Şimdi Ara

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.848
Cevap
114
Favori
176.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    440 €, 2000 tl ediyor. Niye 500 tl fazla verilsin ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mdmrx M kullanıcısına yanıt
    Bu arada siz 832 siparişini iptal edin bence ve denon 2400 alın. Ve de alırken ödemeyi Euro olarak yapın. Amazon kuru tl’ye Çevirirken çok yüksekten çeviriyor.

Şu an Euro 4,52 tl. Ürünü Euro üzerinden alsanız banka maksimum 4,60’dan hesaplar. 832, aldığınız fiyattan 100 tl kadar daha ucuza gelir. Ki 1800’e pioneer 832 almaktansa 2000’e Denon 2400 almak daha mantıklı.

• x2400 için 2042 lira çekti benden, merak eden varsa... pazar günü diye kuru yüksek mi hesapladı ne yaptı... neyse artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 24 Aralık 2017; 15:58:39 >
  • turuncu55 kullanıcısına yanıt
    @macgyver. amazon 4.80 hesaplıyor
    @turuncu55

az önce amazondan 444 ve 539 euro arası olanları sepete ekledim, 5-6 cihaz hiçbiri türkiye ye teslim etmiyor.
    macgyver hangi satıcıdan aldı acaba..
    aldığı kişi amazon değilse gümrük çekilmemiştir..
    400 euroluk cihaz için 370 in %18i : 66 euro gümrük..%16 sı 64 euro trt bandrolü alırlar..cihaz 530 euroya gelir. 2400 ye mal olur diye düşünüyorum

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 24 Aralık 2017; 16:36:14 >
  • acaba sony dn1080 i satip bende mi alsam.

soniyi kaca satabilirim acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdogan.. -- 24 Aralık 2017; 16:35:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdmrx

@macgyver. amazon 4.80 hesaplıyor
    @turuncu55

az önce amazondan 444 ve 539 euro arası olanları sepete ekledim, 5-6 cihaz hiçbiri türkiye ye teslim etmiyor.
    macgyver hangi satıcıdan aldı acaba..
    aldığı kişi amazon değilse gümrük çekilmemiştir..
    400 euroluk cihaz için 370 in %18i : 66 euro gümrük..%16 sı 64 euro trt bandrolü alırlar..cihaz 530 euroya gelir. 2400 ye mal olur diye düşünüyorum

.

Elbette ki Amazon'dan aldım... "Satıcı: Amazon EU S.a.r.L." diyor... bir de boşu boşuna başkasının alışverişini kendine dert edip vergi falan hesaplamışsın :)

Bu arada amazon'a hesaplatmadım, euro olarak aldım... Ancak parayı bugün çektiğine göre piyasalar kapalı olduğundan dolayı banka normaldekinden biraz daha yüksek kurdan hesaplamış olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 24 Aralık 2017; 16:45:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cevresahibi

acaba sony dn1080 i satip bende mi alsam.

soniyi kaca satabilirim acaba

Bence hiç gaza gelmeyin hocam, dn1080 x2400 e denk bir cihaz zaten, gayet de güzel ve iş görür bir avr... Satmaya kalkarsanız çok zarar edersiniz, al-sat yaptığınıza değmez...
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    ben ekledim sepete türkiye ye gönderilmiyor diye uyarı verdi..
    444 euroya -prime logolu ürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 24 Aralık 2017; 16:47:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdmrx

ben ekledim sepete türkiye ye gönderilmiyor diye uyarı verdi..

10 saniye önce denedim, ödeme ekranını görebiliyorum ve sorun yok, bi daha dene...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 24 Aralık 2017; 16:49:20 >
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    evet..ürün altında gönderilmiyor yazıyor ama sepete atıp ilerleyince kabul ediyor..2120 tl çıktı..65 euro vergi ile,
    aldığım vsx-832 de neden 95 euro vergi çıktı anlamadım

ve az önce yine denedim 832 yi yine aynı hesap çıktı..95 i vergi

aynı amazon eu sarl, 932 yi göndermiyor ama. kırmızı yazı çıkıp sizin adrese gönderilmiyor diyor..
    belki de türkiye deki distrübitörlerin satmadıkları modelleri yolluyorlar..bilemiyorum..burada denon x2400 ü satıyor mu?

