Şimdi Ara

Amazon Prime Gaming, Ekim ayında şov yapıyor: Toplamda 780 TL'lik 10 oyun ücretsiz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
2
Favori
9.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Prime gaming hesabımda hiç bir oyunu göremiyorum. Canlı destek bu oyunlar yok dedi.

• The Zebani kullanıcısına yanıt

''FREE Knockout City Amazon, Prime Gaming abonelerine 140 TL değerindeki Knockout Cityoyununu ücretsiz olarak veriyor. 30 Eylül'e kadar oyunu alabilirsiniz!'' diye tarihi geçmiş oyunu bana alabilirsiniz diye dalga geçer gibi önerimde bulunuyor. Bugun 1 ekim bu arkadaşın tarihlerden haberi yok, ben ekim ayındaki oyunları soruyorum bana tarihi geçmiş oyunun bilgisini veriyor, bir de alabilirsiniz diye de ekliyor. Diğer ekim ayı oyunlarını sordum bilgi bulunmuyor dedi bende buradaki oyun listesini attım evet duyuruldu ama tarih belli değil diye de ekleme yaptı. Gaming bölümü sıkıntılı amazonun.

• knockout city ne zaman free oldu kacırdım galiba

• IsO6 kullanıcısına yanıt

dün bitmiş kacırdık aynen

• bir video izledim bitis tarihi 2 ekim diyor sonra yeniden guncellemis olmalılar:(

• Ekim oyunları eklendi beyler yapıştırın.

• 1 yıldır prime var,adamlar 8 liraya bedava oyun dağıtıyor resmen.

prime video ve amazon prime kargoyu saymıyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brightlord -- 1 Ekim 2021; 23:42:43 >
  • maşallahh yağ gibi akıyor Amazon Prime Gaming, Ekim ayında şov yapıyor: Toplamda 780 TL'lik 10 oyun ücretsiz 

Amazon Prime Gaming, Ekim ayında şov yapıyor: Toplamda 780 TL'lik 10 oyun ücretsiz
    Amazon Prime Gaming, Ekim ayında şov yapıyor: Toplamda 780 TL'lik 10 oyun ücretsiz

• victoribarbo kullanıcısına yanıt

Bir kere başlıkta neden böyle bir şey yazıyor arkadaşlar çok saçma değil mi sizce de yazmıştım konuya ps fanboylarının lincine uğradım çok leş bi ortam :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alien izole olarak oynanınca çok sıkıcı. Yağmur gibi alien gelecek, onları parçalayacak, kanında yanacak, arada kaçacaksın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ghostrunner ı oynayasım geldi güzelmiş ama epicte sanıyordum gog daymış, hiç gog üyeliği almamıştım bu vesileyle açtım. Bütün platformlar gog a eklenebiliyormuş tek kütüphanede birleştiriyor böylelikle iyiymiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende GhostRunner, Star Wars Squadrons ve Alien Isolation gözükmüyor sebebi hikmetini bilen varmı?

Ödeme alınmamış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SchmuTzReqaLx -- 2 Ekim 2021; 12:19:38 >
  • PS5 de oynanır mı. Yoksa sadece pc için mi

• Bluemannn kullanıcısına yanıt

PC

• Hangi linkten ulaşabiliriz bu oyunlara ?

• quote:

Orijinalden alıntı: brightlord

1 yıldır prime var,adamlar 8 liraya bedava oyun dağıtıyor resmen.

prime video ve amazon prime kargoyu saymıyorum bile.

primeda fazla içerik yok diyorlar doğru mu

• Faıthful kullanıcısına yanıt

evet yok.netflix de daha fazla.

• victoribarbo kullanıcısına yanıt
    hahahahaha

• Kulak Misafiri kullanıcısına yanıt
  • Furkanydn kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.