Şimdi Ara

Amazon TEMEL TÜKETİM & GIDA & TEMİZLİK ve KOZMETİK ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
220
Favori
109.036
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Süper Fırsat değil ama marketlerdeki normal raf fiyatından 4-5 TL düşük. 2.5 Litre olanını almak daha uyguna gelebilir ama çabuk bitirmiyorsanız ve yeriniz rafınız dolabınız 1 litre olana uygunsa kaçırmayın 2 adet alın.

Yüzey ve zemin temizliği,paspası için bence en iyi ürünler Mr Muscle ürünleri ve bu Floral olan modeli bence en iyisi en hoşu. Lavantalı olanda hafif bir baskınlık var.

Mr Muscle Yüzey Temizleyici Floral Per, 1Litre

https://www.amazon.com.tr/dp/B085LG77F9/ref=redir_mobile_desktop/262-0166444-0087643?_encoding=UTF8&%2AVersion%2A=1&%2Aentries%2A=0

Amazon TEMEL TÜKETİM & GIDA & TEMİZLİK ve KOZMETİK ÜRÜNLERİ FIRSATLARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 13 Ekim 2021; 8:55:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tadım Kavrulmuş Ayçiçeği 10 TL'den 8 TL'ye düşmüş. Yoldayım, 5 paket sipariş geçtikten sonra burada paylaşacağım link ve resim.
    Bundan sonra böyle,önce ben alacağım sonra duyuracağım. Yoksa bana kalmıyor. 😊

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt
    Kardeş o nası iş yok zaten

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    B08DN6MDQ3 bu mu? Kg olarak 44,44 TL ye geliyor. Az bir fiyat degilmis

• orhanos O kullanıcısına yanıt
    En kötü kuruyemisci almak en mantıklısı

• Hisar18 kullanıcısına yanıt

İstanbul'da evim cadde üstünde,evimin karşısında Makbul var,ilerisinde Bereket var o da kendin tut kendin al baya büyük. Evimin 50 metre yanında Malatya Pazarı var bilen bilir büyüktür kaliteli takılır. Sonu BUL ile biten bi mağaza daha açıldı 3 ay önce. Buralara masrafım ayda 200 TL'yi geçer. Şişli'de Şişli Camii karşısındaki kuruyemişçilere de çok masrafım olur daha çok. Üzüm kurusu,kuru incir,ceviz ve kabak çekirdeği olarak makbul hakbul vs bunların yarı kalitesinde değil ama tabiki fiyatları da Makbul gibi ucuz değil.

Şuraya geleceğim. Benim ürün sıkıntım yok kuruyemişte,ama Tadım paketletinin yeri farklı. Lazım olduğu yerler anlar var. Yoksa benim evde ayda en az 10 kg çekirdek kesin tüketiliyor. Kabak çekirdeginde çinko var,çinko korona düşmanı denilince hepten kaptırdık kendimizi.

Tadım Sultaniye üzüm kurusunun indirime girnesini bekliyorum mesela,girince bütün stoğu alacagim en az 10 paket. Tadım Sultaniye Üzüm kurusundan daha iyi bir üzüm hiç bir kuruyemişçide yok. Açik satıldığında olamaz da. Çekirdek açık satılır ama kuru üzüm açıkta kötüleşiyor.l ki kalite farkı da var. Ben okul zamanı çocukların çantasındam Tadım Kuruyemiş paketini eksik etmem haftada 2 gün hariç.

Kabak Çekirdeğini yada ayçiçek çekirdegini ise Tadım Kuruyemişten açık ara daha iyisini İstanbul'da kuruyemişçilerde bulabilirsiniz,başka şehirlerde de bulunur.

Yalnız çekirdegin kötüsünün bile zor bulundugu Anadolu ilçelerimiz var. Onların işine yarar diye paylaşıyorum.

