Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10559. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.645
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Amazon.de de satılan model 8 gb sapphire

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bloody Mary B kullanıcısına yanıt
    Ürün kaybolmustur teslim tarihinden 3 5 gün sonra arayın durumu anlatın yenisi hızlı kargo ile gönderiyorlar. Ama ı parcel e e mail atın derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Hocam 50 euro az para değil tabiki ama alsana hadi 200 tl vererek Camel ve Gore-Tex bot Türkiye'den. Herkes parasız değil bu forumda, her kesimden insan var 20 euro verebilecek olan da var 200 euro verebilecek olan da.

Madem dümdüz bot ve 200tl çok para bu bota, size teklifim var. Türkiye'den 200 tl yi geçmeyen, dümdüz olmayan, gore-tex li bir bot linki bekliyorum da konu biraz şenlensin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Bosch BKS4003 - vacuum cleaner - handheld
    34€
    https://www.amazon.de/gp/product/B003546H3C

327 TL
    http://www.hepsiburada.com/bosch-bks-4003-sarjli-supurge-pm-evboschbks4003

https://www.amazon.de/Philips-FC6148-01-Akkusauger-Li-Ionen-Akku/dp/B002EIJVHO/ref=sr_1_1?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1485269755&sr=1-1&keywords=philips+eco+fc6148

Bu çok daha iyidir. Yorumlarında karşılaştırma yapılan videodan gördüm. paspasın üstündeki kiri alamayan bosh ürününe karşı philips anında alıyor ha fiyatı yüksek ama amaç temizlikse hiç almaması daha iyi diye düşünüyorum.

Parası da iki kat ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caens

Sapphire RX480 Nitro+ 4GB modeli burada 1070TL. Geçen hafta aldım. Bence böyle hassas bir parça için 170 TL daha verip TR garantili tercih edilmeli.
    http://www.ebrarbilgisayar.com/sapphire-rx-480-nitro-4gb-256bit-gddr5-pmu354378

Alakası yok, Amazon gayet güzel destek veriyor 150 TL+ kâr ediyorsanız yurtdışından alın. (benim önerim)

• Caffisimoyu ups kargoya vermişler. Bende tatildeyim iparcelle gelir dedim döndüğümde alırım diye Birde şimdi belge isteyecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hebelehubele

quote:

Orijinalden alıntı: Aesthetics

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 01MRT42

Kahve dünyasında filtre kahve 7.5 TL, bence evde bu keyfe bu fiyatlar çok ideal.
    Ayrıca bu makine şuan burada 500 TL bunu da unutmamak lazım, resmen bedava...

Makinenin fiyatı değerini belirlemez. Bence filtre kahve makinesi bundan daha kullanışlıdır. Neyse alınca görürsünüz ne demek istediğimi =)

Gayet de kullanışlı makine. Sadece filtre kahve yapıyor sanki :) espresso yapmak istersen o ne olacak, espresso makinesi mi alacaksın bir de ayrıca

Tüm o latte cappuccino mochalar espressoyla yapılıyor filtre kahveyle değil. Bütün bir makine bu. Sadece filtre kahve makinesi ile karşılaştırılamaz.

Selam,
    Melitta filtre kahve makinem var , genelde onu kullanıyorum.Çok espresso istersem diye espresso potu almıştım yanı demlik onu kullanıyorum. Ama çok nadir. Herşeyden önce kullanılabilirlik çok önemli , mutfak robotu mutfağın kenarında nasıl yatıyorsa benzer durumlar meydana gelmemesi için dikkat etmek gerek. Türkiyede şu kadar burda bu kadar muhabbetine göre iş yapılmaz. Kartuş maliyeti önemli değilse alınabilir ama doldururum ben yaa deyip alırsanız patlarsınız. Yoksa makinede mantık güzel ama ah o kartuşu olmasa. Bende var ayrıca bu yatıyor =) Süt ısıtıyor ama temizlik ve hız konusunda ciddi sorun var. Baya bir zahmetli diyebilirim.

Melitta Kahve Makinasını kız arkadaşım kendisine aldı, içerisnde filtre de çıktı hediye etmişler ama yorumlarınız gerçekten yanlış olduğunu düşünüyorum. Sizin ki tekne ile araba karşılaştırması olmuş. Tchibo ile yapabilecekleriniz ,

Filtre kahve,
    Espresso ve Espresso nun onlarca sütlü kahveleri latte machiato (yanlış yazmış olabilirim.)
    Kremalı kahve
    Dahili süt köpürtme.
    Sizdeki makine ile sadece Filtre kahve yapabilirsiniz başka hiç bir şey yapılmaz.

