Şimdi Ara

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.429
Cevap
67
Favori
154.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hızlı kargoyla niye alıyorsunuz hocam, ekstra kargo masrafı oluyor. En üstteki Estandar yazan standart kargo yu seçip alttaki sarı butona basıp ilerleyin, son sayfada kart adres bilgilerinizi sol üst kısımda ürünün kargo tutarı ve gümrük vergisiyle toplam tutarını sağ kısımda göreceksiniz. Para birimi olarak sakın TRY yazanı işaretlemeyin EURO yazan kutucuğu işaretleyip herşey doğruysa siparişi geçin, TRY yazan kutucuğu işaretleyip sipariş verirseniz amazon kendi yüksek döviz kuru üzerinden kartınızdan çekiyor, EURO seçerseniz bankanızın kuru üzerinden işem yapılıyor bu kadar.

Aceleniz yoksa Hızlı kargoyla almanın bir anlamı yok çünkü hızlı kargo gönderilerini genelde UPS, DHL gibi firmaları tercih ediyor amazon bu firmalarda gümrük işleri için size mail yoluyla evrak gönderip imzalayıp geri göndermenizi istiyor bu yüzden gümrük işlemlerinin tamamlanması 2-3 gün sürebiliyor, standard normal kargo gönderiminde genelde i-parcel ile gönderiyorlar istisnai UPS ilede gönderimini sağladıları oluyor ama i-parcel ile gönderilen kargolar için evrak işlerini kendileri hallediyor size mail felan atmıyorlar ve hızlıca gümrükten çekilip yurtiçi kargo ile dağıtımı yapılıyor.

Ayrıca amazon.es de satılan ürünün vergisi hatalı yüksek hesaplanmış 2,5 kat fazla vergi çıkmış bu şekilde ödeyip alırsanız fazla çekilen vergi maks 60 gün içinde kartınıza iade ediliyor bazen çekilen verginin tamamının da kartınıza geri yattığı oluyor gümrükte Yoğunluğa bağlı olarak vergisiz de ürün geçebilir.

Aşağıdaki Resim yardımcı olacaktır,

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 23 Ağustos 2017; 2:4:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    kardeşim yardımın için çok sağol. yani ben ilerki sayfalarda senin yazdıkların gibi kargo + gümrük 505 euro gibi bir rakama geliyor. o da 2.000 tl yani uygun fiyata satan amazon.de nin türkiye göndermesi beklemekten başka çare kalmıyor herhalde. iyi günler.
  • Bugün amazon.de internet sitesi ile görüşme yaptım. kısa bir süre içerisinde açılacağı konusunda ümit var. tabiki zaman söyleyemiyorlar çok net ama beklemekte yarar olacağı kanısındayım. benim gibi bekleyen alacak olan varsa beklesin.
  • sabotaj06 S kullanıcısına yanıt
    Hocam akıl vermek gibi olmasın ama artık kur farkından dolayı amazonfan almanın bir esprisi kalmadı. Haa ilk başta biz çok avantajlıydık kur 3.40 lardaydı şimdi olmuş 4.10 bilmem ne. Vergi iadeside şans işi bana bir kısmı geri geldi verginin tamamını iade alanda vardı tamamen şans. Yinede karar senin. Hem çeşitli siteler çift ds4 lü kampanya yapıyorlar dahada uyguna geliyor ama şunuda söylemekte fayda var karşında koskocaman amazon müşteri hizmetleri varken gidip vatanın teknosanın müşteri hizmetkeriyle muhattap olmam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, kız kardeşim şu an Amerika Arizonada bulunuyor. 2 hafta kadar daha orda bulunacak. Amazondan Türkiye şartlarına uygun olan ps4 pro nasıl seçebilirim. Tv'lerin Pal seçenekli olduğunu biliyorum ama amazonda böyle bi detay bulamadım. Bana direk link paylaşırsanız oda çok güzel olur.
  • abd den pro getirtirsem burada sorunsuz çalışır mı diye mi soruyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

abd den pro getirtirsem burada sorunsuz çalışır mı diye mi soruyorsun?

Aynen onu sormak istedim. ntsc,1-2-3 bölgeler vs vs birşeyler varmış. Amazon.com da Türkiye'de sıkıntısız kullanabileceğim ürünü nasıl arayacağımı bilemediğim için sizlere danıştım.
  • hiçbir sorun yaşamazsın istediğin cihazı al. çalışır sadece elektrik kablosu buradaki prize olmaz onun için elektrikçiden 3-5 tl ye kablo alırsın çalışır. abd den aldığın cihazda sadece örneğin d&r dan aldığın bluray filmi izleyemezsin abd de marketlerde satılan bluray filmler çalışır o cihazda. onun dışında nereden oyun diski alırsan al çalışır. buradan da alsan çin den de alsan oyun konusunda sorun olmaz. psn istediğin bölgeden açar oyun alır oynarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Safak Akpınar

quote:

Aynen onu sormak istedim. ntsc,1-2-3 bölgeler vs vs birşeyler varmış. Amazon.com da Türkiye'de sıkıntısız kullanabileceğim ürünü nasıl arayacağımı bilemediğim için sizlere danıştım.

her pro sorumsuz calisir hocam. pal ntsc olayi sadece bluray film izlemk istersen etki eder. oyunlarda vs sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

quote:

Orijinalden alıntı: Safak Akpınar

quote:

her pro sorumsuz calisir hocam. pal ntsc olayi sadece bluray film izlemk istersen etki eder. oyunlarda vs sorun yok

Çok teşekkür ederim arkadaşlar.. Film izlemelik bir durumum olmadığı için sadece oyun yeterli :)

• istediğin cihazı al derken abd de teknoloji marketlerde satılan cihazlardan bahsettim. bilmeden asya cihazı özellikle çinde satılan cihazı bulup bilmeden almasın da. çindeki cihaz biraz sıkıntılıymış birisi burada yazmıştı sadece çin psn sine giriliyormuş. öyle bişey denk gelmesin de. amazon vs. o tarz yerlerden alınan cihazlarda sorun yaşamazsın.
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Amazondan alıcam, hassasiyetiniz için tekrar teşekkürler
  • buradaki yöntem patladı galiba? Ürün türkiyeye gönderilmiyor diyor niye kapadılar ki tam da heveslenmiştim almaya böyle fiyata satan başka yerde yok sanırım

bir bilgisi olan var mı?
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    hocam saat 24den sonra teknosa medimark vatan gibi yerlere bakin hatta gg ve n11 gibi yerlerdede indirim olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

hocam saat 24den sonra teknosa medimark vatan gibi yerlere bakin hatta gg ve n11 gibi yerlerdede indirim olabilir

onlara baktım zaten çoğunda black friday başladı bile en ucuz ps4 pro 1750 tl civarında.

halbuki burası olsa 1350 tl civarına falan geliyordu.Kötü oldu türkiyeye kapatılmış olması
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Arada gönderim açılır kapanır takip etmek gerek

• Playstation 4 Pro - 1 TB - Beyaz : 281,62 Euro (1300 TL her şey dahil)

https://www.amazon.de/gp/product/B0774PWPG4/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

• teşekkürler, beyaz alayım bari siyahı beklemeye gerek yok
  • musAKka kullanıcısına yanıt
    çok iyi fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Playstation 4 Pro - 1 TB - Beyaz : 281,62 Euro (1300 TL her şey dahil)

https://www.amazon.de/gp/product/B0774PWPG4/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

Amazon üzerinden alınan ps4 cihazların garantisi ülkemizde geçiyor mu acaba?

• 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.