Şimdi Ara

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.960
Cevap
184
Favori
176.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mi box s android 9 yükseltince zaten Amazon video geliyor.Mi box s android 8,1 de ozaman güncelleme yapın menüde çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 17 Eylül 2020; 23:17:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRocKfire

Mi box s android 9 yükseltince zaten Amazon video geliyor.Mi box s android 8,1 de ozaman güncelleme yapın menüde çıkar.
    Teşekkür ederim evet bayadır güncelleme yapmamıştım deniyeyim
  • Mihrali Bey M kullanıcısına yanıt
    Anlaşılan bir süre bekleyeceğiz. Netflix'te HD izlerken Prime Video'da çamur gibi kalite almak sinir bozuyor.

• Samsung Uhd 4k 50ru7440 tv ve superonline fiber kombinasyonunda izleyebilen var mi ? Not: Uygulama aciliyor diziyi izle secenegini sectigimde yukleyemeyip hata veriyor uygulamayi kapat diye. Bu durumu yasayan varmidir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BigSyke

Tv dilini ingilizceye çevirdikten sonra bağlantı sorunu çözüldü. Teşekkürler hocam
    iyi seiyrler
  • bourne730 B kullanıcısına yanıt
    Hocam sorunu çözemediyseniz, tvnin dilini ingilizce yapın açılır. Bende de aynı problem oldu ve dili ingilizce yapınca düzeldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce Prime Video güncelleme geldi.

• Selamlar prime için 30 günlük deneme başlattım
    Vestel 43UD8360 model tv kullanıyorum cihaz kumandasında prime tuşu var
    cihazı tanıttım prime üzerinden ayarları yaptım falan ama türkçe dublaj
    yapamadım bir türlü. Kumanda üzerindeki lang tuşu ile netflikste ayarlayabiliyordum
    fakat prime da bu olmuyor. Türkçe dublaj nasıl yaparım?
    Birde her açtığımda dil ingilizceye dönüyor prime sitesinden falan baktığımda profilde
    dil türkçe halbuki. Web arayüzünden tr dublaj olayını falan yapabiliyorum ama tvden
    olmuyor varmıdır çözebilen?
    TV

• AhmetYOL kullanıcısına yanıt
    Prime Videonun eski versiyonu ise içeriği oynatmadan içerik sayfasında değiştirebiliyorsunuz. Videoda görebilirsiniz. Çoğu içeriğin Türkçe dublajı yok. İlk sayfadaki listeden bakabilirsiniz.
    https://www.youtube.com/watch?v=-4bOWnNgoD8&feature=youtu.be
  • tvye güncelleme gelmiş güncelleme yaptıktan sonra internet connection hatası vermeye başladı. tvnin dilini eng yaptım aynı hata devam ediyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saint Ralph

Az önce Prime Video güncelleme geldi.
    biraz içerik güncelleseler keşke
  • Lg, samsung gibi tv'lerde saçma sapan sorunlar yaşayanlar varken, mi box gibi bilindik tv box'lara uygulamasını yüklemek için kırk takla atanlar varken regal smart tv'de bir prime video uygulaması var ios uygulamasından çok daha efektif ve pratik çalışıyor, şahsen şaşırdım vestel'in bu uygulamayı bu denli istikrarlı bir şekilde sunuyor oluşuna.

HDR içerikler netflix'ten daha doyurucu geldi bana. 4k da sanki daha bir 4k gibi hissettiriyor. Netflix'teki bazı içerikler sanki native 4k değil de upscale edilmiş gibiyken prime'da 4k internetten çektiğim 100'lerde gb'lık bluray ripleri aratmıyor.

İçerik nicelik olarak az ancak nitelik olarak çok güzel işler var. The Office, Parks and Recreation, Seinfeld, Heroes gibi efsaneler bile aylık 7.90'ı hak eder de amazon originals gerçekten başarılı. The Boys, The Marvelous Mrs. Maisel, Fleabag gibi yapımları önceden izlemiş ve beğenmiştim ancak göz atınca gördüm ki amazon originals gerçekten çok iyi. The Man in the High Castle'a başlayacağım sabırsızlıkla haftasonunu bekliyorum. Netflix çok basmakalıp olmaya başlamıştı, oradan da uzun süredir behzatç, how i met your mother ve thats 70s show harici pek bir şey izlemiyorum.

