Şimdi Ara

Amazon Mobil Uygulamasında 120/30 TL İndirim [Prime Üyelere Özel] (7-12 Ekim) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
28
Favori
47.157
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1-2 gün önce baktım alacaktım ama fiyatı 300 liraydı. Mi band ile alsam 100 lira inecekti ama yine pahalı geldi fiyatı, tek başına mi band aldım indirimden. Prime indirimlerini beklerim artık orda düşerse değerlendirecem. Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon Agt denen şu illetten kurtulsa yeter. Kolay gelsin ertesi gün mutlaka getirirken Agt 9. günde getirdi.

• Mortuuus kullanıcısına yanıt

Rica ederiz hocam. Power Delivery kullanmayacaksınız, iphone ipad için istediğinizi şimdi gördüm. Çok yüksek ücretler vermeye gerek yok o zaman, ben sadece pd kullanacağım diye aldım. Standart bir 18w lık çıkış yeterli olacaktır. Tabi hangi ipad için kullanacağın da önemli, 4-5 yıllık bir modelden bahsediyorsak 18w fazla fazla yeter.

• EmuRu kullanıcısına yanıt

Air 4 için kullanacam da zaten diğerinin malzeme kalitesini ve tipini de beğenmedim. Bahane olsun işte :)

20w diye biliyorum air 4, 18w yetecektir. Ama dediğin gibi ben de olsam redmi almazdım, hem yorumlar olumsuz hem de kasası gerçekten kötü duruyor. Xiaomiden alüminyuma alışmışız.

• kitap aldim 120 yerine 67 ödedim teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hasbro Tabu Kutu Oyunu %20 sepette indirim ve 120₺ üzeri alışverişe 30₺ indirim.

Amazon Mobil Uygulamasında 120/30 TL İndirim [Prime Üyelere Özel] (7-12 Ekim)

https://www.amazon.com.tr/dp/B00MUTZ0CW/ref=cm_sw_r_cp_apa_fab_JC6FFb9KYZ3Q0

• Arkadaşlar alacağım ürün 117 TL tutuyor. 3 liralık ne ekleyebilirim ki 120TL yapayım sepeti

Yaklaşık 1 yıl önce redmi aldım. Görüntü ve ağrlık olumsuz yönü. Ama aşırı memnunum.Adeta jeneratör gibi. Pillerde hiç zayıflama olmadı.Xiaominin bilinen diğer modellerinde belli bir süre sonra performans düşüyordu. İş gereği yoğun telefon kullandığım için iphone yeni bile olsa günde bir kaç kez bununla şarj etmem gerekiyor. Gayet hızlı şarj ediyor. İpad ile nasıl olur bilemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    Kitap ekleyebilirsiniz.

Franz Kafka - Dönüşüm, Victor Hugo - Bir idam mahkumunun son günü, Stefan Zweig - satranç vs.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amazon Mobil Uygulamasında 120/30 TL İndirim [Prime Üyelere Özel] (7-12 Ekim)

Kitap alışverişi Amazon Mobil Uygulamasında 120/30 TL İndirim [Prime Üyelere Özel] (7-12 Ekim) 

• 92 liraya xiaomi mi true wireless earbuds basic aldım.

• KPSS kitapları alayım dedim. Fiyatlar piyasadan zaten ucuz OKUYALIM20 yazdım 134tl lik sepette 56 tl indirim yaptı lol. amazon aştı kendini

• ChemtraiLs kullanıcısına yanıt

Güle güle kullan, gelen limon desenli arkadaşın dediği gibi çok küçük olunca iade talebi oluşturdum, bir büyük boy super tinker winter magic siparişi verdim.

• Teşekkürler, bir adet QCY T7 aldım.

• Sepet tamamlamak isteyene; asagidaki urunler piyasadaki en ucuz fiyata yakın ürünler

https://www.amazon.com.tr/dp/B07X99SK7S/ref=pe_4036541_248800641_TE_item_image 20,90₺

https://www.amazon.com.tr/dp/B07B4G4SH1/ref=pe_4036541_248800641_TE_item 4,77₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GK Kara Murat -- 9 Ekim 2020; 12:6:39 >

Hangi modeli bilmiyorum ama iphone ipad için Redmi almanız daha uygun olur. Zaten hızlı şarj desteklemiyor çoğunluğu

• Hem kitap kampanyası (%20), hem de 120/30 kampanyasını kullandım. Çok da şahane oldu.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.