Karttuş maliyeti çok ucuz 1.5 TL'ye istediğin kahveyi içebiliyorsun ben bir mekanda en ucuz espressoyu 6.75 'tlye içiyorum. Ama şu var 6.75 tllik içtiğim espresso ile bu bir değil. Herkes bundan emin olsun Makinada daha az köpük çıkıyor.. Tadı da herkes farketmez çok az değişiklik var. Ama 1.5 TL Bu fiyata mükemmel...

Temizlik ve hız konusundaki yorumunuz da çok yanlış bu makinenin temizliği inanılmaz derecede kolay Hızlı soğutma sistemi ile 5 saniye sonra ucunu çıkardığınızda 3 parça ayrılıyor ve 5 saniye çeşmede tutmak yeterli.. Aletin püf noktası var , bir iki tane püf nokta ondan sonra her şey çok kolay.

Doldururum ben ya diyen neden patlıyor onu çözemedim ? Gerçekten açıklaman gerekirdi. Fazla söz etmeden bir iki resim duruma açıklık getirir umarım..

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Umarım fikrin değişir. Ve Yakın zamanda daha profesyonel bir espresso makinesi almayı düşünüyorum. Çünkü bana yetmiyor dışarıda içtiğim espresso kıvamında uç kısmı demir olanlardan almayı düşünüyorum.

• mersin123 kullanıcısına yanıt
    çok afaki fiyatlara düşmedikçe tavsiye etmiyorum hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Caens

Sapphire RX480 Nitro+ 4GB modeli burada 1070TL. Geçen hafta aldım. Bence böyle hassas bir parça için 170 TL daha verip TR garantili tercih edilmeli.
    http://www.ebrarbilgisayar.com/sapphire-rx-480-nitro-4gb-256bit-gddr5-pmu354378

Alakası yok, Amazon gayet güzel destek veriyor 150 TL+ kâr ediyorsanız yurtdışından alın. (benim önerim)

Total fiyatta %10 zarar etmedikçe yurtdışından alın. (benim önerim)

Vatan nwz b183f: 168tl
    Amazon nwz b183f: 200tl

büyük ihtimal ürünler çok eski olduğu için kura bağlı arttırmamışlar (zira dolar fiyatı da yazmıyor vatanda). Çok fark olduğu için vatandan aldım. 7 günde geldi (amazon ürünleri de 7 günde geliyor). Paket ve üründen emin değilim kullanılmış olabilir baya hırpalanmış güvenlik bandı hak getire, ama kargoyu iş arkadaşım aldığı için açık maçık diye değişim etme şansım yok.

• Bir ayakkabı daha elime ulaştı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: JackWondo

Ürün kaybolmustur teslim tarihinden 3 5 gün sonra arayın durumu anlatın yenisi hızlı kargo ile gönderiyorlar. Ama ı parcel e e mail atın derim

Hocam iparcel'e ne diye mail atayım? Ürünün yenisini gönderebileceklerini sanmıyorum çünkü warehouse'dan almıştım.
    Iparcel'e yazdığım zaman Amazon'a geri gönderilmiş daha fazla bilgi istiyosan Amazon ile görüş diyor.
    Amazon da biz mail attık bekleyin falan filan diyo, çıkamadım işin içinden.
  • Arkadaşlar amazon.co.uk için promo falan var mı acaba? Yaklaşık 250 pound alışveriş yapacağım. Aradım kurcaladım 100/5 dışında bulamadım. Bulabilen olursa çok makbule geçer.
  • KURSAD. kullanıcısına yanıt
    Dostum selam,

Maliyet düşsün ve bayatlamasın diye kglik çekirdek alıyordum. İhtiyaç oldukça çekip kapsüllere dolduruyordum. Elimde 15 kartuş var sürekli onlara dönüyorum. Etrafa doldururken çok fazla kahve dökülüyor , bir yerden sonra plastik eriyor.Aynı kapsüle 3ten fazla doldurmak pek sağlıklı değil. Makine zaten çabuk yapıyor ona laf yok. Süt ısıtması oraya buhar basması ve temizliği sorun. Sürekli aynı şeyi yaptıktan sonra ister istemez insan sıkıntı yaşıyor ve bana göre ve benim gibi bir sürü insana sürdürülebilir gelmiyor. Param var kapsül alırım diyorsan sıkıntı yok iş görür ama çok tüketen bir insansan sıkıntı.

