Şimdi Ara

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.429
Cevap
67
Favori
154.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün 60 euro iade geldi Amazon dan. PS4 pro 340 euro ya gelmiş oldu, zaten euro bu kadar uçmadan almıştım, benim için baya avantajlı oldu.
  • Ps Pro değil ama amazon.de üzerinden ps slim siparişi vermiştim ve başıma şöyle bir şey geldi:

29 Ocak'ta siparişi verdim. 30 Ocak'ta kargoya verildi. 31 Ocak'ta kargo takip sayfasında bir hata gösterdi.Tahmini teslimat gecikebilir, tehlikeli madde vs gibi uyarı vardı.

Daha sonra kendi tahmin ettikleri teslim tarihi olan 7 Şubat'a kadar hiçbir güncelleme olmadı, kendilerine sorduğumda da bazen böyle olabileceğini, kargo üzerindeki etiketin yırtılması vb. durumlardan güncelleme olmadığını, istersem 16 Şubat'a kadar beklememi(o zaman ulaşmazsa ekspress gönderiyle aynı fiyattan yeni ürünün gönderileceğini), istersem de anında para iadesi yapabileceklerini söylediler.

Beklemeyi tercih ettim ve bugün kargo takip sayfasında yeni güncelleme yapılmış, ürün satıcıya geri gönderiliyormuş ve para iadesi yapılacakmış. Tekrar iletişime geçtim ve aynı ürünü yollamaya çalıştılar ancak artık Türkiye'ye gönderim yapmıyor ps4 slimi. Para iadesinden başka seçeneğim kalmadı ama bu durumda da mağdur ben oluyorum. Tamam demekten başka bir seçeneğim var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VamorteCurtela -- 11 Şubat 2017; 20:57:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: g esittir on

Dün 60 euro iade geldi Amazon dan. PS4 pro 340 euro ya gelmiş oldu, zaten euro bu kadar uçmadan almıştım, benim için baya avantajlı oldu.

Guten Tag,

Amazon.de informiert zu Ihrer Gutschrift.

Wir bestaetigen die heute erfolgte Erstattung von 60,35 € fuer Ihre Bestellung 028-5182285-1577955.

Die Erstattung bezieht sich auf folgende(n) Artikel :

Artikel : PlayStation 4 Pro - Konsole (1TB)

Menge : 1

ASIN : B01LQF9UKS

Grund der Erstattung : Exportgebühr gesenkt

Und so setzt sich die Erstattung zusammen:

Export Charge Erstattung : 60,35 €

Die Erstattung erfolgt immer auf die bei der Bestellung verwendete Zahlungsart:

* auf Ihre MasterCard -Kreditkarte mit den Kontoendziffern 9287 : 60,35 €

Je nach gewählter Zahlungsart ist die Erstattung innerhalb der nächsten 10 Werktage auf Ihrem Bank- bzw. Kreditkartenkonto sichtbar. Aus gesetzlichen Gründen ist es uns nicht möglich diesen Vorgang abzuändern. Sollte eine ehemals verwendete/ ursprünglich angegebene Bankverbindung nicht oder nicht mehr aktuell sein, erkundigen Sie sich bitte bei Ihrer Bank oder ggf. Ihrem KK-Institut, ob eine Weiterleitung stattgefunden hat. Im anderen Fall kontaktieren Sie bitte unseren Kundenservice.

Bei Fragen besuchen Sie bitte unsere Hilfeseiten :

http://www.amazon.de/gp/help/customer/display.html?nodeId=504874

Vielen Dank fuer Ihren Einkauf bei Amazon.de.

Freundliche Gruesse

Amazon.de Kundenservice

http://www.amazon.de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Dün 60 euro iade geldi Amazon dan. PS4 pro 340 euro ya gelmiş oldu, zaten euro bu kadar uçmadan almıştım, benim için baya avantajlı oldu.

