Şimdi Ara

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.960
Cevap
183
Favori
176.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Primeda görüntü ayarları konusunda daha açıklar. İstediğiniz kalitede ayarlayabilme imkanı sağlıyorlar. Netflix üye sayısının çokluğundan daha hızlı yayın sağlamak için bitrate'leri daha düşük tutuyor.
  • Dün Android TV'ye kurdum. Görüntü slow motion gibi ilerliyor arada. Hatta arada değil baya yaşadım bunu. Netflix gibi stabil gelmedi açıkçası.
  • Mi TV Box S'de Prime Video uygulaması zaten sorunsuz çalışıyor. APK olarak yüklemenize gerek yok, Google Play'den indirebilirsiniz. Birkaç içerik denedim, görüntü kalitesi tatmin ediciydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 16 Eylül 2020; 20:42:56 >
  • Lost'u izlemek için hangi ülkeden bağlanıyorsunuz hocam?
  • batuak29 B kullanıcısına yanıt
    İngiltere'den.
  • Amazon prime video kodi add ile izlerseniz vpn veya SmarterDNS bağlandığınız ülkenin dil ayarlarında Türkçe alt yazı yoksa bile opensubtiles üzerinden indirip izleniyorBu arada kodi android box , fire tv ( fire tv Amazon video orjinal uygulaması desteklemez ama kodi den izlenir )Apple TV ( JB olmalı) çalışıyor.Bu sayede misal USA prime Türkçe dil desteği olmayan dizi ve filmlere alt yazı eklemiş oluyorsunuz. repository.sandmann79.plugins-1.0.3-leia eklerseniz Amazon video add kodi üzerinde çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 16 Eylül 2020; 15:1:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba. Lg smart tvye amazon prime uygulamasını nasıl indirebilirim? Baktım ama bulamadım, lg smart tv için bir uygulamasi yok mudur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ses ve görüntü kalitesini beğendim. Elveda netflikş

• quote:

Orijinalden alıntı: Dais_y

Merhaba. Lg smart tvye amazon prime uygulamasını nasıl indirebilirim? Baktım ama bulamadım, lg smart tv için bir uygulamasi yok mudur?
    var ama webos 2 ve üzeri olması lazım sanırım

benim lg smart tv webos 2

içinde yüklü geldi amazon prime video
  • 30 gün ücretsiz denemeyi başlattım böyle kötü içerik görmedim, resmen izleyecek bir şey yok.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Benim tv biraz eski oldugu için webos değil maalesef. Bu durumda uygulama indirmenin bir yolu yok mudur acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Dais_y

Benim tv biraz eski oldugu için webos değil maalesef. Bu durumda uygulama indirmenin bir yolu yok mudur acaba
    sanırım yok hocam, maalesef bir bilgim yok.

eski smart tv'si olanlara tek önerim xiaomi box gibi kutuları almaları olur.

hatta mibox yerine daha ucuz fiyatlı şu bile iş görür, eğer wifi tv'ye yakınsa tabii
    https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-Stick-1080p-Android-Player/dp/B08B8F63XP/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 16 Eylül 2020; 15:44:9 >

• Hocam tvden VPN nasıl kullanıyorsunuz? Android TV var. Hangi uygulamayı kullanmalıyım? Örneğin Lost Türkçe altyazılı izlenebiliyor mu VPN üzerinden?
  • Amazon nasıl böyle kötü bir uygulama yapmış hayret ettim. Uygulama stabil değil.
    Alt yazı seçenegini ayarlıyorum ama yine gidip kafasına göre bir alt yazı ile içerik açıyor.
    İPhone X ve Sony xf9005 tv de denedim sonuçlar hep berbat stabilite konusunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resurrectionn -- 16 Eylül 2020; 20:30:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

1."aynı amazon hesabını kullanarak aynı anda en fazla üç içeriği anlık görüntüleyebilirsiniz. aynı içerik için aynı anda iki cihaza kadar anlık görüntüleme sağlayabilirsiniz"

2.4k

3.amazon prime konusunda uyelik paylasanlar varhttps://forum.donanimhaber.com/amazon-prime-turkiye-ana-konu--145540455

4.evet play storeda uygulama var
    Çok teşekkür ederim bilgilendirme için, üyeliğimi açtım...
  • ben lg webos tv kullanıyorum gayet stabil çalışıyor.
  • KODİ için VPN önerir misiniz? Android TV'de
  • yusufsk kullanıcısına yanıt
    Mi Box S'in Play Store marketinde VPN'lerin TV uygulamaları mevcut. Premium VPN hizmetleri yani paralı olanların çoğu iş görüyor diye biliyorum. Onun haricinde dışarıdan da APK yüklenebiliyor. Mesela ben WireGuard client'ını APK şeklinde yüklemiştim. Bu arada içeriklerde Türkçe altyazı yok.
  • Tavsiye edeceğim çok beğendiğim dizileri yazayım.
    1-seinfeld
    2-the office
    3-justified
    4-mad men
    5-the shield
    gayet kaliteli yapımlardır sevdiğiniz türe göre izlemenizi tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.