Şimdi Ara

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.848
Cevap
114
Favori
176.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten böyle giderse yakında amzon olayı biter bu ülkede ne yapar eder bitirirler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar sadece amfi alırım diyordum ama bu işe girince durulmuyor malum . Denon x2400 yolda, evde de Dali Zensor 5 var iki kule .dtsx vs gibi sorround sesler ve sinema için.fiyat performans bu dalilerin yanına ne alabilirim ? Ne önerirsiniz

• panama P kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B0012A259Q/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

Bu bi ara 185 euroya düşüyor. 2 kere düştü.

Birde

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00LMF41IY/ref=oh_aui_i_d_old_o5_img?ie=UTF8&psc=1

Bu nu tavsiye ediyorlar. Fiyatı bir ara 10 euro daha düşüktü ama şimdi de fena değil.

Uyum kpnusunu bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

quote:

Orijinalden alıntı: darkerdi

Yav adamlar sen cakal olmadikca 6 aylik urunu bile iade aldilar diyorum orda istediği kadar 1 ay desin. basina gelir 2 aylik urunun arizalanir, amazon cozum bulamaz o zaman sende buradan paylasirsin. Ali expresten edindigin tecrubeden amazon konusundakilerinde ihtiyacı yok ;)

Tamam geri almazlarsa gerek amazon'la, gerek gümrükteki işlerle sen ilgilenirsin. örneğin muayene memuru sanayi odasından ürünün arızalı olduğuna dair rapor isterse sen ödersin 1000 tl rapor parasını, gümrükte başka bir problem çıkarsa yine masrafları sen üstlenirsin, sen ordan oraya koşturursun olur mu?

"Aliexpress'ten iphone kablosu alarak ithalat ve gümrük mevzuatını çözdüğünü sanan kişi" derken senden bahsediyorum, kendimden değil... Kaş-Göz yapan gülücük yapmışsın da gelen taşı fark etmemişsin.

"Ahmete bi şey olmadı, demek ki kimseye olmaz" şeklindeki tek kişiden tümevarım ve genelleme mantığı her zaman işlemez. Türkiye'de gümrükten 3-4 tane mal çekmiş biri bile şartların her ithalat/ihracat işleminde değişken olabileceğini bilir.

"Amazon.de'nin garantisi TR garantisinden iyidir" diyerek insanları yanlış yönlendirmeyin. Evet ben de yarın avr alacak olsam fiyat avantajından dolayı gider amazon.de'den alırım ama aynı fiyata TR'de olsa TR'den alırım. Allah aşkına abartmayın bir şeyi de... Millet okuyup gerçek sanacak.

Karsinizdaki insanin görüşlerini curuteyim diye komik duruma düşmeyin. Herşeyi tam biliyorsunuz diye birsey yok.

Arkadasin bahsettigi olayı yaşayan benim. Söylediği şeyler harfiyen doğru. Bahsettigi şeylerin kanitlari ve hikayesini de yaziyorum ki basina gelen olursa ona gore davranir.

Tarihleri isaretledim, kolayca anlasilir saniyorum. Inat eden olursa daha ayrintili anlatirim.

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar

Amazon.de sitesinden aldigim ve 6 ay sonra bozulan avr mi tek bir türkçe mesajin ardindan 5 dk icinde turkce konusan musteri hizmetleri ile arayip ister degisim ister para iadesi yapalim diye dönüş yaptikdan sonraki gördüğüm ilgiden dolayı para iadesi isteyip daha üst modeli aldim. Tabi önce bozuk avr yi ptt kargo ile gondermemi istediler (gonderim masrafini aldigim dekontun resmini verdikleri mail adresine gondermemin ardindan hesabima yatirdilar)

Ve ozellikle sorduğum soru, bu verdikleri hizmetin ne kadar gecerli olduguydu ve musteri hizmetlerinin soyledigi, amazon un gonderdigi ve saticisi oldugu urunlerin (satici diger firma olanlarin degil) 2 yil para iadesi yada dilersek yenisi ile degistirilecegini sorgusul sualsiz yapilacagiydi.

Adamlar tamir edip gondermiyor bile direk degisim yada.para iadesi yapiyor. Ve aldigim ust model avr tr fiyati 10 vin ilen ben 4500 civarina maal ettim. Ve 2 yil direk para iadesi garantisi mevcut.

Aklina takilan sorusu olan varsa alinti yapsin yeter...

• Anlamayan anlamak istemeyen ne zorla anlatmayın bos verin geçin blok atın birbirinize üzmeyin bence birbirinizi her kes yoluna. Dostlar

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Forumu az cok biliyosun tugrul hocam insanlar tecrube etmedikleri seyler hakkinda muthis fikir sahibi insan lar olabiliyo. Bende bloklayip gectim arkadaşı zaten.

