kere etsen yeter.
  • CXath1 C kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim. Daha giymedim ürünü dün ofise bırakmışlar ben bugün geldim ofise henüz deneme fırsatım olmadı yalnız çok hafif

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Perry Cox

Hayırlı olsun hocam. 395 iyi fiyat bu ürün için.

Teşekkür ederim.

Vergisine 75ira ödedim düşünün ona rağmen TR fiyatının yarısının altında.

• sonerhac kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz modellerde 100 mhz den az bir hız farkı olması lazim yanlış hatırlamıyorsam, aradaki fark 5€ dan azsa hızlı olanını tercih etmeniz mantıklı olur. Hızlarına ürün sayfasındaki detaylardan bakabiliyorsunuz. MSI in avantajları daha arayüz vs. açısından kullanıcı dostu olmasıdır, ben şahsen sapphirei sade ve efektif olmasından dolayı (donanım ve soğutma )daha çok beğeniyorum ama tercih size kalmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: gsserhat

TR'de var mı bilmiyorum ama olsaydı kapıyı 800tl den açarlardı.
    Güle güle kullanın.

Conspiracy Titanium outdry modeli ben aldığımda 909TL idi sitede. Sonra indirime girdi 870oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

Solgar vm 75 vitamin alacağım. 45 dolar. Vergi öder miyim? Kargo şirketi seçemiyorum. 9 dolar kargo çıkıyor. Satıcı sporting Doç fulfilled bu amazon yazıyor.

Sizce alınır mı? Yoksa maceraya gerek yok deyip iki katı ödemek mi?

Gıda kategorisine girer ve satın alamazsınız, gönderseler bile gümrükten geçemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phantom7

İş bankası maksimum kart ile alışveriş yapan var mı?Komisyon koyuyor mu döviz kurunu yüksek hesaplıyor mu?

3 defa maximum ile alışveriş yaptım, kuru biraz yüksek hesaplıyor, 3 85 civarı iken 3,96 aldı sanırım ama başka bir komisyon v.s. yok
  • Arkadaşlar microSD kartlar Türkiye'ye gelmiyor mu ? Samsung microsd kart alacağım C10 U3 seri ama sayfada Türkiye'ye gönderiliyor dese de sepette hata veriyor. sıkıntı nedir ? yada başka bir hafıza kartı önerisi olan var mı ? 32GB C10 u3 seri okuma:95 yazma:90 seviyelerinde.
  • Hocam amazon.de hesabım onaylı baya alışveriş falan yaptım fakat 450 tl tutan alışverişimi 470 olarak kesiyor 20 tl kur farkı benim enpara kartım var fakat isim farklı bunu girsem bir kapanma olayı falan yaşar mıyım hesapta ?
  • Amazon'un kredi kartı ekstresinde ofis kırtasiye malzemesi olarak kategorilenmesinden ötürü taksitlendirme yapamamamız hiç hoş olmuyor.

Banka karar vermiyor tabi buna; amazon şirket olarak ofis malzemesi satan yer olarak faaliyet göstermesi.

• sarampol S kullanıcısına yanıt
    Maximum baya yüksekten alıyor. Bende 73€ bir alışveriş yaptım. 3.95'ten filan aldı 1€=3.80TL iken. 4 5 kuruş oynaması tamamda 15 kuruş nedir?

Mebla küçük olsada 5 10 TL fazla ödemek koyuyor.

• Logitech G231 Prodigy ve Xbox One Controller+Wireless satın aldım.Türkiye'de almaya kalksam en az 625 lira vereceğim iki ürünü 413 gibi bir rakama aldım.Kulaklık fiyatına göre gayet iyi fakat tizleri biraz kısık sanki ses biraz daha iyi olabilirdi basları gayet başarılı.Xbox one controller ı anlatmaya gerek yok zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Cinemaximum2016

Hocam amazon.de hesabım onaylı baya alışveriş falan yaptım fakat 450 tl tutan alışverişimi 470 olarak kesiyor 20 tl kur farkı benim enpara kartım var fakat isim farklı bunu girsem bir kapanma olayı falan yaşar mıyım hesapta ?

Sipariş iptal olabilir.
  • WinKy kullanıcısına yanıt
    500gb 960 evo aldım geçen ayın 20 sinde. Bügün teslim aldım hocam ssd yi.

• Çoğu ürün gönderilmemeye başlandı 30euro ile baş edemeyince şimdi böyle mi uğraşıyorlar.
  • Fatic kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle hayırlı olsun controlleri 2 aydır kullanıyorum kullanamam dedim ama şimdi çok rahat geliyor gerçekten pc için başka gamepad alınmaz Türkiye de 259 liraydı şimdi 359 dan satıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: congenial_boy

Ps 4 indirimini kaçırdım diye üzülenler için bu sefer Mafia 3 oyunu ile Bundle yapmışlar. Fiyat geçenki indirimle aynı. Buyrun

https://www.amazon.de/g...=A3JWKAKR8XB7XF&th=1

Aynen, kaçırıp üzülenler bari bunu kaçırmasın.

• CyberDiamond C kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. Benimkide yoldaymıs. 2.cisi ne zaman gönderilecek onu bilmiyorum. Hele biri bi gelsinde 2.cide gelir elbet. Gelince Uzaya çıkacak. RAID 0
  • Ayakkabılar bugün geldi teşekkürlrr haber verene

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.