Şimdi Ara

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.848
Cevap
114
Favori
176.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkür ederim cevabınız için. 295 Euro’ya mal oldu. Ama dediğiniz gibi tek olarak satılan bir ürünse çok pahalıya mal olur. Almadan önce arayıp sormuştum Amazon’a çift olarak gönderilir dendi. Ama sonra bir hata olmuş dediler.süreç devam ediyor.

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B07J69WK6R/ref=ya_aw_od_pi?ie=UTF8&psc=1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • albati kullanıcısına yanıt
    ben pusudayım ama her an daha fazla beklememek için 2400 ü sipariş edebilirim.
    düşerse yazarım buraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: canmurat35

Herkese merhaba,
    Bugün yeni üye oldum.Amazon.de Polk Audio Signature Series S50 aldım.bugün 1 adet kule gönderimi olmuş.Arayıp durumu anlattığımda ürünün tek adet satışı olduğunu belirtiler. Kule hoparlör de gönderilen adet tek midir çift mi ?
    Konu hakkında yardımlarınızı rica ediyorum.
    Kule hoparlorler tek olarak satilir malesef. Zaten soru cevap bolumunde preis für ein stuck demisler.

• Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

• canmurat35 C kullanıcısına yanıt
    signature serisinden ben de almıştım, sürücüler değişmiş benimki eski versiyon, tek olduğu için 2 ayrı sipariş vermiştim, çift olanlar başlıkta belirtiliyor
  • live2lift kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için.Sayenizde bu kule işinin göründüğü gibi olmadığını öğrenmiş oldum.
    Çok maliyetli bir sistemmiş.
  • Buradaki fiatı bu
    https://www.canhifi.com/hoparlorler/tower-hoparlorler/polk-audio-signature-s50-1.126.85.9395.aspx?skuId=1333
    Çift fiatı

• hunhun34 kullanıcısına yanıt
    Bugün araştırırken gördüm.Türkiye de çift olarak satılıyor Amazon’da tekmiş. Büyük bir ihtimalle geri iade vereceğim. subwoofer center ikinci kule derken çok pahalıya patlayacak. Polk Audio TL1600 ya da
    Canton Movie 135 tarzı 5+1 ses sistemi almak daha iyi olacak benim için.Hepinize verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canmurat35

Bugün araştırırken gördüm.Türkiye de çift olarak satılıyor Amazon’da tekmiş. Büyük bir ihtimalle geri iade vereceğim. subwoofer center ikinci kule derken çok pahalıya patlayacak. Polk Audio TL1600 ya da
    Canton Movie 135 tarzı 5+1 ses sistemi almak daha iyi olacak benim için.Hepinize verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim
    O golü ben yemek üzereyken hunhun34 abi, el atarak bu tek fiyatı dedi ve beni kurtardı.
    Ürün Polk Audio idi ayrıca.
  • https://www.amazon.de/gp/product/B005MYQ7E2/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

fiyat fena değil gibi.

tam emin değilim ama en alt serisi
  • Canton 502 den biraz daha küçük ama fiatı iyi gibi

ozzunal O kullanıcısına yanıt
    Denon 2400 382 euroya düştü.

Denon AVRX2400H 7.2 Surround AV-Receiver (HEOS Integration, Dolby Vision Kompatibilität, Dolby Atmos, dtsX, WLAN, Bluetooth, Amazon Music, Spotify Connect, HDMI Eingänge, 7x 150 W) schwarzhttps://www.amazon.de/dp/B072LZMGHZ/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_O4jXCbYMCY3JJ

• quote:

Orijinalden alıntı: erdogan..

Denon AVRX2400H 7.2 Surround AV-Receiver (HEOS Integration, Dolby Vision Kompatibilität, Dolby Atmos, dtsX, WLAN, Bluetooth, Amazon Music, Spotify Connect, HDMI Eingänge, 7x 150 W) schwarzhttps://www.amazon.de/dp/B072LZMGHZ/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_O4jXCbYMCY3JJ
    Göndermiyor maalesef.

• ***radyo*** * kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta yolluyorlardı.garip

• quote:

Orijinalden alıntı: erdogan..

Haber için teşekkürler hocam.
    Bu köftehorlar bize gıcıklık olsun diye fiyatı indirip göndermiyorlar.
    Fiyat çok iyi ama.

Şans fiyat güzel oldu.

Bi ara yine kapatmışlardı sınradan açtılar

• Herkese iyi haftalar;
    Yeni Amazon’dan aldığım Denon avr x1500 var.
    Polk Audio TL1600 almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz ?
    Okuduğun kadarıyla uyumlu bir sistemmiş.Polklar için görüşleriniz nelerdir?
    Hiç bir yerde kullanıcı yorumu bulamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • canmurat35 C kullanıcısına yanıt
    Burası yeri değil ama 5 yıldır tl1600 kullanıyorum gayet memnunum. Yalnız ben 5 hoparlör olarak aldım sonra kendim Polkun psw 110 sw'sini ekledim.
    Sinemada gayet tatmin edici.
    Aynı zamanda Polk tsi400 kulelerim de var. Ben pioneer 921 ile sürmüştüm, arızalandı cihaz, şimdilerde denon bakıyorum ben de. Pioneer ile de uyumludur hoparlörler.

• Denon x2400 333 euroya inmiş ancak göndermiyorlar.Ara ara kontrol etmekte fayda var.
  • turuncu55 kullanıcısına yanıt
    Surround amaçlı aldığım Canton Plus GX.3 kutusunda duruyordu, dün deneme amaçlı stereo amfiye bağladım, detay berraklık doğallık inanılmaz derecede, tiz mid harika, bu küçük kutulardan hiç bu kadarını beklemiyordum, tek eksiği haliyle bas, bas ağırlıklı müzik dinlenmiyorsa o da eksiklik sayılmaz, bir de kablo terminalleri birbirine baya yakın, kabloların birbirine değmemesine dikkat etmek lazım

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.