Bu arada bir de hbo dizilerini falan istemişler, şaka mısınız arkadaş? Hbo bu zamana kadar kimseye günahını vermedi hele bir de şimdi hbo max'ı kurdular ki şimdi hiç vermezler. Onun için hbo max'ın ülkemize gelmesini bekleyeceksiniz. Yalnız Hbo pek öyle yerelleştirme yapmaz, 15 doları direk getirir gelirse o da pek işe yaramaz.

• Bugün eklenen Amazon Orjinal İçeriği

Her Şey Dahil: Demokrasi Mücadelesi
    IMDb 6,0 1 sa. 42 dk. 2020 18+
    Türkçe Altyazılı

HER ŞEY DAHİL: DEMOKRASİ MÜCADELESİ, ABD’deki seçmen yıldırma olaylarını ele alıyor. Aktivizmle ilgili kişisel deneyimleri tarihsel bilgilerle birleştirerek ABD’yi kuruluşundan bu yana yozlaştıran bir sorunu ortaya koyan film, Stacey Abrams’ın uzmanlığıyla oy vermenin önündeki engellere içeriden bir bakış sunuyor.

Yönetmenler: Liz Garbus
    Başrollerde: Stacey Abrams, Ari Berman, David Pepper
    Türler Belgesel, Dram

• LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Ben aylardır üyeyim içeriğine bayılıyorum çünkü yeni, eski değil. İyi, kötü olarak bakıyorum videolara.
    İmdb 7 üstü olması yeterli ve yüzlerce izleyeceğim içerik var.
    Netflix dizileri dışında pek iyi film yok.
    Diziler bile yarım yamalak. Devamlarını hep Steremio 'dan izliyorum.

• Ne web sitesinden ne de uygulamalarından altyazı seçenekleri ayarlanamıyor.

Web sitesinden ayarlayın denmiş ama o bölümde varsayılan bir altyazı var ve o kısım değiştirilemiyor. Diğer alanlar değiştirilse de bu sefer yayına yansımıyor.

Apple TV uygulamasında küçücük altyazılarla izlemek zorunda kalıyorum.

Çözümünü bulan varsa yazabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Saint Ralph

Ben aylardır üyeyim içeriğine bayılıyorum çünkü yeni, eski değil. İyi, kötü olarak bakıyorum videolara.
    İmdb 7 üstü olması yeterli ve yüzlerce izleyeceğim içerik var.
    Netflix dizileri dışında pek iyi film yok.
    Diziler bile yarım yamalak. Devamlarını hep Steremio 'dan izliyorum.
    film konusunda hep eski filmler var
  • Legoloman kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de var. Her seferinde videoyu durdurup sağ alt köşedeki altyazı butonundan altyazı stilini değiştirmek zorunda kalıyorum.
    Cihaz sony android tv. Mevzunun apple tv ile ilgisi yok bu daha önce de prime video üyeliğim vardı, böyle bir sorun hatırlamıyorum.
    Altyazıyı son haliyle nasıl ayarlarsam hep öyle kalıyordu.
  • arkadaslar video kalitesi neden acik acik yazmiyor en yuksekte olmasina ragmen sd gibi

internet hizim kotu mu diye en yuksek kalitede indirdim yine kotu

• LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Eski - yeni değil, iyi - kötü ölçütü ile bakıyorum.
    Meselâ 500 yılda geçse "Batı Yakasında Yeni Bir Şey Yok" hala izlenir.

• -HKN- kullanıcısına yanıt
    Masaüstünüzdeki altyazı ve dil nasıl değiştirilir?

Amazon Prime Video web sitesine gidin.

İzlemek için bir bölüm veya film seçin.

Bir bölüm veya filmi izlerken imleci hareket ettirin ve sağ üstteki konuşma balonu simgesine tıklayın.

Menüden, alt yazılarınızı ve ses dilinizi seçin.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.