Şimdi Ara

Amazon Prime Day başladı: İşte düşen ilk fırsatlar! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
18
Favori
93.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
83 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 liraya klasör var başka bir şey göremedim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mokoko_TR

milett aç aççççç ama tüketmeye ... bizim miletimiz kadar görgüsüz hangi millet vardır bilmiyorum
    amerika black friday aç izle

amazon bilerek kapattı siteyi,,bu saatte o kadar kişi yokki yüklensin, zaten düzgün fırsat da yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • insafsızherif kullanıcısına yanıt
    1650 çöpüne o para. bence bekle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • amazon bile ülkeye ayak uydurdu desenize :) tıkladıkça karabaş çıkıyor sayfadan :)

• Mobilden bakın

• trablus35 kullanıcısına yanıt
    Kardeş bu ülkede 90 milyon kişi yaşıyor bilmem farkında mısın?

• İhtiyacı olana iş görecek ürünler var ancak sırf uygun diye alınacak bir ürün göremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: K@TiP

Daha amazon un sayfası açılmadı yönetici konu açmış ilk fırsatlar diye (:

Reklam haberi hocam, hız bundan.. Site hizmet veremez konuma geldi, çöktü haberi yok.. Yapılırsa da ilgiden çöktü/hizmet dışı kaldı diye reklamı/haberi yapılır..

• İndirim zamanı site çökünce ülkede acayip şeyler oluyormuş da , millette çok fazla tüketim fazlalığı varmışta şöyle de böyle de.

Yav size ne milletin ne alıp verdiğinden? Dünyanın en büyük şirketinin sitesi çökmüş adamlar tüketim fazlalığı diyor ya

• ssbrutality S kullanıcısına yanıt

yok reis ben 1060 6gb kullanıyorum alacak olan varsa diye paylaştım ama şöyle diyim benim karttan nesil olarak üstün performansı nasıl acaba. Ben pcyi dizdikten sonra tüm haberleri bıraktım öyle isim olarak bilgim var

• Ben scooter almıştım 4470 tl'ye aldım. 4750 oldu şu an 4300 tl gözüküyor. Xiaomi m365 pro modeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

amerika black friday aç izle

amazon bilerek kapattı siteyi,,bu saatte o kadar kişi yokki yüklensin, zaten düzgün fırsat da yok

Alıntıları Göster

aynen hadi güzel ürünler olsun. Spette yığılma olsun diyelim o da yok. Oraya gelene kadar millet ürünlere bakamadı bile

• welcome to turkiye amazon dedik resmen :)

şaka bir yana o kadar fakiriz ki fırsat görünce abartıyoruz...

• https://www.amazon.com.tr/dp/B01IN5WPU6/ref=gbps_tit___11b7814c?smid=A1UNQM1SR2CHM&ie=UTF8&psc=1&th=1&utm_source=spydrop

Bu zamanda iyi fiyat. Daha yeni 1500 liraya almış olmasam alırdım. İhtiyacı olan kaçırmasın.

• Aç kapa yapıyorlar yine düşmüyor fiyatlar

• Fiyatlarda bir indirim yok Hayla aynı fahiş fiyatlar

• Siz bu sitedekileri kadinlarsoruyor'dakilerle karistirdiniz galiba bu reklami aldiginiza gore. Kendi uyelerinizi taniyamamissiniz biz keriz miyiz bu yazdiklariniza kampanya diye sevinecek kadar.

• Üzgünüz.

• İşini gören çıksın beyler kasıyo :d

• Amazon resmen yol kenarındaki seyyar satıcı misali kablo, kulaklık, şarj aleti ile dolu her yer güya indirim yapmış tabi indirim denirse. Bu forum üstüne para almadığı indirime düşer mi ? 

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.