Şimdi Ara

Amazon Mobil Uygulamasında 120/30 TL İndirim [Prime Üyelere Özel] (7-12 Ekim) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
28
Favori
47.151
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Az önce aldım telefondan sorun çıkmadı iki koduda kullandım

• Jiraiya kullanıcısına yanıt

hesabım prime

Amazon Mobil Uygulamasında 120/30 TL İndirim [Prime Üyelere Özel] (7-12 Ekim)
  • Jiraiya kullanıcısına yanıt

Sepete ekleyin takip edin bir süre bence. Uygulamadan girin kodu çalışacaktır.

Not: Geçen hafta ilk defa kullanmak için aldım bu kulaklıktan(Earbuds S). Ses kalitesi vs gayet güzel kulaklığın. Malzeme kalitesi de tatmin edici. Bence tek problemi çift tıklamayla şarkı değiştirme yok, o da bir programla yapılıyormuş ama denemedim.

edit: Kulaklık xiaomi indirimi ve kuponla 90 TL'ye geldiği için mesajı güncelledim. Bu arada 90 liraya bedava bu kulaklık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liquid Soap -- 7 Ekim 2020; 21:27:50 >
  • Yarın için mi tv stick almayı düşünüyordum sepette duruyordu az önce 9 TL fiyat arttı umarım tekrar düşer

• Mi stick aldım 223.72 liraya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Denk gelmişken sorayım amazon prime alınca ilk ay ücretsiz ya hemen iptal edebiliyormuyuz?
    (Normalde ben yıllıkta alırım fakat sadece alışveriş için düşünüyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 7 Ekim 2020; 22:14:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Discovery_ kullanıcısına yanıt

limon desenli olması hoşuma gitmedi bende düz mavi renklisini aldım 104,86 tl ye geldi 30 tl indirimle

bilgi için teşekkür bu aralar çakı arıyodum, sürmene çakısı alıcaktım bunu görünce hemen aldım :)

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00GYXN2C0/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

• Hazan kullanıcısına yanıt

Satıcının Amazon olması gerekiyor. Bir de OKUYALIM20 kodunu gireceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: henike

Mi stick aldım 223.72 liraya
    Nasıl oldu hocam şuan 287 TL gözüküyor

• re_death kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam bu çakıların boyu serçe parmağınızdan küçük boyutta sürmene çakısı alacakken aldım deyince belki dikkat etmemişsiniz diye yazayım dedim ama 15 yıldır bunlardan kullanırım her işe yarıyor gerçekten evde arabada iş yerinde bu küçüklerden bırakıyorum akla hayale gelemeyecek yerlerde işime yaradı tavsiye ederim hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihkm kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam 30 TL 130 TL üzeri indirim kuponu var. Bir de mi ürünlerine özel 25 TL indirim var. Amazon Mobil Uygulamasında 120/30 TL İndirim [Prime Üyelere Özel] (7-12 Ekim)

• quote:

Orijinalden alıntı: henike

Merhaba hocam 30 TL 130 TL üzeri indirim kuponu var. Bir de mi ürünlerine özel 25 TL indirim var.
    Selam hocam, mi prime de şart dimi? Ona göre alayım

Aboneliğiniz yoksa ilk ay ücretsiz. Sonraki aylarda 7 TL olması lazım. Bence alsanız iyi olur. Cuma indirimleri önümüzdeki indirimlerden de faydalanirsiniz

10 lira zam gelmiş 233'e alırsın 2 indirim birleşince

Fiyat 278 di sonradan 287 TL oldu o yüzden fiyat farklılığı var.

• Satıcı amazon dışı satıcılarda olmuyormu kod

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Caty]

OKUYALIM20 birden fazla kez kullanılabiliyor mu acaba ?

Bunu bende merak ediyorum. Geçen gün kullandım 120/30 ile birleştirecektim ancak olmuyor

• Tuvalet kağıdı aldım 32li , her eve lazim nasil olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: linkin_park20

Xiaomi mi body scale 2 tartı 154 Tl’ye geldi şuan bu fiyatın ülkede benzeri yok çok teşekkürler.

Bende kaptım bir tane. Bilgi için teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.