Tadım Siyah Ay Çekirdeği 180 grhttps://www.amazon.com.tr/dp/B08DN6MDQ3/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_6MBJZ7WEXJY8QJ7V8NDM

• danny_zuko kullanıcısına yanıt

Beşiktaşlı değilim ama siyah-beyaz karıştırıp maç-film izlenir. İkisi de 2 TL indirimde. Ben klasigi seviyorum da o indirimde degil yine de bununla idare edecez. Evde bir yerde dursun diye alıyorum,önceki yazımda da anlattım,ayçicek cekirdegini kabak cekirdegini kuruyemiscilerden bulursunuz. Bunları kapalı paket olarak alıp evde acil durumda kullanmak için alın 2-3 paket.

Tadım Sultaniye üzümü ise kekler için elde yemek için indirim buldugunuz an depolayın. Hem daha iyisi yok hem korunması için paketi iyi, Çıt kapak,aç kullan çıtlat kapansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 21 Eylül 2021; 22:29:11 >

Hocam benimde 5 aylık oğlan var sleepy bez olsun ıslak mendil olsun kovalamaktan başka çaremiz kalmadı.

• Ment kullanıcısına yanıt

Baby Turco ile Sleepy arasında fark yok,belki aynı firma da olabilir,aynı yerde yapılıyor da olabilir. Marka imajları da çok benziyor. Biri doğadan demiş biri natural.

Baby Turco hiç bir yerde olmadığı kadar Amazonda indirime giriyor sık sık. Baby Turcoda bebek çok çiş yapınca acaip koku yapıyor bez,ama mokfixde evy baby de ve bimin bezinde bu olmuyor. Yine de cilde zarar vermiyorsa sık sık bez degistirebilmek için en uyguna bulunan bez olarak Baby Turco tercih edilmeli ama mümkünse geceleri yada uzun uykuları için Molfix Pure isimli bez denk getirilip alınmalı.

Bütün bezler hakkında yandan sızdırıyor alttan sızdırıyor gibi şikayetler duyuyorum. Baby Turco gibi ucuz bezler bebegin poposunu tam kavramıyor,peçete gibi büzüşüyor bebek hareket ederken ve bebegin poposunda sağa sola kayıyor. Haliyle yanlar kayıyor sızdırna oluyor. Bir de bez büyük geliyorsa da yanlar sıkı olmaz oradan taşar,bez ufak gelirse de tutamaz. Bunların dışında ben molfix aldım kenarlardan sızdı,prima aldım sızdı şikayeti varsa bence bez düzgün takılmıyor,bez bebegin poposunda ortalanmalı,bel cırtları kemer gibi iyi takılmalı. Bez popoya iyi oturtulmazsa bebek hareket ederken bez az çok kayıyor ve bebek işlemini yaptığında dışarıya gidiyor malzeme. Benim bebek çok hareketli,bacaklar sürekli bisiklet sürüyor gibi hareket halinde. 5 ayı geçti 6.aya girmesine 17 gün kaldı. Bazen sızdığı oluyor ve bakıyorum soluna çok döndüyse o an,solundan sızmış. Üstelik kız bebek. Erkek bebekte çiş sızdırması fena olur zamanla bebek büyüdükçe. Bazı kuvvetli ve çok işeyen erkek bebeklerde hiç bir bez işe yaramaz. Ebeveynler aa bez sızdırıyor der bütün bezleri dener. Oysa bebek tazyikli ve çok işeyen bebekse nasip böyledir. Mesela biri molfix pureyi sızdırıyor diyorsa durum ya böyledir,ya bez iyi takılamıyordur yada bebek sağa sola poposuyla birlikte çok dönebiliyordur. Zaten büyüyünce çok çeşitli hareketler yaparlar,koltuğa çıkarlar,inerler yerde sürünürler ve sen ne kadar iyi takarsan tak bez oynar kıvrılır mendil gibi. Haliyle gelen bir yerlerden kaçar sızar. Bu durumlarda bez işe yaramaz.

• Evinizde ne ihtiyaç var yazın,araştıralım. Uygun fiyat bulursak paylaşalım,siz de uygun bulursanız alırsınız. Sürekli bir indirim var ama acelesi olmayanlar hariç fırsat değil diye paylaşmıyorum.

