Şimdi Ara

Amazon Fire TV 4K UHD| FireFox Web Browser+ Kodi + ipTV + Netflix + beIN CONNECT + Spotify (119. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.083
Cevap
163
Favori
134.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Firefox internet tarayicisi 30 nisan'dan sonra fire tv cihazlarina destegini kesecekmis. (Gelistieme ve Guncelleme almayacak)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu alete dün bi güncelleme geldi, daha once 30 sn de açılan cihazın 2 dakika acılmasını bekliyoruz artık, yardım...

• Merhaba öncelikle herkese. Bu puffin tarayıcı uzun süredir çalışmıyor. Kullanabilen var mı acaba? Yada farklı bir tarayıcı önerisi olan?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Konstantine52 kullanıcısına yanıt

Merhaba, cihazda pek browser ihtiyacım olmuyor ama olursa silk browser kullanıyorum. Amazon’un kendi yazılımı zaten.

• aslanuque A kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim

• merhaba, Amazon firestick cihazım var (4k olmayan modeli) YouTube çözünürlüğü çok düşük . Cihazı USB girişli kullanıyorum bundan dolayı mıdır acaba. Genel olarak cihazda IPTV izlediğimde de çözünürlük düşük gibi geliyor

• mryalinay M kullanıcısına yanıt
    Hocam paylaşım için sağol ilaç gibi geldi

• Arkadaşlar bu cihazdan bende almak istiyorum fakat amazonda stok yok hangi siteden alabilirim
  • Şu an popüler internet sitelerin çoğunda var.En ucuz Fiat 612 TL ile GittiGidiyor gözüküyor.

• Stick 4K cihazımı satmayı düşünüyorum. Amazon hesabımı ayarlardan deregister yapsam, alan kişi kendi hesabını girdiğinde benim kurduğum uygulamalar silinir mi acaba? Hazır kurulu uygulamalar silinsin istemiyorum açıkçası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar fire stik 4 k aldım ancak vodafone tv uygulamasını kuramadım kurdum ama çalıştıramadım nasıl yapılır bilen varmı birde harici usb belleği aynı miboxta oldugu gibi dahili hafıza şeklinde biçimlendirebilirmiyiz.teşekkürler

• Exxen android tv uygulamasını ekledim. Amazonda denemedim, umarım çalışır.

https://filetransfer.io/data-package/JlUXfEBf#link

• Arkadaşlar YouTube uygulamasına şifre, parola vs koyabiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: granma79

Arkadaşlar YouTube uygulamasına şifre, parola vs koyabiliyor muyuz?

Youtube a izel koyabiliyormusunuz bilmiyorum. Ama tumuygulamalar icin ebevwyn kontrolunden sifre koyabolirsiniZ. Netflix puhu vs hicbir uygulama sifre girmeden acilmaz

• merhabalar fire stik 4 k aldım ancak vodafone tv uygulamasını kuramadım kurdum ama çalıştıramadım nasıl yapılır bilen varmı birde harici usb belleği aynı miboxta oldugu gibi dahili hafıza şeklinde biçimlendirebilirmiyiz.teşekkürler

• Fire Stick'e BeIN Connect nasil yükleyebilirim (Smart TV versiyonunu/Mobil degil). Hic bir yerde APK bulamadim. Varmi Allah rizasi icin paylasabilecek olan?!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta8585 -- 3 Mayıs 2021; 16:10:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: toggle

Youtube a izel koyabiliyormusunuz bilmiyorum. Ama tumuygulamalar icin ebevwyn kontrolunden sifre koyabolirsiniZ. Netflix puhu vs hicbir uygulama sifre girmeden acilmaz

Alıntıları Göster
    Evet onu yeni öğrendim fakat ben sadece YouTube uygulamasına şifre, parola koymak istiyorum. Teşekkür ederim.

• Arkadaşlar selamlar ,

Fire tv stick 4k sahibiyim. Kodiyi kurdum. Sadece ulusal kanalları falan izleyebileceğim birşey arıyorum ücretsiz ama bulamadım. Daha doğrusu buldum ama kanallar gelmiyor. Turkvod kurulumu yapıyorum , lokal liste bulunamadı diyor. Kendi sitelerinde de XML yüklemen lazım falan diyorlar. XML'i nasıl atacağız fire tv ye :)

Öneriniz var mıdır ip tv istiyorum sadece ama maçlar falan olmasada olur yani legal :)

• Senceru kullanıcısına yanıt
    Blutv uygulamasında canlı kanalların çoğu ücretsiz izleniyor. APK bulabilirseniz onu kurun ama yok kodi derseniz seyirturk eklentisi kurabilirsiniz ip tv mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: aviator_

Blutv uygulamasında canlı kanalların çoğu ücretsiz izleniyor. APK bulabilirseniz onu kurun ama yok kodi derseniz seyirturk eklentisi kurabilirsiniz ip tv mevcut

Sanıyorum Blu TV şuan uyumlu değil. Sizde kurulu mu ?

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.