neyse, 832 ye devam edeceğim, tavsiyeler için tşk ler..
    7.1 kanal vsx-919 u aldım hd sesler için belki toplamda 1000 film seyrettiysem %5 i hd sese sahipti.. kullanılmayacak fazla çıkışlar için para vermek istemedim doğrusu..832 eski 919 um kadar ses versin yeter..asıl alma amacım 4k upscale ve 4k aktarımı..hdmi 2.0a uyumu yani

2. hdmi ses çıkışı olan 1250-1500 tl civarı bir medya player olsa idi, vsx-919 ile yola devam ederdim.. dts master ve dd tru yeter de artardı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 24 Aralık 2017; 17:14:6 >

• Degisik bir soru sorayim size.pioneer vsx 932 alicaktim.gonderilmiyor diye vazgectim.butceyi zorlasam denon x2400 alabilirim.fakat hop olarak bisey alamicam bu sefer yani.bugun letgoda str de 485 e gordum.5 +1 hop ve aktif subla beraber 300 e veriyor adam.denon falan alip bu str de 485 deki gibi set kullansam denonla kullanmanin anlami olur mu ?yoksa direk strde 485 ve setini 300 e alip aradan siyrilsam mi ?

• Arkadaşlar bu üründe ciddi indirim var. Düşünenler bakabilir. Türkiye gönderimi de mevcut.

https://www.amazon.de/dp/B000V2N310/ref=twister_B01MDVLFN5?_encoding=UTF8&psc=1
  • Magnat 252 center yerine, Heco Victor Prime center 102 yi bağlasam fark olur mu? Uyumsuzluk yaşar mıyım?
    Diğer hop. lerim Magnat 802 front, 202 surroundlar ve 302a sub

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00JFQVAGI/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 24 Aralık 2017; 20:10:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ocean72 kullanıcısına yanıt
    Uyumsuzluk olmaz ama bir manası olmaz. Aynı zamanda Victa 102 burada da 450-500’e alınır. Taksit opsiyonu da olur.

http://www.pelinltd.com.tr/Heco-Victa-Prime-Center-102-Siyah,PR-98.html

• Heco Victa Türkiyeden almak daha mantıklı telefonla arayın pazarlık şansınız da var
  • 22.12 tarih ve 20:38 saat olarak kaldı benim kargo gönderim güncellemesi amazon. de deki... (sorun çözüldü, kargo yolda gibi...)

Tatile girdiler sanırım :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar Merhaba,

Amazon da şu ürüne rastladım. Avr ve hoparlörler birlikte.. tavsiye eden olur mu ?

https://www.amazon.de/Yamaha-apkyht4940eubl-Home-Cinema-Schwarz/dp/B071SFT5CV/ref=pd_sbs_504_21?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=QFXJVCR0YYDDJZJYDGAF

Kucuk bir odam var. Aslında 19m2 ama yarım bir duvar var odanın köşesinde. O duvara projeksiyon yansıtıp film izlemek istiyorum 3.5metreden. Aslında tekniken odanın 10m2 lik bi köşesindeyim. Soundbar düşündüm ilk önce ama daha sonra sağ ve solunda duvar olması kaliteli bir ses çıkışı almasını sağlar diye bir yorum okudum ve bende sağında duvar ama solu boşluk açık amerikan mutfağa gidiyor. 500euroluk bir bütçem var. Sizce bu linkteki gibi avr ve 5+1 mi almalıyım yoksa güzel bir soundbar mı? Tek amacım güze kaliteli film izlemek.

Dipnot :Yurtdışında yaşıyorum ve amazon da çalışıyorum be amazonun sattığı ürünlere %10indirimim var :)

Çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

22.12 tarih ve 20:38 saat olarak kaldı benim kargo gönderim güncellemesi amazon. de deki... (sorun çözüldü, kargo yolda gibi...)

Tatile girdiler sanırım :(

i-parcelin sitesinden takip esip bakın ne yazıyor orada?

• Görüntü oynatıcı ve tv sistemininde önemi var bu sistemleri seçerken uydu alıcımı kullanıyorsunuz mediplayer varmı ,buna göre öneri daha uygun olur,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.