Şimdi Ara

Amazon Fire TV 4K UHD| FireFox Web Browser+ Kodi + ipTV + Netflix + beIN CONNECT + Spotify (93. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.083
Cevap
162
Favori
134.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alierr

Yoğun şikayet üzerine eski sistemimize geçme süreçimiz başlamıştır global canlı tv severlerimize duyrulur.

Alintidir.
    Bugün telegram hesabında gördüm. Güzel bir gelişme. Connect play sürekli güncelleme geliyor bir yönden iyi bir yönden sürekli kaldır yeniden kur falan uğraştırmaya başlamıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncel bein connect ve iptv linki var mıdır önereceğiniz?

• fire stickte evdeki plex server ağ üzerinde 4k video çalıştırdım. Herhangi bir donma kasma yok. İstediğim kadar ileri alıp anında oynatıyor. 4k videoyu sorunsuz wifi üzerinden oynatıyor. Bilginize.
  • Oynatır ama uzun süreli denedin mi film bitene kadar mesela.Film kaç gb bir de ona bakmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seroloz -- 10 Mayıs 2020; 13:54:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gehinnomm

Merhaba arkadaşlar ebay.com üzerinden sipariş ettim ürünü bugün.Cihaz için en iyi iptv uygulaması hangisidir acaba?
    ebay.com dan siparişlerde kargo ücreti varmı yoksa free mi yolluyorlar. birde Güvenilir önerebileceğiniz satıcılar varmıdır. Başka ürünler almak için.?
  • gkndmr55 kullanıcısına yanıt
    Kimi satıcılar free hocam kimisi ücretli.Önerebileceğim bir satıcı yok maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alierr

Yoğun şikayet üzerine eski sistemimize geçme süreçimiz başlamıştır global canlı tv severlerimize duyrulur.

Alintidir.
    Ben kurdum hata verdi?Ne zaman düzelecekmiş?
  • Elimde kumandası bozulmuş Fire tv hd var. Orjinali pahalı ve şu aralar yurt dışından bulmak zor. Kumandada klavye ihtiyacım olmuyor.Otg kablom ve usb çoklayıcım var.Menülerde gezmek aşağı yukarı ok çalışan uygun fiyatlı kumanda almak istiyorum.Kullanan arkadaşlar tavsiyede bulunabilirmi?

Aynı zamanda fire tv 4 k da var.Onun kumandası hangisine tanıtırsam onda çalışıyor diğerine dönünce kumandayı sıfırlayıp tekrar tanıtmam gerekiyor.

hd olana .... hotmail olan üyeliğimi girince telefonla cihazı kumanda edebiliyorum.

Hdmı cec ile tv kumandasını kullanacağım.2 cihazda da açık olmasına rağmen tv kumandası bazen çalışıyor bazen çalışmıyor.Çözümü varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 16 Mayıs 2020; 14:26:28 >
  • mi box bluetooth kulaklıkla streamlerde lag problemi yaşamam sebebiyle bugun bir adet sipariş verdim.Hem amazon prime video hem de netflix kullanıyorum.Bu ikisinde bolge vs problemi yaşarmıyım?
  • Gehinnomm kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Cihaz elinize ulaşmış mıydı?
    Vergi ne kadar çıktı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mechatronik -- 18 Mayıs 2020; 23:7:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aced A kullanıcısına yanıt
    Netflix’de sorun yok.

Amazon primde’da oluyor. Prime hesabiniz hatta turkiye icin sunulan aylik 5 euroluk prime video servisiniz de olsa fire tv’de bolgesel kisitlamaya takiliyor diye biliyorum. Yani tr’de prime video hizmeti var (turkce sayfa bile yapmislar) ama fire tv’den izleyim derseniz bolgesel kisitlama var. Sanirim amazon fire tv turkiye’de resmi olarak satilmadigi icin olabilir.

https://www.primevideo.com

• Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    Hala ulaşmadı maalesef.
  • Arkadaşlar cihazdan dolby atmos ses almayı başaran var mı ?
    Netflix de dolby atmos içerikler gözükmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: panama

Arkadaşlar cihazdan dolby atmos ses almayı başaran var mı ?
    Netflix de dolby atmos içerikler gözükmüyor
    netflixin kendi uygulamasıyla malesef alınamıyor dolby atmos ses hocam.
    ama kodi üzerine https://github.com/CastagnaIT/plugin.video.netflix/releases

bu eklentiyi kurarsan dolby atmos sesleri alabiliyorsun.
    en üst paket ile. ben bu şekilde kullanıyorum.
  • Merhaba, 2 yıldır sorunsuz olarak amazon fire tv hd kullanıyordum. Sınra birden açılmadı. Tv usb den demi sorun var prizden elektrik alarakda denedim açılmadı bir türlü. Sorun ne olabilir bu sorunu yaşayam ve çözüm öneriniz var mı Tşkler

• Gehinnomm kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hangi satıcından sipariş ettiniz hocam, kargo durumu nasıl geldi mi? Gümrükte vergi konusunda bilginiz var mı ne kadar tutar tahmini?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lemor

Merhaba, 2 yıldır sorunsuz olarak amazon fire tv hd kullanıyordum. Sınra birden açılmadı. Tv usb den demi sorun var prizden elektrik alarakda denedim açılmadı bir türlü. Sorun ne olabilir bu sorunu yaşayam ve çözüm öneriniz var mı Tşkler
    Tekrar merhaba, Benzer sorun yaşayıp, 2-3 gün prize takılı bekletip sonuç alanınız var mı? (geçmiş yorumlarda benzer açıklamalar vardı)

Samsung telefon şarj cihazı usb ile fişe taktım biraz ısınma var sanırım normal, TV de ikende ısında oluyor sonuçta yanılmıyorsam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lemor

Merhaba Hangi satıcından sipariş ettiniz hocam, kargo durumu nasıl geldi mi? Gümrükte vergi konusunda bilginiz var mı ne kadar tutar tahmini?
    19 Mayıstaki açıklamasını görmeden yazmıştım kusura bakmayın. Daha ulaşmadı sanırım, hayırlısı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

netflixin kendi uygulamasıyla malesef alınamıyor dolby atmos ses hocam.
    ama kodi üzerine https://github.com/CastagnaIT/plugin.video.netflix/releases

bu eklentiyi kurarsan dolby atmos sesleri alabiliyorsun.
    en üst paket ile. ben bu şekilde kullanıyorum.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler

• bein connect i doğru çalıştırabilen var mı?

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.