Şimdi Ara

Amazon Prime Türkiye [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
967
Cevap
406
Favori
119.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 404
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 13
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 406
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackLead (57 mesaj) SMTZHR (28 mesaj) Wadjet (19 mesaj) TulparHAN (18 mesaj) serkanguzel_ (16 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (522 mesaj) Mobil (195 mesaj) Mini (71 mesaj) Uygulama (179 mesaj)
  • @
141 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı >> Amazon Prime Türkiye [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3577 Mesaj

Kimse batmasın. Sağlam bir rekabet ortamı oluşsun. Rekabeti de yalan indirimlerle değil, müşteri memnuniyeti ve gerçek indirimler ile yapsınlar. Kazanan tüketici olsun. Bir firmanın tekel olması tüketicinin işine gelmez. Bu firma Amazon olsa da. Amazon'un bu kadar başarılı olma sebebi zaten müşteri memnuniyetine önem vermesi. O güven hissini tahsis edememiş olsalar sitelerine asla girmem bile. Çok kullanışsız ve eksik çünkü. Memnuniyetlerin açık açık paylaşılmaması da iyi olur suistimaller için. Akıllara karpuz kabuğunu düşürmemek için memnun kaldım deyip geçmek lazım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    pbmax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AMD Ryzen 7 2700 @ 4.2 GHz | ASUS Rog Strix RTX 2060 | MSI B450 Tomahawk | FSP Aurum 1000W 80+ Platinum
    XPG D30 16GB | Sabrent 500 GB NVMe | JD 480 GB SSD | Seagate 2TB Barracuda | XIGMATEK Overtake | Cooler Master LC240E RGB
    Razer Blackwidow Elite | Razer Mamba Wireless | Razer Goliathus Extended | Corsair Void Pro RGB | Xbox One Controller
    Steam
  • Yüzbaşı
    877 Mesaj
    Normal eu prime kullanıyordum twitch için onu iptal edip TR prime paketine geçiş yaptım. 55 lira vereceğime 8 lira veririm çok daha iyi 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    6755 Mesaj

anasayfa'da bu başlıkta çıkan kitaplara tıklayıp yada sepete atınca fiyat prime fiyatından fazla gösteriyor. sizde de böyle oluyor mu sorun?

https://www.amazon.com.tr/deal/a62e3d53&ref=gwmm_6564ac80?pf_rd_r=HBN1H8NAREZCZBD7XDRJ&pf_rd_p=2efe2811-df36-41a3-800d-6dde8afae095

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 16 Eylül 2020; 2:56:52 >

• Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 14 saat 55 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: antireis

Üstteki 3 maddeyi denedim aynı, yarın da PC den deneyeceğim, olmazsa iptal edeceğim aboneliği... teşekkür ederim ilginize

Alıntıları Göster
    Rica ederim. Bir şekilde olması lazım. Bir de Mi Box'tan Prime Video silmeden önce, uygulamanın cache'ini silip öyle kaldırın. Sıfırdan kurun.
    |
    |
    Türklük, Atatürk ve Cumhuriyet vazgeçilmezim. Küfür edene küfür etmekten çekinmem. Dini bütün gruplar tehlikelidir ve düşmanımdır. Din eğitimini sadece Devlet verir, gerisi çıkarcıdır. Fesli köpek, Armağan gibi Türk düşmanlarını örnek verenlerle çarpışırım.
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 14 saat 55 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: GercekUykucu

Mi Box'ta Prime Video kullanmak için apk indirip yükledim ama profil seçemedim. Profilleri internet üzerinden oluşturdum acaba uygulamaya düşmedi mi daha yoksa uygulamada profil seçemiyor muyuz anlayamadım. Deneyen var mı?
    Profil seçme gelmedi bence de. Yakın zamanda bir güncelleme ile gelir diye düşünüyorum.
    |
    |
    Türklük, Atatürk ve Cumhuriyet vazgeçilmezim. Küfür edene küfür etmekten çekinmem. Dini bütün gruplar tehlikelidir ve düşmanımdır. Din eğitimini sadece Devlet verir, gerisi çıkarcıdır. Fesli köpek, Armağan gibi Türk düşmanlarını örnek verenlerle çarpışırım.
  • Çavuş
    75 Mesaj

Hocam çok güzel diziler var inşallah dublaj seçeneği sunarlar. Ben şahsen yazı okumayı sevmiyorum keyfimi kaçırıyor ve olaylar bağlamından kopuyor.

Ayrıca RTUK engelini nasıl aşacaklar?
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam kuruduk :) şaka maka teşekkürler bu prime bizim bebeye yaradı, güzel çocuk kitapları var.

hocam son ekrana gelince düzeliyor olabilir fiyatlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Frobisher kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    869 Mesaj
    su an program acilmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Geçmiş olsun hocam. Satıcı ismi için de teşekkür ederim. Asla alışveriş yapılmayacak satıcılara bir tane daha eklendi. Sonra da zırlayıp dururlar para kazanamıyoruz diye.

|
    |
    nightsoldier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Frobisher

anasayfa'da bu başlıkta çıkan kitaplara tıklayıp yada sepete atınca fiyat prime fiyatından fazla gösteriyor. sizde de böyle oluyor mu sorun?

https://www.amazon.com.tr/deal/a62e3d53&ref=gwmm_6564ac80?pf_rd_r=HBN1H8NAREZCZBD7XDRJ&pf_rd_p=2efe2811-df36-41a3-800d-6dde8afae095
    evet bende de. fyatı 6 lira mesela satın al kısmında 9 lira. sepete atınca da 9 en son ödemeye gelince de 9 lira
    |
    |

• Binbaşı
    1790 Mesaj
    Gecenin bu saatinde aldık bakalım

Mr.Robot izlemek için bile verilir bu fiyat
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Amazon dışı satıcılardan ne olursa olsun almamak gerekiyor. İyi niyetle yine de iadenizi onaylamışlar. Ucuz atlatmışsınız. İadenin karta dönmesi Amazon'da 3 iş gününü bulabiliyor.
    Geri dönüş için teşekkürler.
    Ürün amazon a dan z ye garantisinde olduğu için iade alındı. Öteki türlü, yok hakem heyeti, yok tüketici mahkemesi, yok icra... Bayağı uğraşırdık...

|
    |
    Prime ile alınan kargo hizmetlerinde adet sınırı var mı?
    Ayda 5 kere ücretsiz gibi.
  • Binbaşı
    1100 Mesaj
    Arkadaşlar 1 aylık deneme başlattım ancak ücreti çekmiş kartımdan sizde de mi böyle

• Yarbay
    10688 Mesaj

İlk amazon işleminizse doğrulama amaçlı çekiyor
    1 haftaya iade oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    KralYLMZ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dünden beri, ama msg gelmedi

|
    |
    xRedLineTRx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Ekonomi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.