Şimdi Ara

Amazon TEMEL TÜKETİM & GIDA & TEMİZLİK ve KOZMETİK ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
220
Favori
109.035
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Omo Active Fresh Toz Çamaşır Deterjanı Renkliler İçin Renklilerinizi Koruyarak En Zorlu Lekeleri İlk Yıkamada Çıkarır 9 KG 60 Yıkama

https://www.amazon.com.tr/Omo-Renkliler-%C3%87ama%C5%9F%C4%B1r-Deterjan%C4%B1-Y%C4%B1kama/dp/B084XT2DCG

Amazon TEMEL TÜKETİM & GIDA & TEMİZLİK ve KOZMETİK ÜRÜNLERİ FIRSATLARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 13 Ekim 2021; 4:47:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• SÜPER SÜPPER FIRSAT! KAÇMAZ KAÇMAZ!

2 Litre Yudum Ayçiçek Yağı 27,90 TL
    5 litre almaktan bile daha avantajlı.
    5 litreye vurduğunda 69,75 TL'ye denk geliyor.

Ayrıca prime üyelerine 10 ürüne %10 indirim kombosu yapılırsa 25,11 TL'ye geliyor 2 litresi.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00IZPFGRY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 14 Ekim 2021; 18:17:50 >

• İYİ FIRSAT!

Komili Ege Sızması 2 Lt Pet Şişe 69 TL (ucuz Riviera değil)

https://www.amazon.com.tr/Komili-Ege-S%C4%B1zmas%C4%B1-Pet-%C5%9Ei%C5%9Fe/dp/B08TNNZD7V

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

Yudum 2 litre Ayçiçek Yağı tekrar 27,90 TL ile stoklara girdi. Bitmeden alın. Geçen stoklar çabuk bitmişti. Bana gelenlerin dolu tarihi Ocak 2021, son kullanma tarihi 8 Agustos 2022.

Link önceki mesajımda.

Dün İstanbul'da bir super markette gördüm 2 litre Yudum Ayçiçek Yağı 45 TL.

• SÜPER FIRSAT! KAÇMAZ! Bu reçeli çok seviliyor ve indirimde.

5 adet alın %5 indirim eklensin.

Pol's Gurme Chia Tohumlu , %65 Meyve Oranlı Şeker ilavesiz Hurma Suyu İle Tatlandırılmış Ahududu Reçeli 400 gr

Amazon TEMEL TÜKETİM & GIDA & TEMİZLİK ve KOZMETİK ÜRÜNLERİ FIRSATLARIamazon
    Pol's Gurme Chia Tohumlu , %65 Meyve Oranlı Şeker ilavesiz Hurma Suyu İle Tatlandırılmış Ahududu Reçeli 400 gr
    https://www.amazon.com.tr/Pols-Tohumlu-ilavesiz-Tatland%C4%B1r%C4%B1lm%C4%B1%C5%9F-Ahududu/dp/B08T9RYZMK

Arkadaşlar,bu firmayı ve ürünlerini daha önce anlatmıştım. Bildiginiz market reçelleri ile karıştırmayın. Glikoz şurubu kullanmıyorlar. Ürünün şisesini yazıları okudugunuzda farkı hissetmeye başlayacaksınız. Bu gibi firmalar artmalı,ayakta kalmalı. Forumda her geçen gün bu firmanın ürünlerini seven takip edenler artıyor. 4 gün önce helva indirimini paylaştım diger konuda,stoklar çabuk bitti. Artık önce burada paylaşacağım sağlıklı beslenmeye önem veren özellikle aile kesim alabilsin diye.

Bu firmanın incir reçeli vasattı malesef,düzelttiler mi bilmiyorum.

Bu konuda özellikle ailelere için öncelikli ev ihtiyaçlarını paylaşacağım. Bu konuda gereksiz paylaşım olmaz,favoriye eklerseniz gereksiz yere zaman kaybetmezsiniz. Konuyu favorilerinize eklemeniz size çok fayda ve avantaj sağlayacaktır.

Konunun İlk sayfadasındaki konunun giriş mesajı için de aklımda bir düzenleme mevcut. Çok faydalı bir konu ilk mesajı ayarlıyacağım.

Gıdada hangi indirimler var öğrenmek mi istiyorsunuz; konunun ilk yazısından bulacaksınız ve diger kategorilerde aynı şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 25 Ekim 2021; 4:9:52 >

• Bu yağ Türkiye üretimi ama Amerika'da,Avrupa'da ve Ortadoğu'da satılan,çok ihraç edilen bir ürün. Yorumlardan da anlaşılır.

