Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10557. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.240
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    İzmirde bunu kullanacak hava olmuyor ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

bende öyle düşünüyodum hocam best seller markalar hem bunlar ama arkadaş öyle deyince kafam karıştı. birde şuan türkiyeye yollanan ürün bulamıyorum acaba sizdede öylemi ? özellikle iphone 4 şarj etmek için ürün arıyorum

Dostum tabiki bizde de öyle sana ayrı bana ayrı olmaz ya bu gönderim meselesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VR_27

Hocam ben de 400C kullanıyorum. 6800K vs. Yükte bile öyle ses duymadım. 750GQ ile de duymadım şu an 650G2 kullanıyorum yine duymadım hocam.

Başka bir parçadan o sesin geleceğini sanmıyorum hocam, ürünü değiştirsem mi ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

bende öyle düşünüyodum hocam best seller markalar hem bunlar ama arkadaş öyle deyince kafam karıştı. birde şuan türkiyeye yollanan ürün bulamıyorum acaba sizdede öylemi ? özellikle iphone 4 şarj etmek için ürün arıyorum

ben o bahsettiğiniz ürünlere kötü demedim ki, sadece bilmiyorum dedim :) ben sadece iyi olduğuna emin olduğum kendi kullandığım 2 markayı söyledim size.
  • vforfreedom kullanıcısına yanıt
    ediyor hocam iphone falan var açıklamasında
    ayrıca bana geldi siz sepete kadar gidin orada anlaşılır .
  • sharp marka mikrodalga alan arkadaşların siparişleri ne durumda? benim 2.ye kargoya verilmesi için işlem yapıldı cumartesi, gene aynı şekilde ups de hiç bi güncelleme olmadan bekliyorum.
  • https://www.amazon.com/gp/product/B0160LEYFO?psc=1 Contigo cular 14 dolara işinize yarar mı bilmiyorum keepaya göre dip
  • serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    Görebildiğim en dip fiyat + 2€ fazlası.
  • En az 12-13 avro sepetlik bir fırsat var Moore arkadaşlar ?

• Başlıktaki süpürgenin iyi yorumu kadar kötü yorumu da var. Çeviri yapıp yorumlarına iyice bakın almadan önce.
    +
    Arkadaşlar ben amazon kolisiyle gönder seçeneğini buamıyorum. Satın alma son ekranına kadar geldim yok, sepet içindede yok. Resimli anlatımdaki eski site dizaynı sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsserhat -- 24 Ocak 2017; 17:32:7 >
  • https://www.amazon.de/gp/product/B01N2R5YQ7

benim gibi çoklu şarj aleti arayan arkadaşlar için paylaşıyorum. marka ve ürün iyimidir bilgim yok ama

USB Stecker,Vinsic® USB Ladegerät 5V 4.8A 24W 2 port
  • MacroPhageAB M kullanıcısına yanıt
    Tavsiye için saolun hocam.

• dün 39,44 euro karşılığında aldığım Tchibo Cafissimo Classic kahve makinesi için "6 hafta içinde temin edilir" uyarısı ve sipariş ekranında 23 Şubat - 10 Mart teslim tarihi yazmasına rağmen kargoya vermişler ve "31 Ocak teslimat tarihi" olarak görünüyor.

işte bu yüzden "bugün kargoda" diye satış yapıp 2 gün sonra kargoya veren malum şirketler bu adamlarla rekabet edemeyeceğini anlayınca lobilerini kullandılar.

emeği geçen kişilere teşekkürler, özellikle de Murat Bey'e.
  • Merhabalar. Konu uzun zamandır favorilerimde ve takip ediyorum. Öncelikle mühendislik meslektaşım Murat beyi bu kadar kapsamlı bir konuyu bozmadan uzun tabiri caizse işletebildiği için tebrik ediyorum. Kalitenin tesadüf olmaması fizik kurallarından daha keskin.