• YAYLA GIDA ürünlerinde yine indirimler başlamış. Bazıları çok iyi fırsat. Zam gelmeden depolayın. Pirinç,bulgur,mercimek,nohut,kuru fasulye vb birçok ürün.

https://www.amazon.com.tr/s?rh=n%3A21680147031%2Cp_4%3AYayla+Gıda

• SÜPER FIRSAT!
    SEVENLERİ İÇİN KESİNLİKLE KAÇMAZ,KAÇMAMALI!

Pirinçsiz ev olmaz.

İhtiyacı olan hiç vakit kaybetmesin,yanına başka ne alayım diye araştırmakla vakit kaybetmesin. Bu üründe Prime olmasanızda Türkiye'nin her İl ve İlçesine kargo bedava.

Yayla Basmati Pirinç 1121 SELLA 5 kg ( 5000 gram)

Çok Satanlarda 1. Sırada Gıda Ürünleri İçinde

https://www.amazon.com.tr/Yayla-Basmati-Pirin%C3%A7-1121-SELLA/dp/B098X898V1

• İYİ FIRSAT!

Pilav nohutsuz yada kurufasulyesiz yenmez dense de zorlarsanız yersiniz ama hem daha fazla pilav yersiniz,hem doymuşluk hissi olmaz.

Önceki paylaşımımdaki Basmati Pirinç ile beraber bunu da alman hesaplı olur.

1 Kg Yayla Koçbaşı Nohut 9 Mm

Amazon TEMEL TÜKETİM & GIDA & TEMİZLİK ve KOZMETİK ÜRÜNLERİ FIRSATLARIamazon
    1 Kg Yayla Koçbaşı Nohut 9 Mm
    https://www.amazon.com.tr/KG-YAYLA-NOHUT-MM/dp/B07SVMJWJT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 29 Eylül 2021; 16:15:3 >

Bulaşık tableti lazım birkaç tane buldum ama uygun mu bilemiyorum eğer görürseniz size zahmet paylaşın

• quote:

Orijinalden alıntı: tamer sipsak

Bulaşık tableti lazım birkaç tane buldum ama uygun mu bilemiyorum eğer görürseniz size zahmet paylaşın

ben de kağıt havlu ve tuvalet kağıdı indirimi olursa almayı düşünüyorum.

• İYİ FIRSAT!

Yayla Baldo Pirinç 1 KG

Prime üyelerine ayrıca 5 ürüne %5, 10 ürüne %10 indirim kampanyasına dahildir. Diger ürünler başka kategori olabilir.
    Ben 3 paket baldo pirinç,mercimek,bulgur vs başka ürün aldım ek indirim sagladim.

https://www.amazon.com.tr/KG-YAYLA-YERL%C4%B0-P%C4%B0R%C4%B0N%C3%87-G%C3%96NEN/dp/B07SRM4BZK

• SÜPER FIRSAT!

Scotch-Brite 1969007 Kullan At Islak Mutfak Bezi, 50 Yaprak

Bez yıkamakla sıkmakla,su parasıyla uğraşmam diyenlere.
    Ben de kullanıyorum. Bu fiyat kesinlikle çok iyi. Alın en az 2 paket.
    Ödeme ekranında ayrıca 5 ürüne %5 , 10 ürüne %10 ek indirim kampanyasına dahil ürün. 3 paket Yayla Baldo pirinç,2 paket bundan aldığınızda ayrıca %5 indirim daha düşer mesela.

• SÜPER FIRSAT!
    Sadece bulaşık süngeri olarak düşünme,tuvaleti,klozeti, lavaboları,banyoyu daha iyi fırçalayan temizleyen daha iyi bir icat henüz yok. Evden eksik etmeyin,fazladan bulunsun.

Marka: Scotch-Brite
    5 yıldız üzerinden 5,0 10Yorumlar
    Scotch-Brite 1776443 Yeşil Klasik Bulaşık Süngeri, 2'li, Tırnak Koruyuculu

https://www.amazon.com.tr/Scotch-Brite-1776443-Bula%C5%9F%C4%B1k-S%C3%BCngeri-Koruyuculu/dp/B019U6EZQY

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.