Şimdi Ara

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.429
Cevap
67
Favori
154.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar konunun başında 350 euro yazıyor ancak şuan girdiğimde 399 euro ya çıkmış durumda. Bunun sebebi nedir ?
  • batuhan0003 kullanıcısına yanıt
    Sepete eklediğinde 335 Euro'ya düşüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Hocam siparişleri geçtik ama herhangi bir stok derdi olmaz değilmi? Yani stok yüzünden iptal olmaz inşallah.

• Milyar dolarlık amazon herhalde 5 10bin önsiparişin altından kalkar. Sony amazon a stok ayırmıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Hocam siparişleri geçtik ama herhangi bir stok derdi olmaz değilmi? Yani stok yüzünden iptal olmaz inşallah.

Yok hocam. Zaten erken verdik biz. Amazona stok bol giriyor zaten.

• GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Ben maaş kartım ile siparişi geçtim kartımın içinde 2 ayrı hesap var birinde bakiye yok diğerinde var çekim esnasında bakiye olan hesaptan çekilir değilmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Ben maaş kartım ile siparişi geçtim kartımın içinde 2 ayrı hesap var birinde bakiye yok diğerinde var çekim esnasında bakiye olan hesaptan çekilir değilmi?

Emin değilim bu konuda. Bankayı arayıp sorun derim.
  • Arkadaşlar,almaya değer mi full hd tv'de yoksa ps4 mü alayım ? Bir de garantisi oluyor mu 1 yıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Canlı desteğe bağlanıp paranın şimdi çekilmesini isteyebilir miyiz acaba....

Bu yolu bir araştır başkan az önce uk amazondan hdmı kablo aldım istedigimiz kabloyu uk yolluyordu birtek ekli american express kartımdan parayı çekemedigi için iki sefer iptal etti bende kartı yeniden ekledim. Bu sefer çekim yaptı.
    kartı silmişmiyim diye ikilemde kaldım kartı silsekde amazonda ekli gibi numara görünüyormu acaba? ps4 pro order geçtigimde kart numarası görünüyordu ön ödeme yolu olsa harika olur şimdiden öder beklerdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egeozbaran

Arkadaşlar,almaya değer mi full hd tv'de yoksa ps4 mü alayım ? Bir de garantisi oluyor mu 1 yıl?

Elinde ps4 yoksa kesinlikle pro al derim. Ben ps4 sattım pro için bekliyoruz.
  • Enparaya başvurdum bugün geldi kart bende iki üç güne sipariş geçerim. Sony Türkiye kabak tadı verdi artık, bir fiyatı açıklayamadılar. Birde Türkiyenin kredi notunu mu ne düşürmüşler, anlaşılan Türkiyeye pro okkalı bir giriş yapcaktır.

• Hocam 1080p'de farkı anlar mıyım exclusiveler ve nba oynarım genelde ve garanti durumu nedir ?

• Ön sipariş süresi geçince fiyatlarda yükselme olur mu?
  • herkese hayırlı olsun.
    xbox 360 dan ps4 pro ya geçeceğim kısmetse.

buradaki toplu siparişin amacı nedir? pro yu çıktığı ilk günlerde ilk sahipleri olmak ve hep beraber deneyim ve sevinç paylaşmak mı?

- amazon.de den ps4 pro çıktığından sonraki haftalarda alsam ne olur?
    - ekimde çıkacak yeni oyunlar çoktur... peki fuar falan var mı?
  • igneli kullanıcısına yanıt
    Ürünün normal fiyatı 399 euro

Ön siparişle alırsan. Fiyat 335 euro ya düşüyor.

Toplamda 410 euro ya geliyor. Bir bakıma Almanya da yaşayanlarla aynı fiyata almış oluyorsun gümrük bedavaya geliyor. 65 euro (220TL) indirim oluyor. Büyük ihtimalle ön sipariş bittiğinde ürün normal fiyatına dönecek 399 euro olacak. yani 410+65 = 475 euro ya TR ye amazon gönderecek. Amazon.com dan PS almıştım zamanında bu şekilde indirim hiç görmedim. Ürün fiyatın ne ise üzerine kargo+gümrük ekleniyor. zaten bir indirim varsa ana sayfada yazar $100 den $70 e indirim yapıldı gibi. ama bu sayfada direkt 399 euro ürün fiyatı varken ödeme sayfasında 335 euro ya düşüyor. tahminim cihaz 10 kasımda çıkınca ön sipariş indirimini kaldırırlar.

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Dün baska bir alışveriş de kartta sorun yaşadım. Tekrar ekledigimde parayi cekti uk amazondan aldim ama amazon verisi her yerde ayni ps4 pro sorun yasanir on siparis iptal olur diye çekiniyorum. Ben kartimin amazon ekli oldugunu saniyordum ekli olmasada silsende kart numarasi sitede kaliyormu? Dun tekrar ekleyince duzeldi. Ps4 pro on siparis verirken kartin nosunu görünce ekli diye düşündüm.

• kartın eklenmiş olması lazım. aksi halde ücreti tahsil edemez. onun için arada bir siparişe bakmak lazım ne durumda diye. bazen kart hatası verebiliyor kart sorununu 3 gün içinde çözemezsen sipariş iptal oluyor.
  • Fatih, çok teşekkür ederim.
    aklımda şöyle bir senaryo var: bilmiyorum, deneyimli arkadaşlar olarak benim gibilere yol gösterirseniz, durumumuz biraz daha netleşebilir.......;

- yılbaşına doğru birkaç yeni oyundan oluşan bundle ps4 pro paketlerinin çıkmasını beklesek, buradaki önsiparişe göre ciddi zarar etme ihtimalimiz nedir? ( olağan üstü ekonomik veya siyasi gelişmeler konu dışı )
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Önsipariş indirimi yok. Amazon.de, Almanya dışına sattığı için sizden bizdeki adı ile KDV yi almıyor. İndirim o yüzden var. Ürün çıkıncada alsanız aynı fiyat olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Önsipariş indirimi yok. Amazon.de, Almanya dışına sattığı için sizden bizdeki adı ile KDV yi almıyor. İndirim o yüzden var. Ürün çıkıncada alsanız aynı fiyat olacak.

şimdi bende aynı şeyi yazıyordum. amazon.de alişveriş yaptiğimiz zamn kdv alınmıyor. dediğin gibi nezaman alırsak alalım fıyat aynı olcak
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.