Türkiye'ye düşük kalite satmıyorlarsa,bir ayar yoksa bu fiyat çok çok iyi. Normalde 1 litresi 150 TL'den aşağı değil. Üstelik bu şişe. Normal zeytinyağlarından çok üst kalite bir marka,lux restaurantlarda kullanılan bir zeytinyağı markası belirteyim.

Kırılmadan gelecekse alayım 2 adet.

Riccolivo Premium Natürel Sızma Zeytinyağı 750 Ml

Bitirmişsiniz hemen stokları. Afiyet olsun..

Gelen reçellerin son kullanma tarihini yazarsanız faydası olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 25 Ekim 2021; 11:8:42 >

Kendi sitesi dahil her sitede benzer fiyatlara satılıyor. Büyük değil küçük de bir fiyat avantajı yok.

• s0ft kullanıcısına yanıt

Kendi sitesinde 750 ml alırsanız kargo ücretsiz mi? Bir de 80 TL'ye Komili 2 litre alacağına bundan 2 tane 750 ml al kesinlikle daha iyi. Ben o açıdan da düşünerek paylaştım. Siz de dediginiz gibi uzun zamandır indirim bekliyordum,sezon biterken de yapmadıklarına göre yapmayacaklar. Buna rağmen Komiliye fırsat diye 2 litreye 80 TL vermek yerine bu ürün bu fiyattan tercih edilmeli. Hem yağ kalitesi hem şişe farkı bunu hak ediyor.

Bir de şişe zeytinyağları 5kg tenekelere göre kullanım ve zevk açısından iyidir. 5 teneke zeytinyağı 250 TL ise, 1 kg şişe zeytinyağı 60 TL ise ben 5 tane şişe olanı alır 300 tl veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 27 Ekim 2021; 9:15:12 >
  • BEKLEDİĞİM ÜRÜNDE İNDİRİM GELDİ.

Kaptım 10 paket + 5.67 TL ek indirim.

Tadım Sultaniye Kuru Üzüm 140 gr (Kan yapar)

Kuruyemişçiler yerine neden Tadım Sultaniye, önceki sayfalarda anlatmıştım.
    Kekler kurabiyeler için ve çocukların okul beslenmeleri için çok işe yarıyor.

Tadım Favori karışık kuruyemişte ve Tadım Kajuda da indirim var.

https://www.amazon.com.tr/Tad%C4%B1m-Sultaniye-140-gr/dp/B08HRRS5SD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 28 Ekim 2021; 5:8:16 >

• Farklı renkleri de mevcut. Koyu isteyenler için lacivert de var.
    Polyester değil, %100 pamuk.
    Yastık kılıfı,nevresim çarşaf ürünlerde ya %100 pamuk yada bambu kullanın.

Madame Coco 1KYASK0320107 Manon Ranforce 2'li Yastık Kılıfı - Ekru, Standart (23,90 TL)

https://www.amazon.com.tr/Madame-Coco-1KYASK0320107-Ranforce-Yastık/dp/B096MBH4DQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 5 Kasım 2021; 15:58:4 >
  • Ben parfüm içeren deterjan kullanmıyorum ama OMO kullanan varsa çok iyi fiyat. Stok sabaha biter,ihtiyacı olan acele etsin.

Omo Active Fresh Toz Çamaşır Deterjanı 9KG Renkliler İçin Renklilerinizi Koruyarak En Zorlu Lekeleri İlk Yıkamada Çıkarır 9 KG 60 Yıkama 1 Adet

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B084XT2DCG

• Bana göre Head & Shoulders ve Clear dahil en iyi anti kepek şampuanı. (Stres kaynaklı kepeğe hiç bir şampuan 1 günden fazla etki etmez)

Tresan 6 Bitki Kepek Karşıtı Bakım Şampuanı 300 ml 1 Paket (1 x 300 ml) 30 TL
    (Watson Gratis Migros fiyatını araştırınız isterseniz)

https://www.amazon.com.tr/Tresan-Bitki-Kepek-Karşıtı-Şampuanı/dp/B08WYX9YWC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 8 Kasım 2021; 1:39:15 >

• yanıltıcı olmak istemem. ancak bildiğim kadarıyla 300 ml. olanlar fulser türkiye üretimi. 500 ml olanlar ise made in germany idi bir zamanlar

• nihatxy1 N kullanıcısına yanıt

Bak bunu duydugum iyi oldu. 20 yıl önce daha iyiydi bu Tresan çünkü. Şu kepek için olanı hariç digerleri TR üretimi olabilir çünkü digerleri 24-27 TL'ye kadar indirime giriyor ara sıra ama bu 6 bitkili fazla indirime girmiyor. Diger sarmısaklı yazanı vasat buldum mesela. Bu 6 bitkili orta yumuşaklıkta yapıyor ve ben çok yumuşak saçı sevmem.

AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, URTICA DIOICA EXTRACT, PANTHENOL, BETAINE, PARFUM, PROPYLENE GLYCOL, DIMETHICONE PROPYL PG BETAINE, LIMONENE, CITRIC ACID, POLYQUATERNIUM 7, GLUCOSE, BENZYL ALCOHOL, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE

hocam şampuanda sülfat ve dimeticone var ama yinede siz bilirsiniz

• kaos87 kullanıcısına yanıt

Siz ne kullanıyorsunuz? Hangi şampuanı ve cilt temizlik şampuanını önerirsiniz?

İçerisinde sülfat olmayan şampuan saç derisi tahriş etmemesi için
    Dimeticone olmayan şampuan saça gereksiz silikon yükleyip saçı plastikleştirmemesi için genelde sülfatsız ve tuzsuz şampuanları bi deneyin derim ama uzun süre saçınıza dimeticon lu şampuanla yıkadığınız için 1 ayı bulur yeni şampuana alışması onu da düşünün sorun yok ise devam da edebilirsiniz malesef her markası iyi olan ürün içeriği iyi olmuyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar,gıdada bekledigim indirimler gelmeye başladı. Stoklar bitmeden alın depolayın.

Bu postta piriç fırsatlarını paylaşacağım. 2 gün boyunca inceleyip gıda ve temizlik ürünleri paylaşacağım.
    Arkadaşlar,eğer 10 adet ürüne ayrıca %10 ek indirim yazan bakliyatlardan alırsanız ödeme ekranında ayrıca %10 ek indirim oluyor Prime üyelerine.Prime üyesi değilseniz 5 ürüne %5 indirim. 100 tl tutsa 10 TL daha indirim olur %10 prime ek indiriminde. Prime ücreti çıkıyor,prime olun arkadaşlar,ilk üyelik zaten bedava,ücretli değil
    Pirinç,bulgur,mercimek çoğunda iyi indirinlmler var. A101 bile 1 ay önce fırsat diye bu fiyatlardan yükseğe sattı.
    Amacım ev masraflarınıza destek,damlaya damlaya göl olur 1 yıl sonunda.

Siz de fırsat görürseniz paylaşın lütfen.

Reis Baldo Pirinç 2 Kg

https://www.amazon.com.tr/Reis-Baldo-Pirin%C3%A7-2-Kg/dp/B08QKPL63B

Reis Gönen Baldo Pirinç 1 kg

https://www.amazon.com.tr/Reis-RE%C4%B0S-G%C3%96NEN-BALDO-P%C4%B0R%C4%B0N%C3%87/dp/B00IEOI164

SÜPER FIRSAT! KAÇMAZ
    1 Kg Yayla Baldo Pirinç (13 TL)

https://www.amazon.com.tr/KG-YAYLA-YERL%C4%B0-P%C4%B0R%C4%B0N%C3%87-G%C3%96NEN/dp/B07SRM4BZK

SÜPER FIRSAT!
    2 Kg Yayla Yerli Pilavlık Pirinç (19,75 TL)

https://www.amazon.com.tr/KG-YAYLA-YERL%C4%B0-P%C4%B0LAVLIK-P%C4%B0R%C4%B0N%C3%87/dp/B07SVNVQS6

Mercimek ve bulgur fırsatlarını da paylaşacağım müsait zaman bulunca. Siz beni beklemeden aratıp bulabilirsiniz ürünleri ve 10 pakete tamamlayıp %10 ek indirim alın.
    İlerde fiyat düşerse Amazon farkı ödeme garantisi veriyor bu ürünlerde.
    Düşünmeden,vakit kaybetmeden en az 5 kg piriç 5 kg bulgur ve mercimek alın.

(İLGİLENENLER OKUYANLAR BEĞENİ YAPARSA SEVİNİRİM,İLGİ ALAKAYA GÖRE GAYRET EDECEĞİM DUYURULAR İÇİN.)

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.