• quote:

Forumu az cok biliyosun tugrul hocam insanlar tecrube etmedikleri seyler hakkinda muthis fikir sahibi insan lar olabiliyo. Bende bloklayip gectim arkadaşı zaten.

Çok umrumda oldu okuduğunu bile anlamayan birisinin beni bloklaması... Kederden, üzüntüden ne yapacağımı şaşırdım gerçekten... Çok zor bir iş başarmış gibi "Blokladım" diye duyura duyura tekrar ede ede bihal oldu yazık...

son defa yazıyorum;

Ben Amazon.de'nin garantisi yerine TR garantisi tercih ederim. Başkasının tercihi de beni ilgilendirmez.

Ne dendiğini anlamadan-dinlemeden bir şeyleri ispat etmek için ekran görüntüsü paylaşan yukarıdaki bir üyenin mükemmel bir garanti hizmeti almış olması, bunun amazon'a bağlı ya da amazon'a bağlı olmayan sebeplerden ötürü her zaman olacağı anlamına gelmez. Ben tek bir örnek olay yüzünden amazon.de'nin garantisini TR garantisinin yerine tercih etmem, siz elbette edebilirsiniz.

Ben Amazon'dan son 3 senede nerdeyse 6.000 usd'lık ürün aldım, geri iade ettiğim, parasını iade aldığım, vergisini komple bana geri ödedikleri ürünler de oldu. Yani genel olarak Amazon'dan gayet memnun kaldım.

Garanti meselesi sadece tercih meselesidir; yok "komik oluyorsun" yok "bir şey bilmiyorsun" yok "sen y.dışından alışveriş mi ettin" gibi saçma-sapan ve hadsizce yorumlar yapanlar aynı uslupta gerek bu konuda, gerek başka konuda, gerek özel mesaj yoluyla cevaplarını alırlar ve forumda birisiyle uğraşmak nasıl oluyor görürler. Son defa uyarıyorum, saygı sınırlarını aşmayın...

Bu arada ben cevap yazmadıkça bazı arkadaşların kendi çaplarında bana laf atması çok güzel ama mümkünse artık daha fazla konuyu kirletmeyelim ve bu son mesaj olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 19 Ağustos 2017; 13:10:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

quote:

Çok umrumda oldu okuduğunu bile anlamayan birisinin beni bloklaması... Kederden, üzüntüden ne yapacağımı şaşırdım gerçekten... Çok zor bir iş başarmış gibi "Blokladım" diye duyura duyura tekrar ede ede bihal oldu yazık...

son defa yazıyorum;

Ben Amazon.de'nin garantisi yerine TR garantisi tercih ederim. Başkasının tercihi de beni ilgilendirmez.

Ne dendiğini anlamadan-dinlemeden bir şeyleri ispat etmek için ekran görüntüsü paylaşan yukarıdaki bir üyenin mükemmel bir garanti hizmeti almış olması, bunun amazon'a bağlı ya da amazon'a bağlı olmayan sebeplerden ötürü her zaman olacağı anlamına gelmez. Ben tek bir örnek olay yüzünden amazon.de'nin garantisini TR garantisinin yerine tercih etmem, siz elbette edebilirsiniz.

Ben Amazon'dan son 3 senede nerdeyse 6.000 usd'lık ürün aldım, geri iade ettiğim, parasını iade aldığım, vergisini komple bana geri ödedikleri ürünler de oldu. Yani genel olarak Amazon'dan gayet memnun kaldım.

Garanti meselesi sadece tercih meselesidir; yok "komik oluyorsun" yok "bir şey bilmiyorsun" yok "sen y.dışından alışveriş mi ettin" gibi saçma-sapan ve hadsizce yorumlar yapanlar aynı uslupta gerek bu konuda, gerek başka konuda, gerek özel mesaj yoluyla cevaplarını alırlar ve forumda birisiyle uğraşmak nasıl oluyor görürler. Son defa uyarıyorum, saygı sınırlarını aşmayın...

Bu arada ben cevap yazmadıkça bazı arkadaşların kendi çaplarında bana laf atması çok güzel ama mümkünse artık daha fazla konuyu kirletmeyelim ve bu son mesaj olsun.

Ustat anlamadığınız şey dediğiniz gibi bu is tercih meselesi

Erdi kardeşimiz onu tercih eder siz digerini

Kimsenin ne bütçesi ne ne tercihine karışmak gibi bir durum yok

Erdi kardeşimiz ve dostları Amazon'u tercih ettti bir sene sonra Bile Amazon ayni gün yardım etti gerekli evrakla vergisiz gitti geldi

Sizde tr garantili üründe sorun yaşamadınız tr de değişim yapmış olabilir siniz

Bakın ben elli tane aldım sattım sorun olan oldu olmayan oldu tr de garanti den değişen oldu değişmeyen oldu

