Şimdi Ara

Amazon Mobil Uygulamasında 120/30 TL İndirim [Prime Üyelere Özel] (7-12 Ekim) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
28
Favori
47.157
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kulaklıklar dan memnun kalan yok. Dikkatli olun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baskül n11 de 154 TL zaten

• newrophat kullanıcısına yanıt

Boynerde hopi indirimi vardı bir zamanlar kodu mobilden girince pc de de görünüyordu. Tabi her sitede olmuyor bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: re_death

limon desenli olması hoşuma gitmedi bende düz mavi renklisini aldım 104,86 tl ye geldi 30 tl indirimle

bilgi için teşekkür bu aralar çakı arıyodum, sürmene çakısı alıcaktım bunu görünce hemen aldım :)

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00GYXN2C0/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

Güle güle kullanın, arkadaş yazana kadar bu kadar küçük olduğunun bende farkında değilim. Zaten büyük çakı ve multitoollarım olduğu için sorun etmiyorum. bunlarda limited edition diye her sene çıkardıkları seriler. uzun yıllardır amazon.de de görüyordum. ortalama 25€ fiyatları 135e gelince indirimi kaçırmak istemedim.

sanırım bunların bir büyük boyu super tinker var, gözüm de şu limited edition daAmazon Mobil Uygulamasında 120/30 TL İndirim [Prime Üyelere Özel] (7-12 Ekim) tam bir para tuzağıAmazon Mobil Uygulamasında 120/30 TL İndirim [Prime Üyelere Özel] (7-12 Ekim) 

Amazon Mobil Uygulamasında 120/30 TL İndirim [Prime Üyelere Özel] (7-12 Ekim)

2020

2019

2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Discovery_ -- 7 Ekim 2020; 23:48:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: enginemre01

Merhaba hocam bu çakıların boyu serçe parmağınızdan küçük boyutta sürmene çakısı alacakken aldım deyince belki dikkat etmemişsiniz diye yazayım dedim ama 15 yıldır bunlardan kullanırım her işe yarıyor gerçekten evde arabada iş yerinde bu küçüklerden bırakıyorum akla hayale gelemeyecek yerlerde işime yaradı tavsiye ederim hayırlı olsun

boyutunu tahmin ediyorum , ihtiyacım olanda küçük birşey heryerde taşıyabileceğim boyutta bir çakı istiyordum, sürmene çakısıda bundan 1-2 cm uzun olan versiyonuna bakıyordum zaten

bunun multi olması avantaj tabiki, ufak tefek işler için ideal boyutu

teşekkürler :)

• Girdiğim bilgiler doğru olmasına rağmen ödeme seçeneklerinde düzenleme yapılması gerekiyor uyarısı alıyorum, kaç sefer denedim sonuç aynı. Aynı sorunla karşılaşanlar varsa ne yapmam lazım??

• tusinami19 T kullanıcısına yanıt
    Bende de okuyalım20 kodu düştü 148 den 128 e ama AMZNPR30 kodunu da girmek istedim kabul etmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • _Discovery_ kullanıcısına yanıt

küçük arıyordum tam istetiğim boyut gibi zaten , limited ler de güzel desenler var deep dive hoşuma gitti ama 175 e geliyordu , 104 tl daha ağır bastı açıkcacı :)

bu işin sonu yok ona buna bakiyim derken bi bakmışsın 1000 küsürlük bıçaklara bakıyorsun :)

• ...::: ÇARŞI :::... . kullanıcısına yanıt

Kodu mobil uygulamadan girmeniz gerekiyor. Belki yapıyorsunuzdur ama aklıma başka birşey gelmiyor. Tüm ürünlerin satıcısı amazon değil mi

• tusinami19 T kullanıcısına yanıt
    Evet tüm ürünler prime ve sadece kitap. 148 den otomatik 128 e düşüyor ama AMZNPR30 kodu girememe izin vermiyor. Acaba kullanım limiti mi bitti?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ...::: ÇARŞI :::... . kullanıcısına yanıt

Sanırım süresi bitmiş, dün 279 tl olan Haylou Solar LS-5 Smartwatch ı alırken AMZNPR30 kodunu girdim ve 249 tl den satın aldım, bu gün saatin normal fiyatı 244 tl ye düşmüş, dedim öbürünü iade edeyim 244-30=214 tl ye alayım ama kodu girdiğimde girdiğiniz promosyon kodu satın alımınızda kullanılamaz diye uyarı veriyor malesef :/

• ozanparlak O kullanıcısına yanıt

tek kullanım hakkın var

• Xiaomi indirimi bitti mi?

• Amazonda garanti pay ile ödeme yapabiliyor muyuz?

• Hazan kullanıcısına yanıt

Geri geldi Hasbro Tabu Kutu oyununa %20 indirim.

• Mortuuus kullanıcısına yanıt

bitti hocam keşke geri gelse

• Broon kullanıcısına yanıt

Neyse prime zamanına artık

• Mobilden ilk alışverişte 30+20 tl indirim olur mu

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.