Şimdi Ara

Amazon Moto 360 gönderimine başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sonunda yasal ve garantili yollardan moto 360 alabilirsiniz
    Amazon moto 360'ın satışını türkiyeye başlatmış

http://www.amazon.com/Motorola-Moto-360-Metal-Smart/dp/B00OBHEQ26/

Deri versiyonu şu an vergi ve kargo dahil 253 dolara geliyor, kur bir yana fiyatı çok iyi çünkü google play de şuan 250 dolar vergi ve kargosundan bahsetmiyorum bile

• quote:

Orijinalden alıntı: LegendM

Arkadaşlar sonunda yasal ve garantili yollardan moto 360 alabilirsiniz
    Amazon moto 360'ın satışını türkiyeye başlatmış

http://www.amazon.com/Motorola-Moto-360-Metal-Smart/dp/B00OBHEQ26/

Deri versiyonu şu an vergi ve kargo dahil 253 dolara geliyor, kur bir yana fiyatı çok iyi çünkü google play de şuan 250 dolar vergi ve kargosundan bahsetmiyorum bile

Kardeş yanlışın var deri kordonlu versiyonu şu anda, kargo ve gümrük vergisi dahil edilmiş şekilde 579 TL ye alınabiliyor Amazon üzerinden. Sizin baktığınız sanırım metal kordonlu olan. Deri kordon metal kordon farkı için 150 TL vermek hiç mantıklı değil, almak isteyenler deri kordonu alsın.

• bu saati almalı mı acaba? bu sene moto 360 2 çıkacak. Arkadaşımda var her akşam şarj ediyor, biraz bezmiş durumda o konuda.

ben de haftaya amerikada olacağım almalı mıyım acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xatixungur

bu saati almalı mı acaba? bu sene moto 360 2 çıkacak. Arkadaşımda var her akşam şarj ediyor, biraz bezmiş durumda o konuda.

ben de haftaya amerikada olacağım almalı mıyım acaba?

Moto 2 nin ne zaman çıkacağı belli değil, artı çıktığı zaman şarj probleminin çözüleceğini düşünmüyor kimse. Şu anda ki batarya teknolojisiyle bu cihazların şarj problemi hep olacak. İçerisine çok yüksek kapasiteli bir pil koyulamıyor çünkü bataryaların boyutları o kadar küçültülemez, ikincisi koluna takacağın bir elektronik cihazda 2000 mAH lik bir batarya taşımak çok mantıklı durmuyor :)

Moto 360 da 300 mAH lik bir batarya var, muhtemelen Moto 360 2 de olsa olsa 500 mAH ya çıkabilir oda belki. Ekran çözünürlüğününde artacağını düşünürsek yine birbirini dengeleyecek ve yine bizler her akşam şarja takmak durumunda kalacağız diye düşünüyorum,

Tercih sizin tabi ki Moto 360 2.versiyonu daha gelişmiş olacak elbette, ekranı daha kaliteli olacaktır ve şarjı 5-6 saat daha fazla gidecektir diye tahmin ediyorum.

Ama sorun şu ki,

1- ne zaman çıkacağı belli değil,
    2- TR ye gelip gelmeyeceği belli değil
    3- Hangi fiyatla piyasaya çıkacağı da belli değil, Motorola, Moto 360 kalitesindeki bir cihazın fiyatını bence oldukça makul bir fiyatla başlattı. 250 USD ile başladı şu anda ise 170 USD ye alınabiliyor. Ancak Apple yine o kibriyle çirkin akıllı saatini 600-650 USD ye satıyorken, muhtemelen Moto 360 2.versiyonu da 500 USD ye doğru fiyatlandırılabilir kimse itiraz edemez buna :)
    4- Moto 360 2.versiyonla ilgili sızdırılan resimlerde göründüğü kadarıyla ekrandaki altta ki siyah kısım kalkmıyor

Yani bu ve benzeri sebeplerle hazır ABD ye gitmişken almanızı tavsiye ederim. Ancak başı gibi Moto 360 2.versiyonla beraber, Samsung'un da yuvarlak ekran saati çıkacak, oda bir alternatif olabilir.

Yani yenisi çıkacak onu alalım mantığıyla bakınca hiç bişey almasak daha iyi çünkü her sene tonla yeni model çıkıyor her cihazda.

• link için teşekürler
  • teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.