Bir yazılanlar hakkımda fikir belirtmek, bir de fikir almak istiyorum. Öncelikle konuda konu sorumlusu arkadaşın özellikle 1-2 şahıs tarafından belli bir siyasi yöne çekilmeye çalışıldığına şahit oldum. 10000 sayfa gözüküyor bulabileceğimi sanmıyorum mesajları. Söz konusu şahıslar nedir bu insanları taraflaştırma çabanız? Küçüklüğünüzün derin yaraları, başarısızlıklarınız, veyahut düşüncelerinize ille de birilerini de çekme çabanız olumlu sonuçlanmayınca gösterdiğiniz şımarıklık? Hayır arkadaşım hayır. Müdahale de edemezsin, yönlendiremezsin de. Saygılı olmak zorundasın. Siz orta doğuda yaşayabilirsiniz ama biz bu vatanı seven, bu vatanı belli "ilkelerle" ileri götürmeye çalışan insanlarız. O yüzden, mağdur edebiyatı yapmayan, en azından ya ben bir hata yapmışım diyebilen kişiler hariç hakkımı helal etmiyorum. Daha 5 ay önce işlerimi geliştirmek, yeni teknoloji üretebilmek, hatta sadece AR (Augmented reality) üzerine bir şeyler yapmayı sağlayabilecek sistemi şimdi toplamaya kalktığımda 1600 TL zararda olduğumu farkediyorum. E nerede bu para? Kısaca, vatanseverlik oynayacaksınız, önce yanlışlarınızdan utanmayı da öğrenmelisiniz.

Almak istediğim fikir ise; şu ekran kartını düşünüyorum, özellikle garanti sebebiyle kasten Amazon.de, (https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01IOWT538/ref=pd_gwm_psimh_0?pf_rd_p=92d07879-d98a-437d-a5b5-aec401465b70&pf_rd_s=grid-2&pf_rd_t=Gateway&pf_rd_i=mobile&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=5VKY8QQZB02DVYK4QW52&pf_rd_r=5VKY8QQZB02DVYK4QW52&pf_rd_p=92d07879-d98a-437d-a5b5-aec401465b70 )

Üstte yazdığım gibi amacım önce Crytek&Unity ile oyun tasarlayıp önce VR sonra da buradaki bilgilerle AR ye geçiş yapmayı planlıyorum. Benim için 3 senelik bir plan bu. İntel i5 6600k, 16gb 2133 mhz ram ve diğer uygun bileşenlerden bir kısmı elimde. Soruma gelecek olursam, beni bu 3 sene içerisinde - teknolojinin mutlak bilinmezliği, üssel gelişme hızı da malüm- inandığım ekran kartını daha uyguma nasıl alabilirim? Bir yol, yordam gösterebilecek arkadaşlara müteşekkirim şimdiden. Saygılarımla,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icelebi89 -- 24 Ocak 2017; 17:57:25 >

• Vallahi primeı olan varsa benim için alabilir. Ben prime'ı kullanmıştım bu mouseu denemek istiyorum açıkçası
  • Columbia Whisper Creek erkek Softshell mont 290 tl dip fiyat

https://www.amazon.de/gp/product/B017WH8HM6/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&smid=A3JWKAKR8XB7XF&th=1&psc=1

Columbia Erkek Yağmurluk Pouring Adventure 290 tl kampanyalı

https://www.amazon.de/gp/product/B00SJOWVME/ref=ox_sc_sfl_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

ihtiyacı olan arkadaşlara denk geldim.

• Prime olan mesaj atabilir mi? Bir şeyin fiyatını görmek istiyorumda bende yok Prime.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slipknot010208

ediyor hocam iphone falan var açıklamasında
    ayrıca bana geldi siz sepete kadar gidin orada anlaşılır .

sepete kadar gitmiyor işte sorun orda
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagiz456

sharp marka mikrodalga alan arkadaşların siparişleri ne durumda? benim 2.ye kargoya verilmesi için işlem yapıldı cumartesi, gene aynı şekilde ups de hiç bi güncelleme olmadan bekliyorum.

Aynen öyle. Teslimat cuma yazıyo. 1 ay oldu. Artık cuma da Gelmezse çok güzel almanca küfürler biliyorum, hepsine tek tek üşenmeden yazacam.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.