Şimdi Ara

Amazon Fire TV 4K UHD| FireFox Web Browser+ Kodi + ipTV + Netflix + beIN CONNECT + Spotify (94. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.082
Cevap
162
Favori
134.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevabınız için çok teşekkürler...Film indirip izleme düşüncem yok, aynen. Bu ara fiyat Fire stick aleyhine yükselmiş durumda. Iptv'de ücretsiz buket ya da favori gruplaması yapan program var mı acaba Fire stick de, yoksa tek liste karmaşası mı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mefce77

Cevabınız için çok teşekkürler...Film indirip izleme düşüncem yok, aynen. Bu ara fiyat Fire stick aleyhine yükselmiş durumda. Iptv'de ücretsiz buket ya da favori gruplaması yapan program var mı acaba Fire stick de, yoksa tek liste karmaşası mı var?
    hocam
    ücretsiz olarak xc iptv, ip tv stmarters programlarını yada ücertli olarak smart ip tv programlarını kullanabilirsiniz.
    tabi bunları hali hazırda bir ip tv sağlayıcından hizmet aldığınızı varsayarak söylüyorum.
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Anladım, sağolun. Axen marka tv de kullanma -kumanda eşleşme problemi varmış sanrım- sorunu olur mu ki? Tv'yi, fire stick ile kumanda etmesek de cihazı bu tv de kullanabiliyorumdur herhalde... Bir de; Amazon com da hesap oluşturma dışında kredi kartı/sanal kart gibi ihtiyaçlar oluyor mu acaba? Yoksa Amzazon com da açılan hesap bilgisi yeterli oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mefce77 -- 27 Mayıs 2020; 10:59:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mefce77

Anladım, sağolun. Axen marka tv de kullanma -kumanda eşleşme problemi varmış sanrım- sorunu olur mu ki? Tv'yi, fire stick ile kumanda etmesek de cihazı bu tv de kullanabiliyorumdur herhalde... Bir de; Amazon com da hesap oluşturma dışında kredi kartı/sanal kart gibi ihtiyaçlar oluyor mu acaba? Yoksa Amzazon com da açılan hesap bilgisi yeterli oluyor mu?
    hocam
    sizin için ikisinide ayrı kumandadan kullanmak sıkıntı olmayacaksa. bir sıkıntı olmaz. ben öyle kullanıyorum bir sıkıntı yaşamıyorum.
    hesap oluştururken netflix ve youtubu yüklemek için amerika hesabı ve sanal yada kredi kartı gerekiyor.
    para çekilmiyor ama karttan sadece ödeme yöntemi tanımlamak için gerekli oluyor.
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Çok değerli bilgiler için teşekkür ederim. İyi seyirler size.
  • Arkadaşlar merhaba birkaç aylığına yazı gecirecigim odamdaki tüplü Vestel marka televizyona IPTV arıyorum,çanak yok,anten girişi ve scart girişi var,kablosuz internetim var,bu televizyonlarda bu cihazlarla film YouTube falan izlemek mümkün müdür,kısa süreli olacağı için uygun fiyatlı bir cihaz ariyorum,öneriniz var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konunun 1. sayfasını göremiyorum. Neden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokce7374

Arkadaşlar merhaba birkaç aylığına yazı gecirecigim odamdaki tüplü Vestel marka televizyona IPTV arıyorum,çanak yok,anten girişi ve scart girişi var,kablosuz internetim var,bu televizyonlarda bu cihazlarla film YouTube falan izlemek mümkün müdür,kısa süreli olacağı için uygun fiyatlı bir cihaz ariyorum,öneriniz var mıdır?
    https://www.hepsiburada.com/alfais-4552-hdmi-to-rca-av-1080p-destekli-cevirici-donusturucu-adaptor-pm-HB000002Y1FX

Yukarıdaki gibi converter gerekli size.

PC, TV Box vb. cihaz ile bağlanıp istediğinizi izlersiniz.
  • Merhaba herkese iyi forumlar öncelikle. Bende bugün amazon fire 4k ile aranıza katıldım.
    Netflix kurdum fakat ekteki hatayi alıyorum. Yardımcı olabilecek var mıdır acaba?

• Konstantine52 kullanıcısına yanıt
    Cihazınızı iyi günlerde kullanın nereden kaça aldınız acaba? Umarım sorununuzu kısa sürede çözersiniz. En uygun ve güvenilir nereden alabilirim acaba? Fiyatlar bu ara yükselmiş maalesef...
  • mefce77 M kullanıcısına yanıt
    Ben n11 üzerinden sıfır olarak aldım hocam. Beklemek istemedim belki daha uyguna bulunurdu. Ben 569 tl ye 4k modeli aldım. Uygulamada ki sorun da çözüldü. 2 adet netflix var aptoide markette. Diğerini indirdim sorunsuz. Genel olarak çok memnun kaldım cihazdan bu kısa sürede

• quote:

Orijinalden alıntı: Konstantine52

Ben n11 üzerinden sıfır olarak aldım hocam. Beklemek istemedim belki daha uyguna bulunurdu. Ben 569 tl ye 4k modeli aldım. Uygulamada ki sorun da çözüldü. 2 adet netflix var aptoide markette. Diğerini indirdim sorunsuz. Genel olarak çok memnun kaldım cihazdan bu kısa sürede
    Ana menüde sol ok var onu ok lerseniz apk lar çıkar.Burda cihazın kendi marketinde beyaz menülü netflix var onu kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 31 Mayıs 2020; 19:36:36 >
    Sevindim hallolmasına...İyi günlerde, keyifle kullanın cihazınızı...
  • cimbom38 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Aptoide den beyaz olanı indirdim çalıştı. Ancak siyah olan daha büyük gösterişli hızlı gibiydi. Onun dışında var mıdır önerdiğiniz apk ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Konstantine52

Aynen hocam. Aptoide den beyaz olanı indirdim çalıştı. Ancak siyah olan daha büyük gösterişli hızlı gibiydi. Onun dışında var mıdır önerdiğiniz apk ?
    Aptoideden değil hocam cihazın direk kendi deposunda veya ana sayfada beyaz olan netflixi indirin ben onu kullanıyorum.Lisanslı cihaz başka apk aramanıza gerek yok.

• cimbom38 kullanıcısına yanıt
    Anasayfa da yoktu hocam. O yüzden marketden indirdim beyaz olanı.şimdilikgüzel

Arkadaşlar;
    1- Amazon Fire Stick ile iPhone uyumu nasıl? Ekran yansıtma sağlıklı olabiliyor mu?
    2-Bir de Mac ile dosya paylaşımı vb olabiliyor mu acaba? Foto/video vb?
    3-Bir de linux uydu cihazlarınındaki kanalları stream etme özelliğini deneyen oldu mu acaba?
  • mefce77 M kullanıcısına yanıt
    İos ile ilgili hiçbir soruya maalesef cevap veremeyeceğim hocam. Android kullanıyorum çünkü.

• Merhaba arkadaşlar. İspanya'dan aldığım fire stick with Alexa cihazında Netflix uygulamasını bulamadım. Neden acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1ht1baron

Merhaba arkadaşlar. İspanya'dan aldığım fire stick with Alexa cihazında Netflix uygulamasını bulamadım. Neden acaba?
    Cihazı kurarken Amerika adresi ile kurmanız gerek. YouTube da araştırabilirsiniz. Gerekli videolar var.

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.