Şimdi Ara

Amazon Fire TV 4K UHD| FireFox Web Browser+ Kodi + ipTV + Netflix + beIN CONNECT + Spotify (118. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.087
Cevap
161
Favori
135.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

* cihazın kapama tuşuna bastığımızda tv ile birlikte kapanıyor.

bunu iptal etmek için ekipman kontrol ayarlarında , power kısmını kontrol ettim tercih değiştirdim ama olmuyor. cihazdan cec i kapatmak sadece tv kumandasının işlevini kesiyor.

yani cihazın kapama düğmesine bastığımda ne yaparsam yapayım tv yi de beraber kapatıyor.

buna nasıl engel olurum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AYLAVYU kullanıcısına yanıt

Tv nin cec ayari da kapali mi?

• aslanuque A kullanıcısına yanıt

Üstad yine güncelleme gelmiş bein connect 1.19 android tv uygulamasına. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• AYLAVYU kullanıcısına yanıt
    Bastığınız kapatma tuşu tv için çünkü. Fire tv sadece uyku moduna giriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionel76

Üstad yine güncelleme gelmiş bein connect 1.19 android tv uygulamasına. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Buyurun hocam 🙂
    TV+ da güncellenmiş onu da paketledim

https://filetransfer.io/data-package/xAiClqd2#link

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alierr A kullanıcısına yanıt

Benimki dün güncellendi kendiliğinden arayüz vs değişti

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanuque

Buyurun hocam 🙂
    TV+ da güncellenmiş onu da paketledim

https://filetransfer.io/data-package/xAiClqd2#link

Alıntıları Göster

Gain uygulaması varsa rica etsem boş bir vaktinizde.

• DeacoN kullanıcısına yanıt
    GAİN Tv uygulaması için premium’a geçti galiba. Telefondan girdiğim kullanıcı bilgilerini TV uygulamasında kabul etmiyor.
  • oncelikle ellerinize saglik.

Butun apk'lari sorunsuz kullanabiliyorken sadece bein connect uygulamasinda, bein connect iconu ve altinda donen daire seklinde kaliyor, login sayfasina gecmiyor. yanlis yaptigim bir sey olabilir mi?

tesekkurler...

• sakurek kullanıcısına yanıt

4k stick'e guncelleme geldiyse super o zaman. O haberi yanlis okudum ya da amazon geri adim atti :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DeacoN

Gain uygulaması varsa rica etsem boş bir vaktinizde.

Alıntıları Göster

Gain uygulamasının TV versiyonunu yukardaki linke ekledim hocam. Üyeliğim olmadığı için denemedim ama 🙂

• quote:

Orijinalden alıntı: mrprof

oncelikle ellerinize saglik.

Butun apk'lari sorunsuz kullanabiliyorken sadece bein connect uygulamasinda, bein connect iconu ve altinda donen daire seklinde kaliyor, login sayfasina gecmiyor. yanlis yaptigim bir sey olabilir mi?

tesekkurler...

Bilemiyorum hocam, aynı apkyı yükledim şimdi sorun çıkmadı. Daha önce de bein apkda problem olduğu belirtilmişti ama onu da sorunsuz kurmuştum.

• alierr A kullanıcısına yanıt
    Güncelleme geldi ama sürüm 6.8 ‘li. Sizin eklediğiniz haberde 7.0 sürümü almayacağı yazıyordu. 👍🏻
    Teşekkür ederim, sen de olmasan fire tv uyumlu apk bulamayacağız :)

Üstad ellerine sağlık süper olmuş

• Herkese merhaba,

Fire stick'i dahili hoparlörü ve HDMI girişi olan bir monitör ile kullanıyorum fakat şöyle bir sorunum var. Monitörün IR alıcısı olmadığı için ses kısma açma ve cihazı kapatma kontrollerini gerçekleştiremiyorum. Bu durumla alakası bir çözüm önerisi olan var mı?

• alirızablk A kullanıcısına yanıt

Sanırım monitörde cec - yada arc özelliği yok varsa fire stick içinden cec özelliğini açabilirsiniz yada bluetooth bir hoparlör kullanabilirsiniz.

• kolay gelsin bende amazon fıre tv alacağım netflix ve yotube direk aktif olması için almanya veya amerika amazon hesabı gerekiyormuş benim hesabım var ancak adres türkiye adres değişikliği yapmaya çalıştığımda telefon onayı istiyor adres türkiye olarak kalsa netflix yotube gibi kanallar bende açık görünür mü soruma cevap verirseniz sevinirim

• Birde google tv ile fıre tv arasında kaldım google tv 500 tl civarı daha pahalı o farkı vermeye değer mi

• Arkadaşlar merhaba bir sorunum var size danışmak istedim işin içinden çıkamadım.Fire tv 3.jenerasyon cihazım var, kendi kumandasını bir süre kullandıktan sonra çalışmamaya başladı bu çalışmama devam edince fire tv yi fabrika ayarlarına döndürdüm ve bir şey değişmedi.Yeni kumanda sipariş verdim bu model ile uyumluymuş(2.versiyon Alexa voice remote ses açma kısmalı olan).Kumanda geldi açtım mavi ekran search for your remote olarak kaldı.Bir türlü eşleşmiyor sarı ışık yanıp sönüyor hızlı bir şekilde ama eşlemiyor ,yeni pil taktım gene olmadı çok zor durumdayım yardımcı olursanız çok sevinirim ne yapmam lazım?

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.