Şimdi Ara

Amazon Prime Gaming, Ekim ayında şov yapıyor: Toplamda 780 TL'lik 10 oyun ücretsiz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
2
Favori
9.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

çocukluğunu yaşayamayan yaş ilerleyince çocuk gibi davranır. sen ve muhattap aldığın kişiler için geçerli. @Mr.Legend @encuni

konsol fanatikliği nedir la

• quote:

Orijinalden alıntı: BalkanGöçmeniBirBey

çocuk gibisiniz.

çocukluğunu yaşayamayan yaş ilerleyince çocuk gibi davranır. sen ve muhattap aldığın kişiler için geçerli. @Mr.Legend @encuni

konsol fanatikliği nedir la

bana dıosan ben pek yaşamadım 8 yaşından 15 yaşına kadar 13 kez kemik kisti ameliyatı oldum hastanelerde takıldım

• encuni kullanıcısına yanıt

sanırım pot kırdım.

kusura bakmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: BalkanGöçmeniBirBey

sanırım pot kırdım.

kusura bakmayın.

sıkıntı yok gardaş sağlık olsun.

• BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısına yanıt
    Tek söylediğim laf herifin sıkıntılı olduğu. Söylediklerimden bu sonuca nasıl vardınız hayret ediyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Nasıl kütüphaneye ekleniyor biri açıklaysbilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amaazon prime sahibi abim sağ olsun, her ay veriyor oyunları bana. Bu ay da beleş oyunlarımızı kapalım  

• iyiymiş, platform olarak sadece PC mi?

• Ghostrunner çok iyi oyun, kaçırmayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ccguven kullanıcısına yanıt
    aynı şekilde mining yaptığın bilgisayarın onboard ekran kartı ile streaming yap enerji tüketimin görece çok daha düşük olur sadece monitörü sayarsın.

• Amazon prime üyesiyim ama bu bedava oyunları nereden ,nasıl indiriyoruz ? Bir türlü bulamadım,başaramadım ,anlamadım gitti.

• pikalos kullanıcısına yanıt
    https://gaming.amazon.com

• pikalos kullanıcısına yanıt

gaming.amazon.com sitesine git prime oyunları kısmında hepsini talep et haberdeki oyunlar çıkmadan al öncekileri.

Bende bu haberle prime deneyim dedim yeğenler gta online oynuyor arada gelince eve. Epic games de bedava olana aylık 400k parayı alamıyoruz sanırım epic seçtirmiyor, bende epici xboxa xboxu rockstara rockstarı amazona bağladık sonra hepsini rockstara bağladım bakalım ne olacak :DD ahçı bahçıvan misali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccguven -- 1 Ekim 2021; 10:12:56 >
    Hangi kart ile ne kazıyorsunuz hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ghostrunner gördüm orda. Olur olur.

• Kod olmayan oyunları başka hesaptan kendimize alamıyor muyuz ? Kütüphaneye eklendi falan diyor hesap sahibinde, alamadık çer çöp olanları. Bedava oyun toplama fetişim var çünkü.

• Schrodingers cat S kullanıcısına yanıt

2060super, lhr olmayan 3060 eth.

Oyun oynamayı, mining açısından fırsat kaybı olarak görmemiştim hiç. Farklı bir bakış açısı kattınız teşekkür ederim. Türkiye'de dolar üzerinden elektrik ücreti yarı yarıya neredeyse, o da bir avantaj eğer elde halihazırda ekipman varsa. Mantıklı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Schrodingers cat S kullanıcısına yanıt

Tek kartı olan için bu fırsat kaybını düşünmemek lazım, tek kartı olan için bozulma riski kazançtan daha önemli fiyatlar ortada.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.