Kardeş banadamı geldi bu iade?ayrica ne yapmam gerekli biryeri tıklayıp onaylama yapmam gerekiyormu.malum almancam yok😊diyelimki hesabima gecti.euro olarakmi gececek yoksa kendi otamatik tlye ceviriyormu?simdiden tskler
    Not:banada 1400lü bi tlye gelmisti.simdi 60 euro düş efsane oldu😎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Video_Audio_Phile -- 19 Şubat 2017; 0:16:23 >
  • Ben hiçbir şey yapmadım, hesapta gördüm parayı. Paranın cinsi hesabınıza bağlı, ben euro hesabıyla almıştım, euro olarak geldi. Sizin tl hesabı varsa, bankanın o günkü kurundan çevirilip yatar.
  • quote:

Ben hiçbir şey yapmadım, hesapta gördüm parayı. Paranın cinsi hesabınıza bağlı, ben euro hesabıyla almıştım, euro olarak geldi. Sizin tl hesabı varsa, bankanın o günkü kurundan çevirilip yatar.

Eyvallah🖒

• exseri kullanıcısına yanıt
    Ups sizden yetki belgesi için mail adresi isteyecek telefonla arayıp. Arayan arkadaşa belirtin durumu ve yetki belgesini atarken maile yazın adresi. Güvenlik amaçlı kimlik fotokopisi de ekleyebilirim hatta dersiniz ve eklersiniz de. Ayrıca ek bir tedbir olarak; ürün ülkeye girince müşteri hizmetlerini de arayın,bilgiyi güncellesinler onlar da.

Benim adres sadece mahalle olarak yazıyormuş,beni aradılar. Halbuki amazon'da ayrıntılıydı. Neyse sorun değil dedik. Adres verdim. Güncelledi Ups kardeşim. Sonuçta kimlik teyidi yapıldıktan sonra sizin talebinizi dikkate alırlar,kargo firması bu. Aksi halde şikayet kaydı açın. İyi oyunlar şimdiden,hayırlı akşamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar şu an en uygun kaça alınıyor pro amazondan ?
  • Amazon da yine açılmış satış galiba

• Konudaki linkte yer alan ürün şu an 1500 tl ye falan denk geliyor. Amazon u bilen bir arkadaş kontrol etse çok daha iyi olur.

• Ürün amazon.de ve com da satışa açılmadı halen arkadaşlar, ürünün sayfasına bakıp stokta var yazısına aldanmayın. sepete atıp ilerki aşamada bu ürün adresinize gönderilemiyor diye uyarı alırsınız bilginize. Aciliyetiniz varsa amazon.es üzerinden kargo ve vergi dahil 1 yıl TR garantili 437€ ya alabilirsiniz gönderim yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 24 Şubat 2017; 2:47:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Ürün amazon.de ve com da satışa açılmadı halen arkadaşlar, ürünün sayfasına bakıp stokta var yazısına aldanmayın. sepete atıp ilerki aşamada bu ürün adresinize gönderilemiyor diye uyarı alırsınız bilginize. Aciliyetiniz varsa amazon.es üzerinden kargo ve vergi dahil 1 yıl TR garantili 437€ ya alabilirsiniz gönderim yapıyorlar.

Merhaba;

Bu ürünü alsak yeni yasaya göre gümrük parası ne kadar öderiz veya ödemeyiz.

Teşekkürler.
  • Bolso kullanıcısına yanıt
    Ürün zaten gümrük vergisine tabii idi yasadan önceden. Biz ne kadara aldıysak kasımda sizde yine o kadar ödersiniz. Yanlış hatıtlamıyorsam benden 62 euro alınmıştı.

• Gönderim neden kapatıldı ki ya

Arkadaşlar sizce tekrardan gönderime açılır mı?

• Arkadaşlar almanyadan alınca 1 yıl garanti oluyor mu? Net bi bilgi bulamadım sağolun

• Kasiragii K kullanıcısına yanıt
    Evet oluyor

• Arkadaşıma alıcazda bunu alabiliyormuyuz arkadaşlar alabiliyorsak çok iyi fiyatı var gerçekten 395 euro.
    https://www.amazon.es/PlayStation-Pro-PS4-1TB-Consola/dp/B01LW91FT3/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1488492355&sr=8-1&keywords=ps%2B4%2Bpro%2B1tb&th=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeRo3506 -- 3 Mart 2017; 1:9:6 >
  • NeRo3506 kullanıcısına yanıt
    Alınabiliyor hocam ancak vergi dahil 437,76 Euro'ya denk geliyor ürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fawkes81

Alınabiliyor hocam ancak vergi dahil 437,76 Euro'ya denk geliyor ürün.

anladım pek bi albesini kalmıyor o zaman
  • NeRo3506 kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle. 100 TL daha fazla verip 2 yıl Türkiye garantili almak daha mantıklı.
  • 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.