Filtrede ben daha rahat ediyorum , maliyetim daha düşük etraf batmıyor. Kullandığım filtre kahvenin tadı da güzel. Amaç kahve içmekse aynı nokta çıkabiliyor. Bundan sonraki tercihim tam otomatik makine olucak o zaman dert yok tasa yok. Almanyadaki maliyetlere ve fiyatlara düşse 5 dk düşünmem caffesimo kullanırım bunu da belirteyim.

bendeki makinehttps://www.amazon.de/Melitta-Look-1011-1008-Timer-Filter-Glas-Stunde/dp/B00MOIEAP2/ref=sr_1_6?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1485276400&sr=1-6&keywords=melitta

gold sabit filtre var içinde.kağıt değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hebelehubele -- 24 Ocak 2017; 19:47:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: StartPy

Beyler UPS noter onaylı vekalet istiyor. Nedeni ne olabilir ? Bir defa alsak bu vekalet belgesini diğer kargolardada kullanabiliriz değilmi ?

arkadaşlar üyemiz böyle bi sorun yaşamış. varmı başka bu sorunu yaşayan ? ek olarak hocam sizde durum ne şuanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanaydin08

Columbia Whisper Creek erkek Softshell mont 290 tl dip fiyat

https://www.amazon.de/g...XB7XF&th=1&psc=1

Columbia Erkek Yağmurluk Pouring Adventure 290 tl kampanyalı

https://www.amazon.de/g...&smid=A3JWKAKR8XB7XF

ihtiyacı olan arkadaşlara denk geldim.

İkincisinin renkler çok güzel birinin üstünde görmüştüm resimdekilerden iyi duruyor.

• quote:

Dostum selam,

Maliyet düşsün ve bayatlamasın diye kglik çekirdek alıyordum. İhtiyaç oldukça çekip kapsüllere dolduruyordum. Elimde 15 kartuş var sürekli onlara dönüyorum. Etrafa doldururken çok fazla kahve dökülüyor , bir yerden sonra plastik eriyor.Aynı kapsüle 3ten fazla doldurmak pek sağlıklı değil. Makine zaten çabuk yapıyor ona laf yok. Süt ısıtması oraya buhar basması ve temizliği sorun. Sürekli aynı şeyi yaptıktan sonra ister istemez insan sıkıntı yaşıyor ve bana göre ve benim gibi bir sürü insana sürdürülebilir gelmiyor. Param var kapsül alırım diyorsan sıkıntı yok iş görür ama çok tüketen bir insansan sıkıntı.

Filtrede ben daha rahat ediyorum , maliyetim daha düşük etraf batmıyor. Kullandığım filtre kahvenin tadı da güzel. Amaç kahve içmekse aynı nokta çıkabiliyor. Bundan sonraki tercihim tam otomatik makine olucak o zaman dert yok tasa yok. Almanyadaki maliyetlere ve fiyatlara düşse 5 dk düşünmem caffesimo kullanırım bunu da belirteyim.

bendeki makinehttps://www.amazon.de/Melitta-Look-1011-1008-Timer-Filter-Glas-Stunde/dp/B00MOIEAP2/ref=sr_1_6?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1485276400&sr=1-6&keywords=melitta

Aynı kapsül ile 20 yapışım erime yok. Benim dediğim filtre kahve 20 euroluk olandı. sabit filtre standart mı yoksa sendekine özel mi ? Ben de alayım ekstradan . kağıt ile maliyet artmasın.

• werrol kullanıcısına yanıt
    kalitesi nasildir.
  • Merhaba arkadaşlar , columbia mont denedim boynerde m beden oldu , amerikadan alırkende m beden mi almam lazım ? Flash forward down model

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

Dostum selam,

Aynı kapsül ile 20 yapışım erime yok. Benim dediğim filtre kahve 20 euroluk olandı. sabit filtre standart mı yoksa sendekine özel mi ? Ben de alayım ekstradan . kağıt ile maliyet artmasın.

Kapsül konusunu araştırın 20 defa çok sağlıksız ona bir çözüm bulun bence. Ben kendim amerikadan almıştım. Amazon.de'de 4-7 euro arası değişiyor. Kalitelisini almakta fayda var. 20euroluktan iş yerine aldım, benimkine göre çok farklı. Bendekinde Aroma ayarlama olayı var, ayrıca hiç ses yapmıyor. 20 eurolukta suyun sonlarına doğru böyle acayıp sesler çıkıyor =) alma imkanın olursa moka pot tavsiye ederim , tadı falan çok güzel oluyor. Büyük olanı 10euroya aldıydım çok güzel oluyor.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.