Amazon'da sorun hiç yaşamadım desem yeridir

Siz insanlara bir şey anlatıyorsunuz kendiniz ce haklisin

Erdi kardesim de haklı

Yani tek doğrusu olmayan tek çeşit esnaf olmayan bir konuda

Birbirinize laf söylemek yerine

Tercihiniz dir diyip geçin

Blok işine gelince lafı rahatsız eden her insanı bloklayin gitsin

Birbirinizi tanımayan insanlar sorun yok bence de

• Arkadaşlar , bu başlık hiç bir şekilde ticari bir amaç için oluşturulmamış , ve tek amacı Hi Fi sistemlerinin ,hobidaşların daha uygun imkanlarla elde edilmesi için bilgi ,tecrübe paylaşımı amacı ile sizlerinde katkı ve destekleri ile sürdürülen bir başlık. burada iyi yada kötü edinilen tecrübeleri paylaşmak hepimizin yararına . Bu çerçevede , fazla stress oluşturmadan paylaşım ve tecrübe aktarımına devam edelim, Sağlıcakla kalın .
  • Yakın zamanda doğru düzgün fırsat çıkmadı hocam

• Tercihimi dün Sony 1080 den yana kullanmıştım. Ve yurt içi sipariş ettim. Kargo ulaştı akşam monte edebilirsem deneyimlerimi paylaşırım.

• MacGyver. kullanıcısına yanıt
    İthalat mı yapıyorsunuz ne alıp satıyorsunuz online mağazanız var sanırım?

• Sony avr 1080 teknik açıdan bilği versin diye ekledim .
    https://www.amazon.de/product-reviews/B01N7PFFHK/ref=cm_cr_dp_synop?ie=UTF8&reviewerType=all_reviews&showViewpoints=0&sortBy=recent#R2PA6E20T7GOX5

https://www.amazon.de/Sony-STR-DN1080-Multi-room-Musik-Streaming-High-Resolution/dp/B01N7PFFHK/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunhun34 -- 20 Ağustos 2017; 12:18:14 >

• Merhaba

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00YXCV7IK/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

660 eurodan 499 euroya düşmüş.

Yamaha 781 ile karşilaştıracağım. Acaba hangisi iyi
  • Arkadaşlar Amazon Almanya hangi Av Receiver ları gönderiyor ülkemize bir listesi mevcut mu acaba? Marantzın ince amfisi dışında makul fiyatlı Tr ye gönderimi olan bir amfi bulamadımda...
  • Di Renovatio kullanıcısına yanıt
    İnce dediğiniz nr1607 mi. O da gelmiyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: cevresahibi

İnce dediğiniz nr1607 mi. O da gelmiyor hocam

nr1506 hocam birtek o geliyo eskiden beri böylemiydi yoksa sonradan mı durdurdular gönderimi ? yoksa bu konu niye bu kadar sayfa oldu pek bir manası kalmıyor anlamadım valla:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Di Renovatio -- 22 Ağustos 2017; 17:4:10 >
  • Önceden geliyordu. Arada gönderime açıyorlar. Arada kapıyorlar.

Ben nr1607 almıştım mesela.

Yamahalar geliyor genelde.

Denon x2400 geliyor.

Pioneer ın bir kaç modeli geliyor.

Eskidennhepsi geliyordu gibi. Takip etmek lazım sanırım. Ben bependiğim avr leri sepete attım. Her gün bakıyorum.

Açılırsa alcam. Yamaha 781 sipariş ettim. Ekim ayında gönderilecekmiş. Eğer gönderime diğer avrler açılırsa bunu iptal edicem

• quote:

Orijinalden alıntı: cevresahibi

Önceden geliyordu. Arada gönderime açıyorlar. Arada kapıyorlar.

Ben nr1607 almıştım mesela.

Yamahalar geliyor genelde.

Denon x2400 geliyor.

Pioneer ın bir kaç modeli geliyor.

Eskidennhepsi geliyordu gibi. Takip etmek lazım sanırım. Ben bependiğim avr leri sepete attım. Her gün bakıyorum.

Açılırsa alcam. Yamaha 781 sipariş ettim. Ekim ayında gönderilecekmiş. Eğer gönderime diğer avrler açılırsa bunu iptal edicem

Hocam peki arada açıp kapadıklarını nereden anlıyoruz? mesela bende save for later seçeneğiyle tüm ilgiilendiğim ürünleri listeye aldım ama Tr ye gönderime açtıklarını nerden anlıycaz onu bilmiyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Di Renovatio

Arkadaşlar Amazon Almanya hangi Av Receiver ları gönderiyor ülkemize bir listesi mevcut mu acaba? Marantzın ince amfisi dışında makul fiyatlı Tr ye gönderimi olan bir amfi bulamadımda...

Ben daha yeni denon x2400h modelini sipariş ettim, ana sayfada gönderim yok kısmına takılma ödeme kısmına kadar gelmeye çalış ,bazen gönderim yok yazsa da geliyor

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.